Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.3] Mafijų/Klanų kūrimas už kreditus.

Lothalérith

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mallboro_Cancel


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau įdėti į "Greenside" serverį - "Klanus/Mafijas", kurias galėtų, bet koks žmogus sukurti turintis tam tikrą kiekį kreditų ir patirties. Manau, kad daugelis norėtų tokio "dalyko", nes kartais norisi padaryti kažką neteisėto, susiburti į komandas, ar net daryti veiklas kartu su savo grupės nariais ir pnš. Taip pat kiekvienas "Klanas/Mafija" turėtų savo bazę norimoje vietoje. Klano/Mafijos pavadinimą galėtų sugalvoti pats serverio žaidėjas.


PS: "Klane/Mafijoje" būdamas žmogus taip pat galėtų dirbti darbą su pakvietimu.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Butų įdomiau žaisti serveryje ir būtų daugiau veiklos - (grobimų ir pnš.). 


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


 


PS: Čia tik yra mano nuomonę/pasiūlymas, o ne reikalavimas.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tikrai gera mintis! Jeigu kadanors šis atnaujinimas atsiras, tikrai nupirkčiau Klaną/Mafiją už tam tikrą kiekį kreditų. Taip pat, manau, kad šis serveris būtų tuo išskirtinis, bei įdomesnis nei kiti Lietuvos serveriai.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai jau ginklų mafijos neparduoda, o ginklinėj deaglo nėra, galvoji kaip gaut pigiai giniklus? Neišdegs, prieš, sužlugdysit mafijas, jeigu padarysit klanus/mafijas už kreditus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puiki idėja, aš už !

 

Narys gauna žodinį įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai jau ginklų mafijos neparduoda, o ginklinėj deaglo nėra, galvoji kaip gaut pigiai giniklus? Neišdegs, prieš, sužlugdysit mafijas, jeigu padarysit klanus/mafijas už kreditus.

Manau, kad Mafijos/Klanai galėtų turėti išskirtinį būdą kaip gauti ginklus/juos pardavinėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OMG jus sprantat kad cia copina jis viska nuo ryzino as nesupranto kodel jus norit kad viskas butu kaip rizyne?as visikai Ne

Tu apsiverk matyt pats esi ryžas kad apie tai ir terašai. Ir kas baisaus nutiks kad klanai atsiras, mhm?

 

Kai jau ginklų mafijos neparduoda, o ginklinėj deaglo nėra, galvoji kaip gaut pigiai giniklus? Neišdegs, prieš, sužlugdysit mafijas, jeigu padarysit klanus/mafijas už kreditus.

Bent jau turės gaujos ką veikt, o ne dūra valiot, sakai atsiras klanai tai sužlugdys jas? Jau dabar susibūre paprasti žaidėjai šaudo tas gaujas, o kas blogo nutiks jei ta grupelė pavadinimą turės ir klano raciją... Taip atrodo kad tu manai jog atsiras klanai ir visi jie vieningai gaujas žudys...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na, manau, kad gaujos galėtų bendradarbiauti su "Klanais/Mafijom". Būtų daugiau nusikalstomų grupuočių, nes dabar tik yra Surenos ir Nortenos.

Prisimk dalyką, kad Policija tai tik viena, o gaujos dvi ir taip jau apilygės jėgos, o dar mafijos/klanai atsirastu nemanau. Prieš

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Prisimk dalyką, kad Policija tai tik viena, o gaujos dvi ir taip jau apilygės jėgos, o dar mafijos/klanai atsirastu nemanau. Prieš

 

 Vat būtėnt klanai, negaujos ir klanams galiotu taisyklės kaip ir paprastiem žaidėjams, todėl manau atsirastų daugiau norinčių į policiją, dėl didesnio uždarbio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, šitoks dalykas jau serveryje buvo. Serverio starte. Tiesiog buvo pievą. Nes gaujų buvo belenkiek ir darydavo nesamones. Todėl tokio dalyko nereikia. + Kas per pievą būtu jeigu visiems reiktu paketus imt? Arba vagonus? Kai serve žaidžia 150 žmonių gaujų bus 80 ir gaujoj 2-3 žmonės ir tie patys tavo draugai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kodėl visi nori būt banditais? Geriau kažka sugalvot kad palaikyt tvarka, policijos pareigunu ne tiek jau daug.

