Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

(sportas/svoris)padekit hebra

Aivaras_Minas

Rekomenduojamas pranešimas

ZDRV, jei tema sukuriau ne cia tai ziaurei ssr hebra..

Krc klausimas toks man reik priaugti svorio tik ziaurei prasau nerasykit pirk papildus ir kitoki suDa eina jis nacer sakykit kaip jo priaugti , dar noriu kad parasytumet nuo ko pradet kacelintis namu saligomis ir neisleidziant daug euru nerasykit pievu noriu pasakyt kad esu kudas ir nesportaves tai gal kas supras;d

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pradėk valgyti riebius patiekalus, pvz: ( čipsai, ledai, saldainiai ir t.t. ), bet jokiu būdu nepirk guminukų, jeigu ruošiesi priaugti svorio, nuo guminukų šūdą tik pasieksi. O dėl sporto, tai namie 2x į dieną atsispaudimus 5 ratus po 50 atsispaudimų, poto 2x į dieną pilvo presą 5 ratus po 50 atsilenkimų, nu kokių nori, savo čia jau pasižiūrėk internete, kokių yra atsilenkimų. Poto eini į stadioną, arba kur yra lygiagretės, eini ir 7 ratus po 15 dipų iškarto. Poto eini ant turniko kur yra, pas draugus, ar į stadioną ir tada 7 ratus po 15 prisitraukimų. Bent aš taip darau, ir rezultatai, tikrai puikūs, tad patariu ir tau. Ir dar yra vienas šansas sportuoti sporto salėje, štanginėje, kilnoti štangas, giras ir t.t. Sėkmės sportuojant!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pradėk valgyti riebius patiekalus, pvz: ( čipsai, ledai, saldainiai ir t.t. ), bet jokiu būdu nepirk guminukų, jeigu ruošiesi priaugti svorio, nuo guminukų šūdą tik pasieksi. O dėl sporto, tai namie 2x į dieną atsispaudimus 5 ratus po 50 atsispaudimų, poto 2x į dieną pilvo presą 5 ratus po 50 atsilenkimų, nu kokių nori, savo čia jau pasižiūrėk internete, kokių yra atsilenkimų. Poto eini į stadioną, arba kur yra lygiagretės, eini ir 7 ratus po 15 dipų iškarto. Poto eini ant turniko kur yra, pas draugus, ar į stadioną ir tada 7 ratus po 15 prisitraukimų. Bent aš taip darau, ir rezultatai, tikrai puikūs, tad patariu ir tau. Ir dar yra vienas šansas sportuoti sporto salėje, štanginėje, kilnoti štangas, giras ir t.t. Sėkmės sportuojant!

Nuo tų tavo saldainių , čipsų ir t.t augs ne masė o tešlos , riebalai ir celiulitai . Žmogus nesportavęs o tu nori kad jis 15 prisitraukimų iškarto padarytų ? :D Ir dar 7x ... :D baik tėvai ..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, patarimas iš mano pusės, jei nori priaugti svorio visų pirma suderink mitybą, atsisakyk tokio maisto kurį aš vadinu šlamštu, tai traškučiai, saldainiai, guminukai, ledai ir t.t. manau supratau, kitas dalykas valgyk kuo daugiau kartų pvz į dieną 4-6kartus, bet nevalgyk daug, kitas dalykas pirmoje dienos pusėje pasistenk valgyti tokį maistą kuris turi daugiau angliavandenių, kitoje dienos pusėje valgyk maistą kuris turi daugiau baltymų, ir jeigu sportuoji jau namuose visus pratimus pasitenk daryti kuo daugiau pvz su atsispaudimais 4-6 serijos, po 20-30. Aišku jeigu yra galimybė nueiti ant turniko, tai iš mano pusės pradėk eiti, jei nori ką nors pasiekti. Jei galiu dar kuo nors padėti parašyk i AŽ pasistengsiu padėti.(Pats sportuoju šiuo metu salėje, o vasaros metu užsiminėju street workoutu).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Svori priaugti tai pasiimk kiaušinį neišvirta, ir baltymus gerk, + Sveika ir naudinga. O kačialintis gali pradėt Atsispaudimai,Preso pratimukai, Atsilenkimai, Pasistatyk turnika, Pabegiot po kokių puse metų jau turėtum gauti šiokių tokiu rezultatų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Svorį gali priaugti susiderindamas mityba jeigu namų salygomis aišku sunku. atsipaudimai,atsitupimai,lygegretes,ant bico ant turniko, prisitraukimai.

jeigu apigalvosi turi šudą tokį :D 15 eur ir tavo masė ir isiryškinsi 

O gal gali parašyti ką patartum tu valgyti man? 

