Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pasiulymas Direktoriam/Darbams

Speculator_Lux

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeLitas_Nuliapausis


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąAš siūlau liepti direktoriam prijimti daugiau naujoku į darbus nes daug žaidėjų iš pykčio paliks serverį jau mano draugas Karmis planuoja palikti serva jei nepateks paskutinį kartą ir man jau prasideda užknist jau 3 karta pildau kiekvienai anketai po 2 valandas nei vienai buvo laimės, įdomus servas bet didžiausias įdomybės tai darbuose.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Būtų daug daugiau žaidėjų neigu dbr ir būtų serve laimingesnių žaidėjų.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tikrai jeigu naujokus priimsi nesamones prades dirbt reiskias per mazai duodi laiko anketom ir nepatenki i darbus turi mokytis is klaidu ir pildyti geresnias anketas ir pateksi...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai jūs stenkitės o ne šiaip sau užpildot ir sėdit. PRIEŠ

Stenkites? As 2 valandas pildziau.

 

Nu tikrai jeigu naujokus priimsi nesamones prades dirbt reiskias per mazai duodi laiko anketom ir nepatenki i darbus turi mokytis is klaidu ir pildyti geresnias anketas ir pateksi...

Pvz Karmis to niekados nedaro o jis zaidzia 3 menesius ir negavo dar darbo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ.


 


Su idėjom nusišneki, kaip ir su savo gfx darbais.


 


Visiems turi būti lygios teisės.. tiek senbūviai, tiek naujokai - lygūs.. Jeigu nemoka pildyti anketų ir pnš. tada ne mūsų kaltė, o pačių naujokų.. ;33


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jus suprantat, kad į darbus pildo belekiek žmonių? Patekti tykimibė savaime mažėje. Pasistengtumet, idėtumet atidumo jūsų darbas. Kol to nepadarot ar šeip nesiseka tai jums čia reikė mokytis iš savo klaidų. Naujokams yra sukurti naftos grežiniai ir greenside gamykla. Reikė pinigų ant kokios tampos nueini padirbi turi. Negana to visi naujokai baisei išnaglėje. Nepraeisi nepastebėtas ir be neigiamo atsakymo į ar gali duoti pinigų klausimą  <_<.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats logiškai galvok priims į darbą vaikų kurie nesupras kaip dirbt ir ką daryt prašys iš oro pakelt rangą ir algų direktoriai neturi duoti ir jie pradėtu žudyt savo bendradarbius ir t.t pradėtu dirbt nesamones. Ir be to greenside žmoniu užtektinai nes pvz kai būna daug žmoniu tai taip pat prasideda nesamonės free banai free kick ir t.t taip kad tavo įdėja nevykus ir tu skundiesi kad tu negali patekti į darbą jau atrajį kartą o aš pildžiau pvz į taksį keturis kartus turėdamas patirties ir nepatekdavau štai atėjo penktas kartas patobulinau save savo jėgas ir patekau į tą darba tiesiog reikia stengtis pačiam o nesiūlyti tokių įdėju be to normalei jeigu pildai turi prasedėt prie anketos keturias valandas pvz kaip aš. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Tai kas būtų jei priiminėtų visokius mechanikus kurie tempeliotų mašinas į vandenį? Nepatekai - reiškias tu nepasiruošęs.

 

 

 

Nu tikrai jeigu naujokus priimsi nesamones prades dirbt reiskias per mazai duodi laiko anketom ir nepatenki i darbus turi mokytis is klaidu ir pildyti geresnias anketas ir pateksi...

 

 

PRIEŠ Pildyk anketas logiškai, Nedaryk klaidų, įtikink direktorių, kad pasirinktų tave

 

 

 

Kmr pasiskaitai visas darbo taisykles forume ir pildai is to ka perskaitei. ezzz

 

 

Prieš viskas gerai dbr tik reik proto turėti ir pateksi

 

 

:DDD Tavo draugas karmis tegul ir palieka :DD . Prieš irgi. Viskas dabar yra gerai  . (Y)

 

 

Nebrangiai pildau tobulas anketas i darbus, detalesne info az.

 

 

Prieš. Jeigu tavo draugas nepateko nebūtinai reikia jam palikti serveri, tiesiog reikia gerai išiskaityti anketą,žmoniškai atsakyti į klausimus, turėti gera aktyvumą ir gaus ta darbą.

 

 

 

Jus suprantat, kad į darbus pildo belekiek žmonių? Patekti tykimibė savaime mažėje. Pasistengtumet, idėtumet atidumo jūsų darbas. Kol to nepadarot ar šeip nesiseka tai jums čia reikė mokytis iš savo klaidų. Naujokams yra sukurti naftos grežiniai ir greenside gamykla. Reikė pinigų ant kokios tampos nueini padirbi turi. Negana to visi naujokai baisei išnaglėje. Nepraeisi nepastebėtas ir be neigiamo atsakymo į ar gali duoti pinigų klausimą  <_<.

 

 

 

Pats logiškai galvok priims į darbą vaikų kurie nesupras kaip dirbt ir ką daryt prašys iš oro pakelt rangą ir algų direktoriai neturi duoti ir jie pradėtu žudyt savo bendradarbius ir t.t pradėtu dirbt nesamones. Ir be to greenside žmoniu užtektinai nes pvz kai būna daug žmoniu tai taip pat prasideda nesamonės free banai free kick ir t.t taip kad tavo įdėja nevykus ir tu skundiesi kad tu negali patekti į darbą jau atrajį kartą o aš pildžiau pvz į taksį keturis kartus turėdamas patirties ir nepatekdavau štai atėjo penktas kartas patobulinau save savo jėgas ir patekau į tą darba tiesiog reikia stengtis pačiam o nesiūlyti tokių įdėju be to normalei jeigu pildai turi prasedėt prie anketos keturias valandas pvz kaip aš. 

 

Tai jei kazkas aktyvesnis uz kita tai galvojat nenutemps masinu i vandeni?

 

O ka jei vienas zmogus geriau dirba negu raso bet prijema ta kur geriau raso ir kai durnius nieko nemoka o tas kur galejo patekti be darbo lieka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš

 

Narys gauna įspėjimą už:

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, svarbiausia kokybė, o ne kiekybė. Per tas dvi valandas tu gali prirašyti tokį ilgą tekstą kurio direktorius tiesiog gali net neskaityti, atsakai į klausimus per daug neišsiplėsdamas, atsakai ką reikia ir pateksi. Neatitinki reikalavimų, arba tavo anketa mėšlo krūva - priežastys dėl kurių nepatenki į jokį darbą. Dėl jūsų dviejų serveris neužsidarys, negrasinkit, nes nebijo tų grasinimų niekas. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.