Manau žmonės panaudotu šią idėja blogiems tikslams ir išnaudos sistema. Tad Prieš

Na, aš manau, kad Gaujos galėtų kovoti vieni tarp kitų arba daryti sąjungas(kurios yra nebūtinos).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, šitoks dalykas jau serveryje buvo. Serverio starte. Tiesiog buvo pievą. Nes gaujų buvo belenkiek ir darydavo nesamones. Todėl tokio dalyko nereikia. + Kas per pievą būtu jeigu visiems reiktu paketus imt? Arba vagonus? Kai serve žaidžia 150 žmonių gaujų bus 80 ir gaujoj 2-3 žmonės ir tie patys tavo draugai. 

Klanų/Mafijų galėtų būti tik keletas, maždaug 5(po +- 5-10žmonių), kad nekiltų serveryje Chaosas. Ir kaip minėjau Mafijos/Klanai turėtų savo būdą gauti ginklus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, visi. Taigi, sumasčiau ir aš pareikšti savo nuomonę. Štai ir ji: Hmm, manau, kad idėja yra tikrai puiki, ir tinkama įdėti į serverį, bet žinoma, nėra visas taip paprasta, nes aš nemanau, kad tai būtų greit įgyvendinta, kadangi kaip ir pats rašei, priklausytų nuo kreditų, o todėl, manau, prisipirktų tų klanų / Mafijų netiek patyrę žaidėjai serveryje ir nemokėtų su jais elgtis. Todėl idėja galbūt ir nėra bloga, bet ją dar reiktų gerokai patobulinti. Mano pasiūlymas būtų labai paprastas - tiesiog, kol kas palikti viską taip, kaip yra dabar. Kadangi pagal žaidėjų skaičių per dieną serveryje, šiuo metu pilnai užtenka tokių paslaugų, kaip: Taxi, Fūristai, DPD ir panašiai. Bet kas gi būtų ? jei serveryje žmonių skaičiau nepakaktų ? - Turiu omenyje, kad pavyzdžiui įvykus serverio atnaujinimui per kurį būtų įdėta būtent ši idėja, visi tiesiog norėtų tai išbandyti. O čia manau ir taip visiems blaiviu protu mąstantiems žmonėms turėtų būti aišku, kad jei vien iš Taxi, DPD, bei Fūristų išėjus bent 50% darbuotojų, kurie tiesiog norėtų išbandyti atnaujinimą - šiuo atveju „Klanus / Mafijas“, griūtų tvarka visame serveryje. Pavyzdžiui, Taksistai ne pilnu pajėgumu galėtų vežioti žmonės, taip pat ir Fūristai  neišvežiotų mašinų, o DPD užsakytų baldų... Ok, nenukrypstam nuo temos, nors manau, kad nenuklydau :D. Taigi, mano verdiktas: Ne (bent jau kol kas), o kodėl ? - Tai kaip ir sakiau, manau, kad serveryje turėtų dar truputį paaugti žaidėjų skaičius. Manau, kad esant pakankamai dideliam žaidėjų skaičiui, įdėjus šią idėją į serverį, firmose nebūtų, nei per daug, nei (ar) per mažai žmonių, bet paįvairėtų pasirinkimas. Beje, prieš tai buvusiuose komentaruose, pastebėjau, kad buvo komentaras, dėl įdėjus šią idėją būsimo teisėsaugos trūkumo. bet čia juk ne problema, manau, kad žaidėjų skaičiui serveryje dar paaugus, pagrindinė administracija įdės papildomų firmų (tame tarpe ir teisėsaugos gal kokią (armija būtų fainai :D)). Taigi, kol kas, NE !

 

