Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

•Jason_Partyy •Papeikimu blogas •

Fernando_Mollero

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi , serveryje esu Jason_Partyy ir šis blogas nebus apie mano sampo istorija , ar kažkas panašaus.
Kodėl serveryje aš taip elgiuosi rašydamas vip papeikimus?

Taigi visi žinome kad labai dideliais kiekiais rašau žaidėjam vip papeikimus , nuolatos stebiu vip chata ir kažkas panašaus , klausimas , kodėl?
Tikrai aš iš to nejaučiu malonumo kaip kiti sako "priklausomas esi" tikrai taip nėra , atėjas į serveri norėjau kažkaip labai aktyvios veiklos , o man darbai ar kažkas panašaus netiko :D , sumaniau nusipirkti tą centus kainuojanti vip ir pradėsime. Darau taip kad kodėl mes serveryje perkame paslaugas? Kad palengvinti žaidima, o kam serverio savininkas (Rokas) sukūrė vip tiasyklės? Kad vipai nusipirkė nenusiženginėtu, na taip taip suprantu gal reikia kada nors išsilieti su kitais nieko nesakau , pats taip kartais padarau , bet nereikia peržengti ribų , suprantu kad žaidėjai labai nemėgsta kai ateina į foruma o ten full vip papeikimai , ir vien tik nuo manęs. Negalvokite kad esu aš eilinis naras atėjas į serveri ir bandantis išsimuši tą vadinama padejėja... Taigi kaikurie serverio žaidėjai net nepersiskaito tų taisykliu ir perkasi vip, bet manau reiktu gal šektiek logiškai pamastyti, jei susipykstate galite eiti į teampseak programą ir ten bazarinti su savo priešu , bet tik ne per /vc tu jiba*** pridaryk (čia kaip gasolis mėgsta) Na manau turėjote suprasti ką norėjau tuom pasakyti.

Šiuo metu papeikimų neberašysiu , nes visų pirma žiauriai atsibodo tas temas kurti , o visų antra gal ištikrūjų gana sau vadinama reputacija gadintis , o tie kurie ant manęs pykti laikot , tai ir laikykit nes man jus tas pats kad tualete viena vieta nusivalyti.

Sekmės

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nepisk tu proto *Įžeidimas*

 

Narys baudžiamas vienu įspėjimu už;

• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sudegint tave ant laužo, žyde.

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"nes man jus tas pats kad tualete viena vieta nusivalyti" toks ispudis jog zaidi vienas koks idomumas bus zaisti kai visi ant taves stums ir vadins oziu ? :D bet tikrausiai tu ta vieta daug kartu bandes nusivalyti nes atrodo kad ir realiame gyvenime toks esi ka tik gali turi eit ir "paozint" sunkus tas "ozio" gyvenimas bet tu jau tikriausiai priprates nes ta vieta nusivalai ir toliau gyveni kaip niekur nieko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

nu cia puse vaiku yra kurie dabar man tai sako. sakykit ka norit ispesiau savo nuomone,

 

Tu net nepazysti manes o jau rasai "vaikas" kam rasineji tas savo litanijas ? jei paskui parasai "kad viena vieta nusivales ir tau gerai" cia sau pasirasei kad pasitikrint sugebejimus ? ispesiai nuomone ? realybei gaideliui skautere ispesioja kad daugiau nebeitu "ozintis" ir buna gerai o cia ateina pasirodyt jog jis sugeba "paozint" :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na kiek perskaičiau comm tai tiek ir įspėjimų buvo.. Aš nesuprantu, VIP chat skirtas šiaip kokia tema pačhatinti o ne tu toks ir toks ... gi ribos rimtai yra. JasonPartyy,  cituoju: nu cia puse vaiku yra kurie dabar man tai sako. sakykit ka norit ispesiau savo nuomone, tu kitus keli į forumą jog pažeidinėja čhat taisykles, o pats matau kartais irgi nesivaldai kaip dabar, ir beto vaikais gali vadinti tik tada kai pačiam virš 18 metų. Tad neahuielink taip baisiai su savo tais bazarais. O reputacija žmogus turi tik tada kai kažką naudingą serveriui padaro, arba kažką vertą dėmesio tad... su savo išgalvota reputacija gali eit nusivalyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu jau jos neturi tos reputacijos ir nėra kur daugiau jos gadinti, net jei į eilinį darbą tavęs niekas nepriima  :lol:  P.S. Manai, kad man ryžyne paėjo korta su VIP ir gavau prižiūrėtoja, tai tau čia paeis - nepaeis  ^_^ .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi savo nuomonę išreikšiu. 

Paprasčiausia būtų susikurt tau naują acc, matau visi servo VIP'ai nekenčia tavęs, tiesiog kaip matau esi bjaurus žmogus. Nori įkasti kitam, panardyt, gauti kaškokių privilegijų ar paskatinimų, bet niekam neidomus buvo tavo darbas, todėl dabar nusprendei neberašyt papeikimų, bet tai gi, ne tau! Kaškas tau nepatiks tai tu tik papeikimais ir vartysies.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu klaunas esi, daugiau nieko neturiu ką pridurt. 

  • Pats nesilaikai, ir pažeidinėji taisykles.

Ir šitą butinai, kas 5min pasižėk,

By J_F

https://www.youtube.com/watch?v=2NLXFQqwx3k

 

JASON išmintis, ir pamąstymai

p.s jis sugeba vienu metu žėti ir pro langą ir į objektyvą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu jau jos neturi tos reputacijos ir nėra kur daugiau jos gadinti, net jei į eilinį darbą tavęs niekas nepriima  :lol:  P.S. Manai, kad man ryžyne paėjo korta su VIP ir gavau prižiūrėtoja, tai tau čia paeis - nepaeis  ^_^ .

Tu tikrai ryzyne nenusipelnei - Tu metus laiko zyzei kesai su savo 5x prasiuntimu..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc jeigu laikai save rimtu oziu, tai davai bloga kaip sekasi zonoje mentams z*** laizyt.

Capellis šovė nevaikiška žmogus pats patyręs :DD

 

p.s Jasonai visko būna visko reikia ;) gasolis irgi buvo *cenzūra* , aš ir esu išožinęs toki nevykeli išrinkta capellio bet tiek to.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.