Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[Anime] Antrasis anime paketas

German_Lexolite

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, pristatau jums savo antrąjį anime paketuką. Taigi šioje temoje, norėčiau pasidalinti keliais anime, gal atsiras heiterių, kuriems nepatinka anime ar panašaus pobūdžio "filmai","serialai","animaciniai filmai","animaciniai serialai", bet jie tiesiog gali IGNORUOTI šią temą. Taigi pasidalinsiu keliais anime bei trumpai aprašysiu apie pačius anime:

 

1) Akame ga Kill - Šį anime baigiau žiūrėti prieš kokias 2 dienas, tikrai nenusivyliau peržiūrėjęs šį anime. Šio anime manga (komiksas) išleistas 2010 metų kovo 20 dieną. Anime susidaro iš 24 epizodų. Pirmasis anime epizodas išleistas 2014 liepos 6 dieną, o paskutinis epizodas išleistas 2014 gruodžio 14 dieną. Taigi galima spręsti, kad šis anime yra tikrai naujas bei grafikos tikrai neblogos. Dabar trumpai apie pačio animę siužetą.. Berniukas vardu Tatsumi ir jo draugai Sayo bei Ieyasu nusprendžia keliauti iš savo vargano kaimelio į imperijos sostinė. Jie sostinėje nori tapti žymiais ir padėti savo kaimeliui, kadangi kaimelio žmonės badauja ir labai varganai gyvena. Visi trys draugai yra puikūs kovotojai. Kovotojai paklausit jūs, prieš ką jie gali kovoti, ogi prieš monstrus, kurių yra pilna anime pasaulyje. Draugai keliave sutiko banditus, kurie privertė juos išsiskirstyt ir jie nutarė susitikti pačioje sostinėje. Taigi anime prasideda nuo to, kad Tatsumi vienas įžengia į sostinę. Imperijos sostinė tikrai yra milžiniška, sostinės centre yra dideli rūmai, iš kurio valdo imperatorius bei jo pagalbininkas ministras. Tatsumi sostinėje apiplešia žavi panelė, tad jis neturi pinigų išsinuomoti būsto nakčiai, taigi jam telieka miegoti po atvirumi dangumi, bet pasirodo gera mergaitė iš turtingos šeimos ir pakviečia jį apsilankyti jos namuose ir permiegoti naktį. Jis mergaitės namuose susipažįsta su mergaitės tėvais. Tėvas pasirodo labai geras bei sakė padės ieškoti Tatsumi draugų bei padės jam įsitvirtinti armijoje (ko Tatsumi ir atvyko į sostinę). Naktį šeimą, kurį priėmė Tatsumi nakvynei užpuola 6 žmonių gruptuotė, kurie pasivadinę "Night Raid", jie kovoja už gėrį ir žudo žmonės, kurie yra padarę kažką blogo. Mergaitės tėvą ir motiną nužudo, o mergaitę pasiėma apsauginis ir pradeda bėgti į saugią vietą. Tatsumi bandys apginti mergaitė, bet ar jam pavyks? Ar jis ras savo draugus? Kaip jam seksis sostinėje? Sužinosit pažiūrėję anime.

Akame ga Kill traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=A45hvq7C5GM

 

