Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Lukas_Deverci

Lukas_Deverci

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi. Mano vardas Lukas , turbūt jau tai pastebėjote iš forumo username, esu iš vilkaviškio man kolkas trylika metų. Esu gimes 2002/07/23. Lankau Salomėjos Nėries pagrindine mokykla. Esu septintokas. Šiuo metu lankau šaulių būrelį, atstovauju devintajai kuopai. Mano pravardė , kuo labiausiai mane vadina draugai tai Lukše.. Užsiiminėju ir sportu, sportuoju sunkiąja atletika, užsiiminėjau metus futbolu ir dabar nuo žiemos lankau omega sporto sale. Esu linkes labiau sportuoti. Mano gerosios savybės, linksmas, bendraujantis, prikolnas.. Štai ir mano blogosios savybės kartais išsiblaškes, mane labai greitai galima suerzint, mano nervai negeležiniai, prieš kažką darantis , sakantis nepamastau ar tai verta sakyt ar ne. Tai tiek apie mane. Dabar serveryje esu visiškai žalias , mano nick name Lukas_Deverci . Samp'ą žaidžiu šešerius metus su pertraukom. Nenaudoju neleistinų programų, žmonės būna taip kad linkę prie gaujų, arba teisėsaugos.. Man vienodai, ir ten ir ten gerai, tinka man viskas. Serveryje esu dar neužsiregistraves bet vos baigus užpildyti anketa aš iškarto užsiregistruosiu ir manau užpildysiu emigracijos anketą ir pradėsiu žaisti serveryje kaip visi normalūs žmonės. Tai atėjo ta dalis kaip parodysiu savo nuotrauką.

 

http://www.part.lt/img/e82b83cf0219c9532739a1a45e2422ab153.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu zdrv pacanas, dar vienas čiuvas iš vlk tuoj viso vilkano hebrantai susirinks čia.

Jai iš šaulių tai Modestą turėtum pažinot ? :D

Zdarė, pažystu Mode , kaip gi jo nepažinosi vado :D

 

Sveikas atvykęs i serverį ;)

Sveikas.

 

Sveikas, sekmės tau čia.

Sveikas,dq.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Sėkmės tau šitam projekte :)

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.