Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[FUTBOLAS] Jūsų mėgstamiausias žaidėjas + nuomonė

fdslf_fff

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, visai įdomu pasidarė kokį žaidėją jūs palaikote, į kurį žaidėja jums malonu žiūrėti žiūrint futbolą?

 

Pavyzdys: Mano mėgstamiausias žaidėjas yra kaip ir daugelio manau L.Messi, nes jo kamuolio kontrolė yra nesveika, aikštelės matymas taip pat, vien pasižiūrint jo pasus, o jo įvarčiai vieni iš gražiausių, ypač kai užpjauna kairia koja nuo kažkur +/- 16 metrų.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, mano mėgstamiausias žaidėjas yra Lionel Messi (pilnas vardas pavardė: Lionel Andrés Messi). Manau visiems žinomas žaidėjas, kurie domisi futbolu ar jį žaidžia. Būtent jis, nes jo žaidimas yra tiesiog TOBULAS! Pažiūrėkite kiek jis per sezoną, čempionatus įspiria įvarčių, baudinių. Nors jis yra mažo ūgio žmogus, bet vis tiek buvo įmušęs keletą įvarčių nuo kampinio su galvą. Stadione jis viską daro apgalvotai spardo įvarčius, žino kaip, nuo kur, iš kur. Pasuoja savo komandos nariams, kad kamuolys nenueitų į kitą pusę ar tiesiog pasuojant atimtų priešininkai. Žmogus atidavęs daugelį savo gyvenimo dalies futbolui.


 


Kas nežino kas jis yra toks per žaidėjas spustelėkite čia


Kas nori pamatyti jo geriausių įvarčių per visą jo istoriją spustelėkite čia


Kas nori pamatyti jo geriausius įvarčius įmuštus su galvą spustelėkite čia


Kas nori pamatyti jo geriausius pasus savo komandos nariam spustelėkite čia


Buvo tikrai šauni apklausa, norėčiau daugiau tokių pamatyti šiame forume.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiūriu daug , kas rašo , tai ir aš noriu , tai va. Mano mėgstamiausias žaidėjas yra Neymar Jr kitaip Neymar Junior.

 

Kodėl? Neymar'as yra vienas talentingiausiu pasaulyje žaidėju , tehniškiausias pasaulio žaidėjas , žinoma po Messi. 

 

Youtubei freestyl'o skillai Video , kuriame vien Neymaras. Neymaras labai daug ka sudaro Barcelonos puolamojoje grandyje , ypač kairiajame krašte , yra labai judrus , gerai matantis aikšte , manau po Messi tikrai eis Neymar'as ir jis bus geriausias pasaulyje žaidėjas , 

 

Neymaras yra mano idealas , nes pats žaidžiu futbolą ir ilgai , esu centro saugas , bet planuoju eit į kairį kraštą :D.

Tai va , labai daug ko mokausi iš jo , bet vistiek nebūsiu kaip jis , bet man tai padeda , nes neveltui keliami youtubei video su jo Skill'ais ir pnšj , tai va Lietuvos jaunuosius futbolininkus reik tobulint ;dd . 

 

Megstamiausia mano komanda Munchen Bayern , nes nuo mažų dienų labiausiai patinka Vokiečiai , tad kažkaip ir nesueina su Neymaru mano megstamiausia komanda , galėtu būti koks Lewandowskis , bet man Neymar'as padarė didesni įspudi , nevien žaidimu , bet savo gerumu , elgesiu ir pnšj. 

 

Megstamiausias vartininkas: Manuelis Neueris , nors Oblak'as pasirodė geriau , bet man labiau Neuer prie širdies. Tai tiek :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Guest Max_Tosha

Messi, nes kai žėjau per tlf varžybas žaidė puikiai, puiki ginyba, puikus puolimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, mano mėgstamiausias žaidėjas yra  Gareth Bale pilnas vardas ir pavardė Gareth Frank Bale.Kodėl?Gareth'as patinka todėl, kad jis yra vienas iš greičiausiu žaidėjų bei jo tobuli apgaulingi judesiai ir įvarčiai džiugina mane.Jis yra techniškas bei  geras puolėjas.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

T.Kross , C.Ronaldo , Bale , Ibra

 maldiec

 

 

Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.