Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Eima_Ofiside

Galaxis

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki. Mano vardas Eimantas (http://imgur.com/vPbTYTN) , man 15 metų, gyvenu Kėdainiuose. Esu draugiškas, linksmas, sumanus berniokas. Mėgstu sportuoti, leisti laisvalaikį su draugais, mėgstu žvejoti, būti gamtoje, taipogi pasėdėti prie kompiuterio. Lankau futbolą 8 metus ir nežadu mesti. Turiu sesę. Taipogi namuose auginu šunį vardu Nikis. Mėgstamiausias maistas yra avižinė košė įmaišytu kartu virtu kiaušiniu, braškėmis ir šokoladu, o nemėgstamiausias tai visas maistas su daug riebalų... taipogi Coca-Cola, bet retkarčiais išgeriu jos. Nemėgstu pasikėlusių, susiraukusių žmonių. ​Į šį serverį atėjau iš Kešos kaimų (ten mano slapyvardis buvo Saimonas'Fire), šis serveris mane sudomino savo įdomiomis sistemomis kurias pamačiau Cleme`s youtube kanale. Serveryje užsiregistravau 2015 metų pabaigoje, bet taip normalei pradėjau žaisti tik prieš porą dienų. Sėkmės visiems, manau sutarsim. :) Jei kam reik skype ar facebooko į až rašykit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Eima pradžiai galvojau kad merga reikejo Eimantas dėtis. Btw sveikas atvykes sekmės serveryje 

Draugai mane vadina Eima, todėl ir dėjaus. Pss daug kas pagalvoja ispradziu kad merga :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

​Sveiki, malonu ir man su visais susipažinti, jums taipogi sėkmės tiek žaidime, tiek gyvenime. Nesu ožiukas galite nebijoti, laikausi visų serverio taisyklių. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos praėjus 14 dienų po paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo."

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.