Ačiū už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, visi. Taigi, sumasčiau ir aš pareikšti savo nuomonę. Štai ir ji: Hmm, manau, kad idėja yra tikrai puiki, ir tinkama įdėti į serverį, bet žinoma, nėra visas taip paprasta, nes aš nemanau, kad tai būtų greit įgyvendinta, kadangi kaip ir pats rašei, priklausytų nuo kreditų, o todėl, manau, prisipirktų tų klanų / Mafijų netiek patyrę žaidėjai serveryje ir nemokėtų su jais elgtis. Todėl idėja galbūt ir nėra bloga, bet ją dar reiktų gerokai patobulinti. Mano pasiūlymas būtų labai paprastas - tiesiog, kol kas palikti viską taip, kaip yra dabar. Kadangi pagal žaidėjų skaičių per dieną serveryje, šiuo metu pilnai užtenka tokių paslaugų, kaip: Taxi, Fūristai, DPD ir panašiai. Bet kas gi būtų ? jei serveryje žmonių skaičiau nepakaktų ? - Turiu omenyje, kad pavyzdžiui įvykus serverio atnaujinimui per kurį būtų įdėta būtent ši idėja, visi tiesiog norėtų tai išbandyti. O čia manau ir taip visiems blaiviu protu mąstantiems žmonėms turėtų būti aišku, kad jei vien iš Taxi, DPD, bei Fūristų išėjus bent 50% darbuotojų, kurie tiesiog norėtų išbandyti atnaujinimą - šiuo atveju „Klanus / Mafijas“, griūtų tvarka visame serveryje. Pavyzdžiui, Taksistai ne pilnu pajėgumu galėtų vežioti žmonės, taip pat ir Fūristai  neišvežiotų mašinų, o DPD užsakytų baldų... Ok, nenukrypstam nuo temos, nors manau, kad nenuklydau :D. Taigi, mano verdiktas: Ne (bent jau kol kas), o kodėl ? - Tai kaip ir sakiau, manau, kad serveryje turėtų dar truputį paaugti žaidėjų skaičius. Manau, kad esant pakankamai dideliam žaidėjų skaičiui, įdėjus šią idėją į serverį, firmose nebūtų, nei per daug, nei (ar) per mažai žmonių, bet paįvairėtų pasirinkimas. Beje, prieš tai buvusiuose komentaruose, pastebėjau, kad buvo komentaras, dėl įdėjus šią idėją būsimo teisėsaugos trūkumo. bet čia juk ne problema, manau, kad žaidėjų skaičiui serveryje dar paaugus, pagrindinė administracija įdės papildomų firmų (tame tarpe ir teisėsaugos gal kokią (armija būtų fainai :D)). Taigi, kol kas, NE !

 

Ačiū už dėmesį.

Dėkui už išsamę nuomone.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries, nelosia dar tiek daug zmoniu isviso PD direktoriaus normalaus neisrenka nera kezos nera PD, butu keza butu ir gera teisesauga o jaigu cia bus grobimai tai isviso nesuspes bent padarytu kad kazkiek laiko eitu grobti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Štai ir mano nuomonė apie idėja : Manau kad idėja yra tikrai nebloga , bet vat man striksta dėl mafijų nes mafijos yra daugeli kitu projektu , ir iš tikro kopijuot arba įdėt toki dalyką kuriems tikrai yra nusibodęs nebūtu labai tobula , bet vat dėl pačių klanų tai čia kažkas tikrai naujo , ir mano manymu jeigu šitie clanai butu ilgalaikiniai (Kad vardai nesikeistu) tai tada butu nuostabu , nes gal kažkokių atveju galėtu susivienyt su gaujomis hmmmm? , taigi mano paskutinis verdiktas Apie Mafijas o apie Klanus TAIP .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries, nelosia dar tiek daug zmoniu isviso PD direktoriaus normalaus neisrenka nera kezos nera PD, butu keza butu ir gera teisesauga o jaigu cia bus grobimai tai isviso nesuspes bent padarytu kad kazkiek laiko eitu grobti

Tai iki atnaujinimo tikėkimes atsiras PD Direktorius, o su laiku dar vienas koks nors Teisėsaugos darbas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Štai ir mano nuomonė apie idėja : Manau kad idėja yra tikrai nebloga , bet vat man striksta dėl mafijų nes mafijos yra daugeli kitu projektu , ir iš tikro kopijuot arba įdėt toki dalyką kuriems tikrai yra nusibodęs nebūtu labai tobula , bet vat dėl pačių klanų tai čia kažkas tikrai naujo , ir mano manymu jeigu šitie clanai butu ilgalaikiniai (Kad vardai nesikeistu) tai tada butu nuostabu , nes gal kažkokių atveju galėtu susivienyt su gaujomis hmmmm? , taigi mano paskutinis verdiktas Apie Mafijas o apie Klanus TAIP .

Na taip, tiesą sakai apie Mafijas.. Taipogi todėl aš ir parašiau, kad galėtų įkelti - Mafijas/Klanus, du pasirinkimai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.