Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Rokas_Tevs Uzbanino Mad_Rmx

Rokas_tevs

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Rokas_Tevs


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Mad_Rmx


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Cyt kaip video matosi jis issiteleportavo pervaziuotas nu viskas k su tuo admin yra bet pamappinau leido reiskias neilindo i pastata buvo uz 5km tada as pavaziavau atgal parasiau jam sms ir jis vel atsitelino prie manes negalejo pas nieka to nes nieko nebuvo toje vietoje o atsirado prie savo verslo duru!


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

dar keliamas ! pokolkas kai rasau !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ha :D aš adminas gi jmj ... padariau kazkoki žmogų greit pzu bet kokį ir jis buvo salono garaže gal del to rodė kad aš taip toli ir veliau nebedariau pzu ir atsiradau toje pačioje vietoje kol tu buvai nusisukęs as dabegau iki verslo free ban total..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ha :D aš adminas gi jmj ... padariau kazkoki žmogų greit pzu bet kokį ir jis buvo salono garaže gal del to rodė kad aš taip toli ir veliau nebedariau pzu ir atsiradau toje pačioje vietoje kol tu buvai nusisukęs as dabegau iki verslo free ban total..

Noreciau pabresti tai kad tu pzu nepadarei kazkokio zmogaus nes as veliau paziurejau kur tas tavo mapp rodo tai buvo vidury vandenu toli kazkur kur joks zmogus tikrai nesedejo dar noreciau pasakyti kad tu labai velai atsakei tai manyciau galvojaisi atmaza

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir dar noreciau pasakyti jei tu pzu darei ar turi irodymu kurie pagrystu tavo pasiaiskinima?

 

Žaidėjas gauna įspėjimą už dvigubą pranešimą.

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir dar noreciau pasakyti jei tu pzu darei ar turi irodymu kurie pagrystu tavo pasiaiskinima?

Čia ir taip aisku kad padariau /pzu as ne toks degradaves kas visalaik filmuočiau del kiek vieno š.  ps. gi sakau žmogau  kad žmogus kurį padaraiau /pzu buvo salono garaze...jmj

*gi aš nebuvau pastate o tik dariau /pzu žmogu kuris yra pastate todel eina mappint kaip darai pzu ir rodo pievas ...*

Redaguota Mad'Rmx

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.