Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[APKLAUSA] Jūsų mėgstamiausias darbas serveryje?

Pacan Marozas

  

64 balsai

  1. 1. Jūsų mėgstamiausias darbas?

    • Taksi
      7
    • Policija
      11
    • Fūristai
      12
    • Medikai
      4
    • Mechanikai
      7
    • DPD Kurjeriai
      7
    • Gaujos (Nesvarbu kuri)
      16

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų mėgstamiausias darbas serveryje?

Taigi kilo man toks klausimas, koks gi serverio žaidėjam darbas yra mėgstamiausias, geriausias, pelningiausias. Apklausa nenoriu nužeminti kitų darbų, tiesiog įdomumo dėlei noriu pasiteirauti, kokie darbai daugiausiai patinka serverio žaidėjam. Taip pat prabalsavę apačioje norėčiau, kad argumentuotumėte savo nuomonę. Ačiū už jūsų atsakymus.

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai aišku, kad gaujos bent veiksmo duoda taip pat ir mentai yra įdomu žaisti o kiti dirbai pvz koks fūristas darbas važinėji iš taško A į taška B visą diena ir tipo neatsibosta ?, dėlto ir rinkausis gaujas nes duoda paįvairinimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai labiausiai patinka taksistų darbas, nes tu gali pabendrauti su klientais, padėti naujokams, taksi kolektyvas yra linksmas,bei draugiškas, yra apie ką su jais pakalbėti, taip pat ir direktorius yra geras. Veiklų netrūksta. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Medikai. Kodėl? Pats nežinau. Esu iš Role-Play (RP) serverių atėjęs žmogutis. Ten dažniausiai dirbdavau gydytoju ir kažkaip užsikabinau. Ankščiau, prieš vienerius, dvejus metus net nebūčiau pagalvojęs apie medikų darbą, kaip vieną iš mėgstamiausių, bet manau ar darbas tau patiks ar ne, priklauso dar ir nuo firmos valdžios, jų pastangų sudominti žaidėjus, padaryti, kad žaisti ir dirbti šioje firmoje būtų malonu. Tai, manau, jeigu kalba eina ne apie kur gali daug uždirbti, o tiesiog apie gerai laiką norinčius praleisti žmogučius, tikrai siūlau įsidarbinti į medikus, kai tik bus išrinktas naujas direktorius ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiekvieno nuomonė skirtinga , na man smagiausias darbas taksį žinomą yra ir kitu įdomių darbų tiesiog dar neesu visu išbandęs... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Anow_Debri  Jeffrey_Wood  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.