 

Tas pats tik man reikia , svori numesti bšk 3/4kg bet nežinau kaip , jeigu turit kokia programas per kurias galima numesti ir kačialintis numeskit čia bučiau dėkingas :

Na va, gal rasim kas padės:(

 

Pradėk valgyti riebius patiekalus, pvz: ( čipsai, ledai, saldainiai ir t.t. ), bet jokiu būdu nepirk guminukų, jeigu ruošiesi priaugti svorio, nuo guminukų šūdą tik pasieksi. O dėl sporto, tai namie 2x į dieną atsispaudimus 5 ratus po 50 atsispaudimų, poto 2x į dieną pilvo presą 5 ratus po 50 atsilenkimų, nu kokių nori, savo čia jau pasižiūrėk internete, kokių yra atsilenkimų. Poto eini į stadioną, arba kur yra lygiagretės, eini ir 7 ratus po 15 dipų iškarto. Poto eini ant turniko kur yra, pas draugus, ar į stadioną ir tada 7 ratus po 15 prisitraukimų. Bent aš taip darau, ir rezultatai, tikrai puikūs, tad patariu ir tau. Ir dar yra vienas šansas sportuoti sporto salėje, štanginėje, kilnoti štangas, giras ir t.t. Sėkmės sportuojant!

Ačiū už patarimus, bet jie kiek pradedančiajam per sunkus, vis dėlto esu kūdas ir niekados nesportavęs:D 

 

Blemba buvau surašęs viską ir išjungiau naršyklę ... Fck it .. :D

Parašyk į PM padėsiu tau . Man ta pati situacija , kūdas bet sportuoju ;D

Prasivalyk ąž neis neina rašyti:/ tikiuosi padėsi:)

 

Sveikas, patarimas iš mano pusės, jei nori priaugti svorio visų pirma suderink mitybą, atsisakyk tokio maisto kurį aš vadinu šlamštu, tai traškučiai, saldainiai, guminukai, ledai ir t.t. manau supratau, kitas dalykas valgyk kuo daugiau kartų pvz į dieną 4-6kartus, bet nevalgyk daug, kitas dalykas pirmoje dienos pusėje pasistenk valgyti tokį maistą kuris turi daugiau angliavandenių, kitoje dienos pusėje valgyk maistą kuris turi daugiau baltymų, ir jeigu sportuoji jau namuose visus pratimus pasitenk daryti kuo daugiau pvz su atsispaudimais 4-6 serijos, po 20-30. Aišku jeigu yra galimybė nueiti ant turniko, tai iš mano pusės pradėk eiti, jei nori ką nors pasiekti. Jei galiu dar kuo nors padėti parašyk i AŽ pasistengsiu padėti.(Pats sportuoju šiuo metu salėje, o vasaros metu užsiminėju street workoutu).

O gal gali patarti ką konkrečiai valgyti? Ir jei aš valgau, daug bet ne dažnai tai ar geriau taip ar mažai, bet dažnai?

 

Svori priaugti tai pasiimk kiaušinį neišvirta, ir baltymus gerk, + Sveika ir naudinga. O kačialintis gali pradėt Atsispaudimai,Preso pratimukai, Atsilenkimai, Pasistatyk turnika, Pabegiot po kokių puse metų jau turėtum gauti šiokių tokiu rezultatų. 

Ir tipo užteks žalio kiaušinio?:o Ir kiek jų per diena reiktu suvalgyti?

 

P.S Turiu aš bėda, valgau aš daug ir net labai daug:D Bet man neina tas maistas į svori, net nežinau dėl ko, gal jūs žinote? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomu šiaip būtų sužinoti kiek tau metų, kad sudaryt diagnozę kodėl tas svoris nekinta.

 

o šiaip va zjbs, nelabai brangiai išeina, po kiekvienos treniruotės tokį.

Seniau darydavaus bšk padeda aišku

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.