Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Naujoji karta - sistemos apėjimai.

Dwayne Bond

Rekomenduojamas pranešimas

Laba diena liaudis,
šio blogo tema - kauliuko žaidimai,daužtumas - mažesnė mašinos kaina,tune dėžės. Kodėl aš nusprendžiau būtent apie šias sferas pakalbėti? Kadangi man jau atsibodo,kada bet koks serverio žaidėjas parašo: ''vsio ate aš leavinu dėl kauliuko'' ; '' sėkmės jums gaila pinigų neturiu''. Arba kai bet koks serverio žaidėjas paklausia manęs koks yra daužtumas automobilio,jei pasakau - 15,tai sako automobilis yra prastas ir neperka automobilio arba nuleidžia kainą trigubai,nors ten geras tuningas ir didelė rida. Rašau tokios temos blogą,tiems kurie nori apeiti sistemą ir vėliau patys nukenčia,galbūt aš neįtikinsiu visų serverio žaidėjų,bet galbūt atsiras tie kurie supras mane ir pradės klausytis,ir baigsim visą šitą reikalą.

Visų pirma, Kauliukai.
Pagrindinė serverio žaidėjų problema yra tai - ,kad jie niekada negali sustoti. Laimėjau noriu dar laimėti,pralaimėjau noriu susigrąžinti pinigus ir laimėti. Pirmiausia žaidėjams reikėtų pagalvoti apie savo ekonomiką,nuo kiekvieno pralaimėjimo jūsų ekonomiką mažėja. Vėliau ir kyla mintis palikti serverį. Žaidėjams tiesiog reikėtų pagalvoti apie savo ateitį,ką jie darys be pinigų,kuriuos uždirbo,o dabar taip lengvai pralaimi apeidami sistemą. Mano patarimas žaidėjams kurie apeidinėja sistemą - Norit žaiskit,pralaimėkit viską,laužykitės darykit ką norit,bet nekaltinkite administracijos,nerašykit į būsenas,kad paliekate serverį,nes naujokai mato,kad taip surenkate žmonių kurie komentuoja kažką, ir jie nori taip pat žaisti, įsitraukia į sistemos apeidinėjimus ir taip pralaimi viską ir palieką serverį. Nes gi žaidėjams svarbiausias dalykas - pinigai ( Maistas,transporto pr,ginklai..). Jei viską pralaimite,arba laimėję negaunate prizo,kai apeinate sistemą. Nekaltinkite administracijos,kad jums negrąžina pinigų. Vis dėl to ne veltui jie padarė žaidimo limitą,kad reikia žaisti iki 25'000€. Tam,kad visko nepralaimėti ir nesumažinti savo bei serverio ekonomikos.
Antra,Transporto priemonės - daužtumas.
Naujokai atėję iš kito serverio,pradėjo į automobilio kainą įkišti tr. priemonės daužtumą. Parodykite man nors vieną administracijos citatą - kurioje jie pamini,kad daužtumas yra svarbus automobiliui ir jo kainai. Administracija tai padarė,kad patys žmonės galėtų pažiūrėti kiek kartų sudaužė savo automobilį. Vos ne 2 metus jis nieko nereiškė o dabar prieš kelis mėnesius jis kažką reiškia - KAIP? Tai atėjusi naujoji serverio kartą,kurį mano,kad jei tr.priemonė buvo daug kartų sudužusi,tai reiškia,kad tą tr.priemonė nieko nebekainuoja ir nieko neverta. Patarimas žaidėjams kurie tik atėjo į serverį ir nori parduoti gan gerą savo automobilį tačiau nežaidė serveriuose kuriuose daužtumas kažką reiškia,nepasitikėkite, ir neparduokite savo automobilį. Nes jei jūsų automobilis kainuoja 50'000€, bet daužtumas 20,tai jūsų automobilis nieko nekainuos ir dar jus turėsite primokėti už tai,kad parduoti savo automobilį - neprotinga? Sutinku,todėl mes visi kartu turime išnaikinti šitą problemą iš serverio, ir įkrėsti proto tiems,kurie galvoja kad Greenside.lt serveryje daužtumas kažką serveryje reiškia.
Galu gale,/tdėžės.
Dar viena iš pagrindinių serverio žaidėjų problemų,kur ir vėl sistemos apėjimas. Serverio žaidėjai gali parduoti /tdėžę tik už 20'000€,tačiau ir vėl prasidėjo,kad keliamos kainos,apeidinėjat sistemą. Tačiau ir čia netrūksta apgavysčių. Čia buvau ir pats nukentėjęs - Man labai reikėjo /tdėžės,nes norėjau papuošti savo naująjį automobilį,pamačiau skelbimą,kad vienas žaidėjas pardavinėja. Žinute susisiekiau su juo ir norėjau su juo susitikti. Jis man rašo kaina - 30'000€,aš nesupratau,sakau jam limitas yra 20'000€. Jis sako tai tu man dabar duok 10'000€ ir duosiu tau /tdėžę. Aš sakau na gerai tada,jis paėmė iš manęs 10'000€ ir palinkėjo gero kelio ir nuvažiavo. Todėl naujokai/žmones kurie norite pirkti /tdėžę,sakykite,kad perkate už 20'000€ jei pardavėjas sako už daugiau tiesiog nepirkite ir viskas. Tada vėl sumažės apgavysčių ir visokių nesąmonių,bus mažiau sistemos apėjimu. Nes iš kiekvieno dalyko žaidėjai nori pasipelnyti ir taip nubaudžia tiek save ir tiek iš jūsų paima pinigus.

