Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Litas_Pitas vs Mantvis_Daedo

Logan_Wilson

Rekomenduojamas pranešimas

Gražvai (y) *Keiksmai* *Keiksmai* *Keiksmai*  :lol:

 

 

 

Narys gauna įspėjimą už:

• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai, kad ta sporto gimnazija buvo Šiauliuose antrą pagal lievumą šulė, girdėjau, kad ten tik vaikai be tėvų (vaiknaminiai) mokėsi. Dabar priemė keletą "sporcmenų" ir pervardino. Mažas tai mažas, bet prasileidai Mantvi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Juokingiausias dalykas kai per laidą grasina suspardyčiau ir tt.. nu kažinau vaikiška, kaip tokių metų. Pastebėjau, kaip Mantvis daugeliui čia akis kabinėją geriau jau gryžta iš kur atšliaužė, iš to nieko nepasieks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As ni nenurejau ku nors irodit tam vaiknaminou kap hots saka bet pats uns pradeja nelesu tokia siuksle ce monem snargliu vadint. Nepaslinkau vakari ni bazarinti tai tik tep randomus saudziau

Ne tuom kad neina suprast ką tu kalbi , bet dar 5 kart skaityt reikia kol suprantu ką parašai :D

bet šiaip linksmai ten jie abu pabazarino , labiausiai Litas tai man patiko tavo Rusų kalbos žinios 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As ni nenurejau ku nors irodit tam vaiknaminou kap hots saka bet pats uns pradeja nelesu tokia siuksle ce monem snargliu vadint. Nepaslinkau vakari ni bazarinti tai tik tep randomus saudziau

Nors kažkuo esi geresnis už mane daugiau like surenki ant vieno pranešimo xD

P.s lochas taisyk klaidas nes toliau iš diktanto 3 gausi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pramušė bet bandyt per laidą kad aš tave sutrypčiau ar tu gyvas nepareitum namo tai jokio tavo kietumo neįrodys kol jūs nesusitiksite vienas prieš vieną realybėje o ir susitikus nedrysčiau kelti rankos prieš jaunesnius kad ir ką pasakytų aišku per Ts galim pavaidinti bet ne per daug nes paskui per daug vaikiškai atrodo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hmh čia pastebėjau pora (Neprotingų) komentarų... Hotai.... Šiauliuose irgi sklido tokios kalbos, bet įrodė pati mokykla, kad ir sportininkai sugeba parodyti mokslo gerus rezultatus, nėra lengva 2 kartus į dieną sportuoti ir mokintis... O patikėkit manim ta mokykla nėra tai BIZO [Vaiknamio] mokykla su pora sportsmenų.... tie tavo vaiknaminei iškelti senai, ir dabar visa teritorija kur priklausė vaiknamiui priklauso mokyklai ir skiriamos didelios lėšos, kad ta mokykla atrodytų ko geriau ir geriau, per tuos metus tos mokyklos deka daug kur  nukelevau kur kaikurie net pagalvoti negalite... Ten rošia būsimus olimpinius sportininkus, o tiesiog Litas čia bandė kažką dūhinti tipo... man nėra tolko su tokeis lavonais kalbėt, o jums ką galiu pasakyt, kad kaikurie juokingi esate, jeigu kažkoks atsiprašant vaiknaminis čia juokingesnius žodžius pasako tai jau dūhin.... Man graudu tokių klausyt, aš žinau ko aš siekiu ir ką aš esu pasiekęs ir pnš. Galiu palinkėti, kad jis užaugtu. 


 


O šašlykas tai šeip biški trenktas, aš galiu galva guldyt, kad kiekvienam kanale tokių šūdų gali rasti... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Hmh čia pastebėjau pora (Neprotingų) komentarų... Hotai.... Šiauliuose irgi sklido tokios kalbos, bet įrodė pati mokykla, kad ir sportininkai sugeba parodyti mokslo gerus rezultatus, nėra lengva 2 kartus į dieną sportuoti ir mokintis... O patikėkit manim ta mokykla nėra tai BIZO [Vaiknamio] mokykla su pora sportsmenų.... tie tavo vaiknaminei iškelti senai, ir dabar visa teritorija kur priklausė vaiknamiui priklauso mokyklai ir skiriamos didelios lėšos, kad ta mokykla atrodytų ko geriau ir geriau, per tuos metus tos mokyklos deka daug kur  nukelevau kur kaikurie net pagalvoti negalite... Ten rošia būsimus olimpinius sportininkus, o tiesiog Litas čia bandė kažką dūhinti tipo... man nėra tolko su tokeis lavonais kalbėt, o jums ką galiu pasakyt, kad kaikurie juokingi esate, jeigu kažkoks atsiprašant vaiknaminis čia juokingesnius žodžius pasako tai jau dūhin.... Man graudu tokių klausyt, aš žinau ko aš siekiu ir ką aš esu pasiekęs ir pnš. Galiu palinkėti, kad jis užaugtu. 

 

O šašlykas tai šeip biški trenktas, aš galiu galva guldyt, kad kiekvienam kanale tokių šūdų gali rasti... 

 

ne kiekvieną dieną pamatysi Litą taip bazarinant ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eilinis laido riteris, kuris realybėj į akis bijotų pažiūrėti, cypiantis balsas kažką achujelina. Rusiškai ale bazarina, nors nieko pats nesupranta.

Nezinai koks as relybeja tai patilek ir nebesnekek ne visu balsai vienodi kad ir mažas aš bet nesilpnas . Nesakau kad ten mantvi iskirsciau ar pns as jo nepazystu ir nevaidinu ce laido riteriu. Per ts ce pastumi ir viskas is zlasteis bet po laiko viskas praeina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nezinai koks as relybeja tai patilek ir nebesnekek ne visu balsai vienodi kad ir mažas aš bet nesilpnas . Nesakau kad ten mantvi iskirsciau ar pns as jo nepazystu ir nevaidinu ce laido riteriu. Per ts ce pastumi ir viskas is zlasteis bet po laiko viskas praeina.

Lets , TAIP TU TEISUS NE ŪGIS O SMŪGIS 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai iš dalies pohui kad litas čia užstume, vistiek Mantvis mldc yra ir pasakius mantvio amžiu prie lito tai patyliu aš ;/// dar grasina kad sutrypsiu ir t.t aš tai nieko jokingo čia nemačiau žmogus rušiškai moka tai ir gerai visi galime išmokti ir ką čia bandyt stumti kad rusas ir t.t? :D Aš tai už mantvi.. Ir manau kad ten šiauliu gimnazija ar mokykla ar kas ten tikrai nėra vaiknamiu nors pats ten negyvenu, bet vistiek kita karta rinkit žodžius.. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai realiai eičiau už Mantvi , nes tikrai matosi , kad rimtesnis. O iš ano , tai beveik nesupratau ką jis kalbėjo , kaip per pagalvę.

Žemaitiškai pasimuokink ir suprasi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nezinai koks as relybeja tai patilek ir nebesnekek ne visu balsai vienodi kad ir mažas aš bet nesilpnas . Nesakau kad ten mantvi iskirsciau ar pns as jo nepazystu ir nevaidinu ce laido riteriu. Per ts ce pastumi ir viskas is zlasteis bet po laiko viskas praeina.

Aš jau matau koks tu, sako nors ir mažas, bet ne silpnas, tai ką tu realybėj į pilvą vaksosi? Nejuokink, tu mantvio net pažastų nepasiektum ir  net nepajustum kaip prasileistum, nes sporto gimnazijoj ne šutka mokinasi, ten visi pasportuoja, o ne vien pr pc sedi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.