Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GreenSide.LT Naujienos [S3]

Rekomenduojamas pranešimas

ofnxroW.png

2016-07-05

 

 

 

GreenSide miestelio gaują ir pokalbis su buvusiu Nortenos lyderiu Josh_Wilson. Šiandiena buvo paimtas intervių iš Josh_Wilson.

Reporteris : Labas Josh_Wilson

 

Josh_Wilson : Sveikas.

 

Reporteris : Taigi kodėl vis gi atsisakėte lyderio pareigų? Jeigu galima papasakokite plačiau apie tai.

 

Josh_Wilson : Faktiškai, nei pats nesupratau kas įvyko ta diena, chaosas! Buvo atranka, tuo metu žmonės užvertė mane savo klausimais, persekiojo visokios problemos, pradėjo neveikti teamspeak programėlė. Taigi aš neturėjau kaip apklausti žmonių, labai susivėliau. O tada viskas ir prasidėjo, mano būsimas pavaduotojas tai padarė už manę, išrinkome geriausius, bet atsitiko kita situacija. Paaiškėjo, jog mano gaujoje yra pasinaudojama čytais, tapome jų bendrininkais. Direktorių vadovas užvertė mane visokiais kaltinimais, o aš neatlaikęs spaudimo nusprendžiau tyliai pasišalinti niekam nežinant, prieš tai pakalbėjau su savo pavaduotojų ir nusprendėme, jog jis tęs mano tradicija ir galiausiai perleidau jam savo pareigas.

 

Reporteris : Dėkui Josh'ai už išsipasakojimą tuom ir baigsime šita interviu. 

 

0F8xrxl.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

xZoWGw3.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

J3LKSbh.jpg

 

 

 

Vakar vakare GreenSide BlueBerry miestelyje buvo užgrobta ginklų parduotuvė. Nortenos gauja gazdina visus miestelio gyventojus, su savo veikla, jie itin agresyvus žmonės. Į atgrobimą važiavo visos policijos departamento pajėgos, bet jiems nepavyko atgrobti ginklų parduotuvės, o medikai nespėjo gaut poilsio, gaivino visus sužeistuosius. Apart vieno pareigūno pastebėjimo yra įsivėles gaujos daktaras, dirbantis medicinos centre, bet padeda nusikaltelems, veža vaistinėles jiems ir gaivina juos per susišaudymus su policija. Policija dar neištyrė kas tai per gaujos medikas. Pranešame, kad saugokitės pakliūti Nortenos gaujai į nagus, nes bus riesta.

 

AXd6b3E.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tQjn197.jpg
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
YhzHOf9.jpg

 

 

Mechanikų garaže nebėra klientų, serverio žaidėjai skundžiasi užkeltomis kainomis! 

Senojo direktoriaus kainoraštis buvo 2x kart pigesnis nei dabar esančio direktoriaus kainoraštis, žaidėjai skundžiasi, kad Nicky_Target mechanikų esamas direktorius užkėlė dideles kainas savo firmoje. Už salonines mašinas minimalus tvarkymo mokestis yra 10.000!!!! 

Žaidėjai negali leisti tiek išlaidaut remontui, o mechanikai siūlo tiesiog atsargiai važinėti.. Kai miesteliuose kyla dažniausiai susišaudymai ir sušaudo tavo tr.priemonę.

 

ut27kXf.jpg

 

 

 

Miestelyje apie 02:24 kilo gaisras bendrabutyje ir šalia esančioje parduotuvėje, tyrėjai išsiaiškino, kad tai buvo tyčinis padegimas, kažkas pripylė benzino ir padegė abu pastatus, žmogus pro šali einantis matė žmogų kuris tai darė, ir teigia, kad tai Nortenos gaujos narys padegė pastatus. Policija seka Nortenos gaują ir aiškinasi aplinkybes

 

rOzy2Mb.jpg

 

 

 

 

Naujienų žaidimas "ATSPĖK ŽODĮ"

 

Turite atspėt žodį: Prizas 1.000 GreenSide.LT valiutos.
 
Taisyklės: 
  • Galima spėti tik viena kartą! Kai spėjat, turit pažymėti REDAGUOTI
  • Laimėje prizą būtina atsiimti per vieną dieną, kitaip jo negausite, nebent aš negalėsiu prisijungti tada bus atleistina.
 
Užuomina :
 
Miestelių pastatas
 
VYRIAUSYBĖ žodis buvo atspėtas.
 
 
 
 
Pagarbiai GreenSide.lt naujienos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu, vis su kiekvienu laiškeliu - patobulėji, o ir klaidų mažėja gramatinių.

Ačiūūū labai tau Domai :)) Tikrai stengiuosi.  :wub:

 

OO tikrai viska perskaiciau is mazai kleidu buvo sekmes tau toliau ir laukiam kitu naujienu !!!!!!

Ačiūūū, kad skaitai ir tikrai malonu, kad patinka mano naujienos.

 

labai viskas aiškiai parašyta ir tikrai buvo labai įdomu.

Ačiūūū, bandau fantazuoti kai kur, o kai kur ir tiesa. :) Taip ir sudominu skaitytojus ;p

 

Puikios žinios laukiam tolesnių naujienų

Dėkui, nenuvilsiu su kitomis žiniomis.

 

Tikrai puikios naujienos, lauksim kitų naujienų. :)

 

Dėkui tau Olandai ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.