Tai buvo mano šioks toks išsireiškimas apie 3 pagrindines šio serverio problemas kurias sukėlė naujoji karta,čia atėjusi. Tikiuosi susiprotėsite o jei dar manęs paklausysite,neprarasite savo pinigų,nereikės kaltinti serverio administracijos ir palikti serverio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laba diena liaudis,

šio blogo tema - kauliuko žaidimai,daužtumas - mažesnė mašinos kaina,tune dėžės. Kodėl aš nusprendžiau būtent apie šias sferas pakalbėti? Kadangi man jau atsibodo,kada bet koks serverio žaidėjas parašo: ''vsio ate aš leavinu dėl kauliuko'' ; '' sėkmės jums gaila pinigų neturiu''. Arba kai bet koks serverio žaidėjas paklausia manęs koks yra daužtumas automobilio,jei pasakau - 15,tai sako automobilis yra prastas ir neperka automobilio arba nuleidžia kainą trigubai,nors ten geras tuningas ir didelė rida. Rašau tokios temos blogą,tiems kurie nori apeiti sistemą ir vėliau patys nukenčia,galbūt aš neįtikinsiu visų serverio žaidėjų,bet galbūt atsiras tie kurie supras mane ir pradės klausytis,ir baigsim visą šitą reikalą.

Visų pirma, Kauliukai.

Pagrindinė serverio žaidėjų problema yra tai - ,kad jie niekada negali sustoti. Laimėjau noriu dar laimėti,pralaimėjau noriu susigrąžinti pinigus ir laimėti. Pirmiausia žaidėjams reikėtų pagalvoti apie savo ekonomiką,nuo kiekvieno pralaimėjimo jūsų ekonomiką mažėja. Vėliau ir kyla mintis palikti serverį. Žaidėjams tiesiog reikėtų pagalvoti apie savo ateitį,ką jie darys be pinigų,kuriuos uždirbo,o dabar taip lengvai pralaimi apeidami sistemą. Mano patarimas žaidėjams kurie apeidinėja sistemą - Norit žaiskit,pralaimėkit viską,laužykitės darykit ką norit,bet nekaltinkite administracijos,nerašykit į būsenas,kad paliekate serverį,nes naujokai mato,kad taip surenkate žmonių kurie komentuoja kažką, ir jie nori taip pat žaisti, įsitraukia į sistemos apeidinėjimus ir taip pralaimi viską ir palieką serverį. Nes gi žaidėjams svarbiausias dalykas - pinigai ( Maistas,transporto pr,ginklai..). Jei viską pralaimite,arba laimėję negaunate prizo,kai apeinate sistemą. Nekaltinkite administracijos,kad jums negrąžina pinigų. Vis dėl to ne veltui jie padarė žaidimo limitą,kad reikia žaisti iki 25'000€. Tam,kad visko nepralaimėti ir nesumažinti savo bei serverio ekonomikos.

Antra,Transporto priemonės - daužtumas.

