Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas: Anti IPCHANGER.

Pacan Marozas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pacan_Marozas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nu ždž pastebėjau viena dieną, kad Justas_Jucius gavo baną už čytus nors ten visai kažkas kitas su jo IP žaidė, dabar ždž kažkas gavo baną su mano IP už reklamavimą, nu ir reikia skubiai įdiegti tą ANTI IP CHANGER, nes visokie tikri kenkėjai su IP CHANGER ateina ir prisidirba, o žaidėjai kurie nieko nepadarė gauna banus.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nekalti žaidėjai negautų banų, per tuos kurie naudoja IP CHANGER.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

http://www.part.lt/perziura/bb524d380fe005ac102492555672dedf199.png

Va krč čia aš baną gavau, o su Justas_Jucius IP kur užblokavo anketą patvirtino ir Justo neatblokavo nes suprantu, kad reikia daugiau įrodymų, bet kaip juos gausi jeigu tu off ir su tavo ip kažkas baną gauna :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau idėja tikrai yra šauni aš tikrai sutinku su šituo

:)

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (kiekvienas pranešimas turi būti argumentuotas bei pagrįstas).

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galėtu padaryti, kad iš užsienio niekas negalėtu žaisti šiame serveryje. O kurie yra lietuviai iš užsienio, turėtu parašyti Rokui, kad įrašytų į white-listą ir tada tik galėtu jie žaisti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš Visiškaisutinkusutavo pasiūlymu tačiau ip changer vistiek galėsi naudotis jeigu pvz tu ji prekiiš kur nors. Na bet būtu geriau kad apmažintu tuos čyterius ir padarytu kad blokuotu ip changer Už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, aš pastebėjau kai įsijungia IP CHANGER tada žaidėjui pakyla ping iki 400 tada jį automatiškai išmeta iš serverio.

Manau tai bereikalinga idėja, nes IP CHANGER manau naudojantys žaidėjai nepagerina žaidimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, aš pastebėjau kai įsijungia IP CHANGER tada žaidėjui pakyla ping iki 400 tada jį automatiškai išmeta iš serverio.

Manau tai bereikalinga idėja, nes IP CHANGER manau naudojantys žaidėjai nepagerina žaidimo.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nu tai žinoma, kad nepagerina, bet ar tau patiktų jeigu koks žmogus su IP CHANGER prisijungia su tavo ip ir gauna bana??? Nemanau, tai tai ir siūlau, kad įdiegti ANTI IP CHANGER. :DDDDDDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nu tai žinoma, kad nepagerina, bet ar tau patiktų jeigu koks žmogus su IP CHANGER prisijungia su tavo ip ir gauna bana??? Nemanau, tai tai ir siūlau, kad įdiegti ANTI IP CHANGER. :DDDDDDDD

Man širdies neskauda, kad kažkas žaidžia serveryje su IP CHANGER, manau visiems gerai, kad serveryje daugiau žaidėjų...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man širdies neskauda, kad kažkas žaidžia serveryje su IP CHANGER, manau visiems gerai, kad serveryje daugiau žaidėjų...

Koks čia idmoumas kai kaskartą reikia pzu daryt stebėt kada vėl pradės cheatynt ir plius tu žaidėju yra užtektinai kas perdaug tas nesveika.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man širdies neskauda, kad kažkas žaidžia serveryje su IP CHANGER, manau visiems gerai, kad serveryje daugiau žaidėjų...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Daugiau žaidėjų :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tu kai pašneki.... Tu nesupranti, kad jie ateina su tais ip changeriais prireklamuoja, prisičytina ir gauna banus su kitų ip :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai būtų - UŽ

 

Narys gauna įspėjimą už:

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau kad prieš, nes pavyzdžiui mano pačio ipas keičiasi kas diena arba kas kelias valandas. Nežinau ar aš čia vienas toks, be jeigu žaidėjas nečytina? Bet jo ipas keičias, ka tokiem žmonėm daryti?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už, nes tikrai būna tokių žmonių kurie trugdo ir tiesiog tau sugadina žaidimą. Kaip ir minėjai gauni už nieką ban'ą neturi įrodymų, kad kažkas buvo prisijungęs ir fsio perki unban'ą. Nors manau galima susisiekti su Roku ir patikrinti koks paskutinis IP jungėsi į serverį betai aišku tai užtruktų keleta dienų.

 

PRIEŠ, aš pastebėjau kai įsijungia IP CHANGER tada žaidėjui pakyla ping iki 400 tada jį automatiškai išmeta iš serverio.

Manau tai bereikalinga idėja, nes IP CHANGER manau naudojantys žaidėjai nepagerina žaidimo.

Nežinau ar aš gerai supratau ar ne, bet man atrodo paskaičius tavo komentarą pats naudoji IP Changerį :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, aš pastebėjau kai įsijungia IP CHANGER tada žaidėjui pakyla ping iki 400 tada jį automatiškai išmeta iš serverio.

Manau tai bereikalinga idėja, nes IP CHANGER manau naudojantys žaidėjai nepagerina žaidimo.

 

Čia tai jau kaip butkevičius pakalbėjai brieda kažkoki :D Šiaip aš už tik žinau kad tą sunku padaryt, nebent kad užsienio ip neįleistų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už, nes žinau tokiu žmonių kurie gauna nds ar ipban ir tiesiog susikuria nauja acc ir toliau žaidžia sau patenkinti. Arba yra labai daug čyterių kurie užblokuoji ir jie vėl prisijungę. Tas pats butu ir su rcon, vėl pasikeistu ip ir galėtu žaisti, nes nededa rcon ant vidinio ip ir labai daug čytų vėl gali sugrįžti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, aš pastebėjau kai įsijungia IP CHANGER tada žaidėjui pakyla ping iki 400 tada jį automatiškai išmeta iš serverio.

Manau tai bereikalinga idėja, nes IP CHANGER manau naudojantys žaidėjai nepagerina žaidimo.

Deja, jeigu publc " IP CHANGER" naudoji tai ir kils   :lol:  :lol:  :lol:

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Daugiau žaidėjų :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tu kai pašneki.... Tu nesupranti, kad jie ateina su tais ip changeriais prireklamuoja, prisičytina ir gauna banus su kitų ip :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zmogau prie tavo ip negali prisjungti niekas, nes "ip changeriai" turi savo serverius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Deja, jeigu publc " IP CHANGER" naudoji tai ir kils   :lol:  :lol:  :lol:

 

Zmogau prie tavo ip negali prisjungti niekas, nes "ip changeriai" turi savo serverius.

Būtent, pažįstu daug žmonių kurie yra naudję changerius, ir visi kurie naudojo dauguma naudojo skirtingus, ir visiems IP pakeisdavo į užsienietišką IP adresą. Tad gali čia net nesvaikt jog prisijungė su tavo IP.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Be jokių klausimų už, nes va jau šiandieną tokį dalyką patįriau. Čyteris pasikeitė ip tokį kaip mano ir per jį gabau free ban tai dabar laukiu atsakymo unban anketoje 100% UŽ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.