Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Rusas_Nark

Rusas_Nark

Rekomenduojamas pranešimas

Sveikučiai ! Esu Rusas_Nark, kitaip žinomas kaip Quartz_Moreno, Andreas_Molotov, Blue_Jackas bei .Schwartzas`. Daug kas mane pažysta, tad manau nereikia daug rašyti apie save. Esu Lukas iš Panevėžio, man 14 metų(Spalį 15 bus), tačiau iš balso duoda 16-17, esu draugiškas, kartais griežtas. Esu turėjas kelis savo projektus, nei vienas iš jų nebuvo pasisekes. Lankau sporto šaką rėgbį, tačiau treniruotės vyksta ne kiekvieną dieną, todėl kai jų nėra sėdžiu prie kompiuterio, o jei yra prisėdu gryžes iš mokyklos ar po treniruotės. Žaidžiu šiuos žaidimus: sa-mp, cs:go bei visokius kitus įvairius iš STEAM. SA-MP žaidžiu jau apie 5 metus. Mėgstu sportuoti ekstremaliai; šaškėm, kortom. Kolkas šiame projekte esu naujokas, bet forume užsiregistravau dar 2015 metų pradžioje, tačiau pažaides vieną dieną viską mečiau ir leavinau sa-mp, po kiek laiko vėl pradėjau jį žaisti ir atėjau į greenside.lt projektą. Mano ugis; 1.80, sveriu mažai :D

 

Balsiukas; http://vocaroo.com/i/s0COZTPtvGbi

PhotoGrafija;
 13076880_584553931703587_219427264752514

FB: https://www.facebook.com/lukgrakauskas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv, sėkmės žaisti ) Beto o tu rizikuoji pacanas žaizdamas šaškem,kortom dar prasileisi viena į galva nuo damutes.

ekstramalas esi.

Nu nu :D Sveiki visi :3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

zdarova seniuk,malonu susipažinti su tavimi,sekmės tau.

Sveikas, man irgi malonu ;)

 

O sveikas senai matytas jei prireiks pagalbos kreipkis :)

Zdaroff Mantuk, tu irgi :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Lukai malonu susipažinti su tavim is nutraukos atrodai rimtas kentas reikes pagalbos žaidime sms visada padesiu ir noriu palinketi tau žaidime ko geriauso by real gyvenime  :P​ 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.