Naujokai atėję iš kito serverio,pradėjo į automobilio kainą įkišti tr. priemonės daužtumą. Parodykite man nors vieną administracijos citatą - kurioje jie pamini,kad daužtumas yra svarbus automobiliui ir jo kainai. Administracija tai padarė,kad patys žmonės galėtų pažiūrėti kiek kartų sudaužė savo automobilį. Vos ne 2 metus jis nieko nereiškė o dabar prieš kelis mėnesius jis kažką reiškia - KAIP? Tai atėjusi naujoji serverio kartą,kurį mano,kad jei tr.priemonė buvo daug kartų sudužusi,tai reiškia,kad tą tr.priemonė nieko nebekainuoja ir nieko neverta. Patarimas žaidėjams kurie tik atėjo į serverį ir nori parduoti gan gerą savo automobilį tačiau nežaidė serveriuose kuriuose daužtumas kažką reiškia,nepasitikėkite, ir neparduokite savo automobilį. Nes jei jūsų automobilis kainuoja 50'000€, bet daužtumas 20,tai jūsų automobilis nieko nekainuos ir dar jus turėsite primokėti už tai,kad parduoti savo automobilį - neprotinga? Sutinku,todėl mes visi kartu turime išnaikinti šitą problemą iš serverio, ir įkrėsti proto tiems,kurie galvoja kad Greenside.lt serveryje daužtumas kažką serveryje reiškia.

Galu gale,/tdėžės.

Dar viena iš pagrindinių serverio žaidėjų problemų,kur ir vėl sistemos apėjimas. Serverio žaidėjai gali parduoti /tdėžę tik už 20'000€,tačiau ir vėl prasidėjo,kad keliamos kainos,apeidinėjat sistemą. Tačiau ir čia netrūksta apgavysčių. Čia buvau ir pats nukentėjęs - Man labai reikėjo /tdėžės,nes norėjau papuošti savo naująjį automobilį,pamačiau skelbimą,kad vienas žaidėjas pardavinėja. Žinute susisiekiau su juo ir norėjau su juo susitikti. Jis man rašo kaina - 30'000€,aš nesupratau,sakau jam limitas yra 20'000€. Jis sako tai tu man dabar duok 10'000€ ir duosiu tau /tdėžę. Aš sakau na gerai tada,jis paėmė iš manęs 10'000€ ir palinkėjo gero kelio ir nuvažiavo. Todėl naujokai/žmones kurie norite pirkti /tdėžę,sakykite,kad perkate už 20'000€ jei pardavėjas sako už daugiau tiesiog nepirkite ir viskas. Tada vėl sumažės apgavysčių ir visokių nesąmonių,bus mažiau sistemos apėjimu. Nes iš kiekvieno dalyko žaidėjai nori pasipelnyti ir taip nubaudžia tiek save ir tiek iš jūsų paima pinigus.

Tai buvo mano šioks toks išsireiškimas apie 3 pagrindines šio serverio problemas kurias sukėlė naujoji karta,čia atėjusi. Tikiuosi susiprotėsite o jei dar manęs paklausysite,neprarasite savo pinigų,nereikės kaltinti serverio administracijos ir palikti serverio.

Labai įdomu buvo skaityti ir labai įtraukia tavo blog'as tikrai verčia susimąstyti kadangi ir pats jeigu nebūčiau lošęs tais kauliukais dabar turėčiau 4'000 000€ , o vat dabar sėdžiu su 50'000€, na noriu pagirti jog stengeisi rašyti , tačiau čia daugeliui paskaičius pavadinimą dingtu noras skaityti visą tavo rašliavą. Na, bet aš susimąsčiau ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kauliukų sprendimas - maksimalizuoti galimus kauliukų metimo statymus t.y. max 25'000. ar pan.

Daužtumas - aš pats į jį nekreipiu dėmesio, tie kurie perka geldas vertas 5 tūkstančių ir žiūri tuos daužtumus, nes pinigų nori sutaupyti, kuriuos uždirba per savaitę, surenka 10 tūkstančių naujokas per savaitę, žiūrėk jis jau kelia ridą kokiai mašinai vertai 3 tūkstančių, o pinigų neturi poto prašinėja kitų, padarytų transporto pirkimo leidimą nuo 3'000 - 5'000 ir gal problemos sumažėtų?

