Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Kevin_Connor

Kevin_Connor

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki na pagaliau prisistatau :). Na mano tikras vardas yra Erikas man yra 14 metų,  gyvenu Klaipėdoje. Na manau norite apie mane labiau sužinoti na tai mano charakterio bruožai yra : esu draugiškas, linksmas, bendraujantis, nebijau išukiu. Mano pomėgiai yra lošiu kaši, mėgstu palakstyti ant skate parko, patinka pasedėti prie pc su normalia chebra pabūti ts. Na turiu 1brolį ir viena sese, brolio vardas Martynas, sesės vardas Gerda. Turiu auginti šunį • Vokečiu Aviganį • vardu Bartas. Dabar esu išvykes atostogu į Anglija. Meginu dabar kažka padaryti su GFX, mokinuosi biškuti reiktu pagalbos, bet kiek kažko paprašau niekas nepadeda. Mano nuotrauka : http://imgur.com/HdXeXQj. Kontaktai : Skype : gerduciux2, Facebook: Jei reiks į až. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw :DDD *cenzūra*  tvs nesuprantu ,per ts sakei 13 metų ,per PD atranką sakėi 15metų ,dbr 14 metų ,iš balso išvis 11 duočiau...wtf? :DD
Krč sw ,ir sekmės

P.s Esu Iš Klaipėdos, galim susitikt ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw :DDD *cenzūra*  tvs nesuprantu ,per ts sakei 13 metų ,per PD atranką sakėi 15metų ,dbr 14 metų ,iš balso išvis 11 duočiau...wtf? :DD

Krč sw ,ir sekmės

P.s Esu Iš Klaipėdos, galim susitikt ;)

Gal kažka maišai nes nesakydavau kad tiek man metu ;).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw :DDD *cenzūra*  tvs nesuprantu ,per ts sakei 13 metų ,per PD atranką sakėi 15metų ,dbr 14 metų ,iš balso išvis 11 duočiau...wtf? :DD

Krč sw ,ir sekmės

P.s Esu Iš Klaipėdos, galim susitikt ;)

Tu fearai geriau vapše nieko nerašyk. p.s malonu susipažinti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakei niekas nepadeda, tai pabūsiu geras dėdė ir papasakosiu tau šiek tiek apie "GFX". Visų pirma, tai trumpinys reiškiantis grafika. Tai neturi būti avataras, parašas ar photoshopo makalynė, deja samperių bendruomenės žinios ir susidomėjimas grafika ties tuo užsibaigia. Pasiimi stock nuotrauką, primeti visokių nesamonių ir didžiuojies savo didžiu darbu. Toks *cenzūra* buvo prieš ~6-7 metus kai samp pradėjo populiarėti Lietuvoj, tas pats išliko ir dabar.

 

Geras tikros grafikos pavyzdys yra tavo avataras, kuris nupieštas tikriausiai naudojantis Adobe Illustrator ar jo atmaina (corel, ir t.t.). Ir tokią iliustraciją nupiešti nėra labai sudėtinga jei turi įgūdžius. Aš pats dabar apleidęs su iliustracijom, bet panašų dalyką nupieščiau per kelias valandas, jei labai reiktų.

 

Jei ir tu norėtum panašias žopas piešti kaip ant tavo avataro, laisvai viską išmoktum per kelerius metus, jei tikrai norėtum ir nesi sulaužytom rankom/akim/galva.

 

Ir kaip būsimas grafikos/iliustracijų/animacijos studentas galiu tau pasakyti, kad tai amatas kurį privalai mokintis savarankiškai ir tam labai, labai gerai tinka internetas. Vien įsijungęs youtube gali rasti tūkstančius gerų pamokų ir įvaldyti įvairias programas. Turbūt per daug išsiplėčiau, gal tau visą tai neįdomu, bet man *cenzūra*, jau parašiau.

 

Nori dar geriau suprasti kas yra grafika ir pasižiūrėti kaip atrodo tikri grafikos darbai, nueik į http://behance.net/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti ! Sėkmės žaidime.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu susipažinti, sėkmės tau žaidime bei gyvenime. Jei reikės pagalbos kreipkis. 

 

 

Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.