2) Tokyo Ghoul - Kol kas yra 1 sezonas, bet sausio 8 dieną 2015 metais bus išleistas antrojo sezono pirmasis epizodas. Pirmame sezone yra 12 serijų, antrame bus tas pats. Patį anime peržiūrėjau per 5h, labai sudomino bei tiek mažai serijų, net nustebau, man asmeniškai buvo per mažai serijų, bet svarbiausia kokybė, o ne kiekybė, todėl visiems patariu pasižiūrėti. Pirmas įspūdis buvo keistas, nes anime pradžioje parodoma Tokyo miesto panorama, grafika tikrai puiki, manau ne kiekvienas anime turi tokią puikią grafiką. Žiurint, kad anime dar visai naujas tai viskas paaiškinama. Pirmas anime epizodas dienos šviesą pamatė liepos 3 dieną 2014 metais, o paskutinis epizodas išleistas spalio 18 dieną 2014 metais. Dabar trumpai apie anime šiužetą.. Tokyo mieste gyvena žmonės ir ghoulai. Ghaulai atrodo kaip žmonės, bet jie negali valgyti tokio pačio maisto kaip žmonės. Yra tik vienas bendras dalykas kurį gali abu tipai gerti, tai yra kava bei žinoma vanduo. Bet jūs paklausite, kuom gi maitinasi ghoulai? Ogi žmonėmis.. Vieną dieną vaikinukas susipažįsta su mergina, jų pomėgiai vienodi, abu mėgsta knygas. Vaikinukas pakviečia merginą į pasimatymą, ji sutinka. Po pasimatymo, vaikinukas pasisiūlo palydėti merginą iki namų, mergina nusiveda vaikiną į atokią vietą ir pasirodo, kad ji yra ghoulė. Ji bando suvalgyti vaikiną, bet netyčia ant jos užgriūna statybinės medžiagos, vaikinas sužeistas, o mergina užversta statybinėmis medžiagomis. Po šio įvykio vaikinas girdi tiktai ligoninės garsus, daktaro šūkavimus, kad jam reikia perkelti organus. Vaikinui perkeliami ghaulės organas nuo to momento, jis negali valgyti žmonių maisto. Negi jis tapo ghaulu? Kaip jam seksis toliau? Sužinosite peržiūrėję anime..

Tokyo Ghaul traileris:

 https://www.youtube.com/watch?v=iSgFFY87Rg0

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tokio tipo filmukai mano manymu mažiems, vaikams. Nėra nei kiek realybės, kažkokias nesąmones rodo.:D Kalba kiniškai, suprantu kalbėtų angliškai, o ne tik verstų, nes tas kiniškas kalbėjimas viską gadina, skaityt maišo. Norėjau paklaust kiek metų tau ?:D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai tokie filmukai vaikams yra jau, na aišku kam anime patinka tai nieko nesakau gal visai nieko kitiems, bet man piešimas ir veiksmas ten nepatinka žiurėjau kažkada ir nelabai man toks, PIEŠIMAS viska sudaro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tokio tipo filmukai mano manymu mažiems, vaikams. Nėra nei kiek realybės, kažkokias nesąmones rodo. :D Kalba kiniškai, suprantu kalbėtų angliškai, o ne tik verstų, nes tas kiniškas kalbėjimas viską gadina, skaityt maišo. Norėjau paklaust kiek metų tau ? :D

Na iš esmės pirma pasidomėk anime ir suprasi, kad ne kiniškai, o japoniškai šneka. Bet kas tau iš to vistiek liksi prie savo nuomonės..

Taigi šioje temoje, norėčiau pasidalinti keliais anime, gal atsiras heiterių, kuriems nepatinka anime ar panašaus pobūdžio "filmai","serialai","animaciniai filmai","animaciniai serialai", bet jie tiesiog gali IGNORUOTI.

Tiesiog atėjai pafreepostinti daugiau nieko, nepatinka - niekas nelaiko IGNORUOK. Nieko prieš kritiką neturiu, bet pirmiausia pasiskaityk ką viršuje parašiau, kad gali tiesiog ignoruoti, o ne heitink.

Asmeniniais klausimais į AŽ.

 

Man tai tokie filmukai vaikams yra jau, na aišku kam anime patinka tai nieko nesakau gal visai nieko kitiems, bet man piešimas ir veiksmas ten nepatinka žiurėjau kažkada ir nelabai man toks, PIEŠIMAS viska sudaro.

Na jo visų nuomonė skirtinga, vieniems patinka viena, kitiems kitą taip net įdomiau, nes jai visiems patiktų tas pats, būtų nuobodus gyvenimas. Dėkui už išsakytą nuomonę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manęs šis filmas nė biskio nesudomino, manau tai skirta mažesnio amžiaus vaikams. Aš tik išreiškiu savo nuomonę nesmerkiu tų kurie žiūri tokias ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manęs šis filmas nė biskio nesudomino, manau tai skirta mažesnio amžiaus vaikams. Aš tik išreiškiu savo nuomonę nesmerkiu tų kurie žiūri tokias ...

