Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Siūlau anti ryžyną

Nojka_Cool

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dof_Key

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pradėti baninti tuos kurie daužosi, laistosi, ar netgi žudo su visokioms gaisrinėm.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žmonės mažiau nervuotusi, pamažėtų ryžų vaikų, normaliau žaist būtų galima.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Kickų jiem neužtenka.. Prisijungia ir vėl daužos.

Redaguota Nojus_Bara

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries, kas cia per nesamone? deti ban uz dm arba non-rp? tam yra policija. Jeigu ban cia butu dedamas tai niekas jau nebelostu, tesiog nesamoninga ideja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries, kas cia per nesamone? deti ban uz dm arba non-rp? tam yra policija. Jeigu ban cia butu dedamas tai niekas jau nebelostu, tesiog nesamoninga ideja.

Ta prasme jie ne dm daro, non-rp irgi ne ban reikalas, o jų mašinos per daug OP, jie tiesiog atsitrenkia, jiem nieko nebūna, o aš skrendu iki LS... Išlipi sušaudyt ar pnš. vienas su šlanga užpurškia kitas vpš į vandenį mašiną mano..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už tikrai gera įdėja

 

Narys gauna žodinį įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reiktu kažkaip juos sugriežtint, kad nedarytu , ar tai būtų koks LBAN, po 3 įspėjamu kick, nes tikrai susiduriau su tokia situacija, rašiau į /padmins nieko nereaguoja ir tai ką policinkai padės pasakys, kad taip nedarytu, pasakys ok ir toliau ta pati darys nei koki įtarimą dėt nei ką. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reiktu kažkaip juos sugriežtint, kad nedarytu , ar tai būtų koks LBAN, po 3 įspėjamu kick, nes tikrai susiduriau su tokia situacija, rašiau į /padmins nieko nereaguoja ir tai ką policinkai padės pasakys, kad taip nedarytu, pasakys ok ir toliau ta pati darys nei koki įtarimą dėt nei ką. 

Joa noreciau patikslinti savo pasakyma kad ban geriau kaip sako cinamonas lban :) nes manau ban per griezta bet tas lban kokia 24h butu kad tikrai pasimokytu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikia čia jokių Lban ar Ban. Paprasčiausiai, užtenka, kad neleistu purkšt vandens į žaidėjus, arba žaidėjus pereitu kiaurai, arba leistu tik prie degančio namo.

Naujokams yra smagu tai daryti, man irgi kažkada labai senai buvo smagu tai daryti kai buvau vaikas. Tad, manau be banų apsieisim, nes prasidės vėliau, aš nežinojau ir t.t

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai pritariu, vien tik šiandien mane užspaudė gaisrininkas ir reikalavo pinigų arba būtų susprogdinęs mašiną, tad jam daviau 8 tūkstančius. Ir jai dėt baną tai tik po kick jai nesuprato kick tada ban.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai pritariu, vien tik šiandien mane užspaudė gaisrininkas ir reikalavo pinigų arba būtų susprogdinęs mašiną, tad jam daviau 8 tūkstančius. Ir jai dėt baną tai tik po kick jai nesuprato kick tada ban.

wtf tipo gaisrininkai neapsiribojo dauzymais bet pradejo reketuoti? :DDDDDDDDDDD turim daryti perversma

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ną man dof įdėja patinka nes pvz šendien dirbu ir tie gaisrininkai gal šešiese trankosi ir nervina kai nturi nei vip nei admin negali pasifiksint nai nueinu nukilnu aš už tikrai nes tie gaisrininkai jau įgryso

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už, bet užtenka ir ban pagrąsinti ir atstoja.

 

Narys gauna žodinį įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už šią idėją.Bet manau yra dar ką tobulinti tavo idėjoje. Mano manymu geriau sodinti į kalėjimą arba padaryti taip ,kad neitų purkšti vandens į serverio žaidėjus, jei pradėsime bausti naujokus blokavimais, dauguma jų paliks šį projektą. Suprantu ,kad ten vaikai yra, bet jie sudaro didžiąją dalį serverio žaidėjų. Ir viena dalis tų vaikų pasimokytų gavę blokavimą ,o kita dalis manau tikrai paliktų šį projektą. Nes nežinodami gautų BAN.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar yra tokia bano priežastis kaip ,,piktybinis kenkimas serverio žaidėjam'' ? Nes jei nėra gaus idėti valdžia ir viskas būtų taip: Jei per 1d surenki 3įsp (sistema skaičiuoja) gauni 24h ban.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.