Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Greenside.lt Policijos pristatymas/veiksmas.

Mantvydas Epic

Rekomenduojamas pranešimas

sw drg vėl. Pabandžiau vėl kažką padaryti, šį kartą pabandžiau parodyti policijos veiksmą kmr. 

 

 

Ir taip žinau, color modas šiek tiek per tamsus.

Bet tikiuosi, kad jau nebebus tų verkiančių , kad naudojau nametaga, nes tikrai nežinojau kad jis buvo neleistinas, esu iš ryžyno kmr no hate .

 

dq pd kolektyvui :*

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Video išties neblogas matos padirbėta bent jau man taip atrodo.

 

Dėl frankio tai nepasakyčiau kad daug geresnis išvis man Mantvydo daug gražesnis daugiau veiksmo pafilmuota muzika visai nebloga išrinkta ir kadrai tikrai duodą pagalvot kad verta šiame serverį apsilankyt, nes pafilmavo ryškius momentus ir sudomino tikrai) netgi noris į Policijos kolektyvą.

 

Kita karta labiau padirbėk su vaidyba.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, prisistatymą buvo įdomu žiūrėti, matosi daug darbo įdėjai į šį prisistatymą. Kitą kartą norėčiau pamatysi kažką su gaujomis ar pnš. Bet vis tiek spaudžiu patinka mygtuką. Jeigu gali atsiųsk man į až savo taikinuką ir efektus, sėkmes kuriant toliau!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos, esant ištrintam video ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.