Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Užfiksuok epizodą ir laimėk saldumynų! ×

Peikiu German_Lexolite

Rekomenduojamas pranešimas

ADMINISTRATORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

(2015.01.24)

•••

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Girtas_Vaikas

• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Germa_Lexolite

• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free kick. nesu naujokas.

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :2e953abd6183dc7f304258c115647dfb639.png

2d97b4ddde77a9fb203be5ab15b16fb2145.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats įkėlei nuotrauką kai pas tave 3k xp, tad man kelt neprireiks. O /bausti komandoje aiškiai parašyta iki 5k xp, tad nematau už ką papeikimas turi būti parašytas.

Įrodymai, kad per /bausti parašyta iki 5k xp: http://prntscr.com/65l57c

O kuom blogas Vardas_Pavarde? kokiais pagrindais neitiko?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mačiau kaip dieną tave išmetė Mafijos_Tevas iš serverio už blogą V_P, todėl tai tik patvirtina mano kicką tau.

Va dabar prisigavai, kad meluoji :D visa diena manes namuose nebuvo :D as prie kompo prisedau 5H vakaro, o tada mafijos tevo nebuvo todel tavo kick dar nepaaiskintas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Va dabar prisigavai, kad meluoji :D visa diena manes namuose nebuvo :D as prie kompo prisedau 5H vakaro, o tada mafijos tevo nebuvo todel tavo kick dar nepaaiskintas

Tu man neaiškink ką aš mačiau ir ko nemačiau. Savo akimis mačiau, kad gavai kick'ą nuo Roko už blogą V_P, tad nereikia čia lia lia. Beto visi supranta, kad "Girtas_Vaikas" yra blogas V_P, tad nebandyk čia ant kitų savo kvailumą numest. Beto anketoje suklydai su mano vardu_pavarde, tad jeigu negerbi manęs, kaip admino ar šiaip serverio žaidėjo, to paties iš mano pusės nesitykėk (http://prntscr.com/65rfdc) PEACE.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...