Šaunu, kad dalinies sava nuomonę.

 

Na nemanau kad toki žiurėčiau aš,bet žiurėk tu geriau Naruto ten visokie rasengan,šharingan'ai ir t.t. :D

Naruto labai daug serijų bei sezonų, nemėgstu prie vieno anime prisirišti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu šitas filmas tik vaikams, kai kam jis patinka kai kam nelabai. :)

 

Tokie filmukai skirti jaunesnėms žiūrovams kurie dar nelabai supranta apie kokybę.

 

Kas čia :DDD Einam margučių dažyt

Man tokie filmai,nepatinka,čia n-5 kokie,taigi sėkmės žiurintiems,man patinka žombynai :D

Negyvenime nežiurėčiau tokiu pievu. 

O mane iš tiesų sudomino, labai patiko aprašymas, gerai dėstai mintis. Gal sakau teks kokį kartą pažiūrėti.  :rolleyes:

 

Visiems dėkoju už nuomones, kritiką moku priimti ir nieko prieš jūs neturiu. Visų skoniai skirtingi ir visiems tas pats negali patikti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"Patį anime peržiūrėjau per 5h" Something is wrong with you o.O. O jei rimtai tai šaunu, kad daliniesi savo nuomone galbūt pritrauksi taip daugiau žmonių į anime pasaulį, kadangi didelė dalis žmonių mano, kad anime yra vien tik hentai ir pnš, bet su tavo aprašymais ir patarimais kokius anime žiūrėt manau net ir tuos, kuriems tipo nepatinka anime užkabinsi. Jeigu esi peržiūrėjęs No Game No Life tai būtinai lauksiu šio anime aprašymo, kadangi jis yra tiesiog sugoiii.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš daugiau žiūriu Anime negu filmus 

 

Peckūrys_Kelas irgi man pamavojavo suranka man prieš veida jog anime *cenzūra* yra ankščiau kalbėjau aš su juo apie tai , dbr parėjus laikus jis ušsikabino ant anime turbūt labiau negu aš ir žiūri AMV ir anime filmukus.

Pas jis žanrai yra įdomesni negu mano , pas mane kaškiek kitos krypties žarnai negu pas jį .

 

Kelas rado komentara apie anime kas būvo prieš tai o kas dbr

 

va radau ta komentara
[2014.12.06 07:21:52] Audrius: seip isvis matau daug idijotu kurie, net nesusipazine su anime spanga kazka :)) as panasus buvau- "nusistates anime *cenzūra*, pan" bet galvojau, kad mano nuomuone subjektyvi, nes buvau pora anim'u mates ir nieko gero juose neradau, bet tada 1 draugas man parode kas yra tikras anime - po to laiko as, net filmus meciau ziuret... po anim'u jie tiesiog perdaug banalus ir nuobuodus atrodo, anime tiek giliu minciu, tiek visko... ech... pusprociai niekad to nesupras, matyt jiem telemta gariunuose nauja treninga ieskot uz 30lt su cigarete *cenzūra*y... :)) nuosirdziai gaila man tokiu.
 
 
1 :
 
2 : 
 
Svarbu jog tave daina taškytu belekaip :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Negyvenime nežiurėčiau tokiu pievu.

Kažkodėl pats anime parašą užsidėjęs, bet neesmė ;D (bleach)

 

Komentatoriams:

Sprendžiat kad anime vaikams vien dėl piešimo stiliaus? Apsišvieskit truputį, anime yra įvairių žanrų, nuo skirtų paaugliams ir vaikams(shonenų) iki skirtų suaugusiems (seinen). Aišku, ne jums suprast :D Eikit kokius savo transformerius pažiūrėt, ten gi brandiems pacanams, rimtas filmas.

 

Šiaip abu temos autoriaus rekomenduojami anime geri ir verti žiūrėjimo, visgi, Tokyo Ghoul kolkas yra stipriais cenzūruotas, aš pats nuspendžiau palaukti uncensored versijos. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.