Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Marlley_Boy

Marlley_Boy

Rekomenduojamas pranešimas

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016/03/27 11;45

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 3-4metus

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Iš kito serverio

Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : kažkaip užejau pasižiureti ir pažiurejau sudominu mane.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Turbut o gal ir ne aš nežinau :D

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Nedirbau jokiame nes dar nespejau neturiu tiek daug patirties kiek reikia.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Tik teko transporto ieškot ilgai.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Dabar kolkas taip bet greit jau nebereiks.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Mentas be priežasties nušove.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip truksta, bet jei po miesteli pabegiot galima rast, dviračiu daugiau reikia

Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, bet nelabai padejo

Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Tai kviečiau taxi ir greit suregavo, bet tik kodel nuimineja pinigus kai esi naujokas?

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Labai daug visokiu užrašu manau per daug, man nes neskaitau o jei kas skaito tai turbut gerai išsamiai viskas.

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Daugiau transporto nemokamo ir paslaugu nemokamu.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.