Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

SF Village Mafia area.

Mantvis_Daedo

Rekomenduojamas pranešimas

Tuščias darbas ir jau nusibodo tas stilius aukštos tvoros iki dangaus sugalvokit , ką nors naujo.

Šeip čia dar tvora ne iki dangaus. Būtų gerai, kad pasiūlytum kažką naujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tuščias darbas ir jau nusibodo tas stilius aukštos tvoros iki dangaus sugalvokit , ką nors naujo.

tai gerai kad tvora auksta nes niekas neineis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šeip čia dar tvora ne iki dangaus. Būtų gerai, kad pasiūlytum kažką naujo.

ką manai apie mafijos baze beveik visiškai be tvoros arba su maža tvorele , nes dabar pvž , kaip užiimti tavo baze? jeigu į ją niekaip nepateksi jeigu padaryti lengvatu geriau , galima pasidaryt kokia maža tvorele , kaip kontura.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ką manai apie mafijos baze beveik visiškai be tvoros arba su maža tvorele , nes dabar pvž , kaip užiimti tavo baze? jeigu į ją niekaip nepateksi jeigu padaryti lengvatu geriau , galima pasidaryt kokia maža tvorele , kaip kontura.

Hmh, aš neparašiau, kad šioje bazėje yra išdaužemi vartai. Antra aš testuoju savo mapp darbus ar gali peršokti ar ne. Šią tvorą be sunkumų galima peršokti nuo mašinos stogo ar net su dviračiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hmh, aš neparašiau, kad šioje bazėje yra išdaužemi vartai. Antra aš testuoju savo mapp darbus ar gali peršokti ar ne. Šią tvorą be sunkumų galima peršokti nuo mašinos stogo ar net su dviračiu.

Tačiau pats pripažink toks stilius yra įgryses iki gyvo kaulo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tačiau pats pripažink toks stilius yra įgryses iki gyvo kaulo.

Gal ir taip, bet čia mapinta ne RP stiliumi. Ir sunku ištikro kažką naujo. Reikia tai kažkokio įkvėpimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesu pats geriausias maperis, išviso galima sakyti nemapinau.. :D Tai ką galiu pasakyti.. Darbas iš bėdos tikrai galėtų būti naudojamas, bet tikrai galima padaryti ir geresnį kaip pamatai kitų žmonių darbus.. Atrodo tuščios vietos visai nemažai yra o tai mano ir kitų žiniomis - nėra gerai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na paiimtas per didelis plotas kuris nera užpildytas, nakažka man šis darbelis, manau moki geriau.

Plotas paimtas toks, nes buvo skilių ištrynus kelis objektus.

 

Nesu pats geriausias maperis, išviso galima sakyti nemapinau.. :D Tai ką galiu pasakyti.. Darbas iš bėdos tikrai galėtų būti naudojamas, bet tikrai galima padaryti ir geresnį kaip pamatai kitų žmonių darbus.. Atrodo tuščios vietos visai nemažai yra o tai mano ir kitų žiniomis - nėra gerai.

Kai nemapini nesupranti. Reikia erdvios bazės, o ne kilkių koncervo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matosi darbas atliktas bet kaip, atmestinai, kad tik postų prisirinkti atsakinėjant į kitų žmonių komentarus (vien 6 Tavo postai iš šitos temos). Manau tikrai sugebėtum geriau, jeigu labiau pasistengtum, įdėtum daugiau darbo į šį darbą ir žiūrėtum rimčiau. O į ateitį norėčiau palinkėti sekmės tobulėjant bei nebūk "dėmesio auka", ką šioje temoje man įrodei, kad būtent toks ir esi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.