/Tdeze - nu gi, pinigai serveryje auga, kainos kyla ekonomika biški kyla, o kainų kilimo daiktams nesustabdysi visi sukasi kaip tik gali... Čia savininkų sprendimas ar idėjos keitėjams prižiūrėtojams sutarus su administracija įvesti taisyklę, pardavinėjimas virš 20'000 gali būti koks blokavimas 12h??? Ar pan...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis ,pasistengėi su šituo ..Malonu buvo skaityti..
Bet yra tas ,kad kurie žaidžia jau tą kaulą ,jau jų neperkalbėsi pvz:Karolis_Bmw ,aš!
Mėtom ,ir mėtom ,bet kitiem padės tikiuosi ,o dėl daužtumo ir dežių ,tikrai mldc!!!Spaudžiu
ŽALIĄ!!!!
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

rizika uz kauliuka prisiima patys zaidejai, nenori pralost pinigu nezaisk. jei pirkejas neperka masinos nes didelis dauztumas tai ir neparduok arba nenuleisk kainos parduosi rimtesniam pirkejui kuris supranta dauztumo prasme. Ir nereik cia dviraciu isradinet.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visą tai suvokti turėtų kiekvienas serverio žaidėjas, kuris nori kažką pasiekti serveryje, bet ... Dauguma to suvokti paprasčiausiai nenori, nes nevertina žaidimo mūsų serveryje taip, jog bandytų jame išlikti, o be išlikimo jausmo žaidimas nėra įdomus, tad ir tokiais žaidėjais rūpintis nereikėtų. Ši tema nieko nepakeis ir niekam daugiau "košės" į galvą neįdės, nes mūsų serveryje paprasčiausiai negali žaisti visi žaidėjai, kurie į jį užsuka. Vieni ateina, o kiti išeina. Kad ir kiek pastangų dedame į viską, bet taip jau yra ir nieko čia nepakeisi. Svarbiausia yra nenuleisti rankų ir atiduosi duoklę tiems, kurie šiuo metu žaidžia serveryje, o tie, kurie tik bando pakenkti serveriui, žudo žaidėjus ir jaučia malonumą - varyti iš serverio, nes tik taip atsisijosime nuo tų šiukšlių, kurios viską gadina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema tapo populiari, todėl ji buvo išskirta iš kitų blogų. Temos autorius gali susisiekti su manimi dėl papildomos piniginės už daug dėmesio susilaukusio blogo parašymą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tik mano nuomonė, tačiau, asmeniškai, neleisčiau aplamai pardavinėti t.dėžių, kadangi tai yra akivaizdus ekonomikos griovimas. Gerai, kainos šoka į viršų, kadangi serveris ne mėnesio senumo, tačiau, šiuo metu eilinis žaidėjas, investavęs realių pinigų pirkdamas taškus gali susikrauti dideles pinigų sumas pardavinėdamas tas dėžes. Sprendimo būdas - alternatyvus t.dėžių gavimo būdas (neįtraukiant jų pirkimo). Ekonomika kuo toliau, tuo labiau kils į viršų, tačiau dėžių pardavinėjimas tai tik paspartins ir greitu metu ~20k XP neturintis žaidėjas galės tiesiogine to žodžio prasme "vartyti limonus". 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš su tavim pilnai sutinku, visais trims punktais. Ypač ant žaidėjų pykstu dėl to daužtumo. Kaip maži vaikai, pamato, kad daužtumas didelis, nors pati mašina ledinė nu tarkim paimkime pavyzdį mano sultan žalią, jo daužtumas yra didelis, tačiau jo išvaizda tikrai nepakartojama, tačiau dabar taip išeina, kad vien dėl to, kad jo didelis daužtumas, tai jo ir vertė krenta, na, tikrai neprotinga ta nauja karta atėjusi į projektą, nes labai jau nelogiškai galvoją apie daužtumą.

Kauliuką ankščiau žaisdavau pats, ir sekėsi pakankamai neblogai, laimėjau dideles sumas, tačiau su laiku nustojau žaisti, nes nebenorėjau pagauti to kabliuko kaip yra pagavę daugumą žaidėjų, iš pradžių labai gerai sekasi, o vėliau galvoja, kad ir toliau seksis, o vėliau tik *cenzūra* ir mato, kad jau nieko nebeturi po truputį pralaiminėdami.

Tune kainos pakilo išvis prieš gerą mėnesį, dar vasaros pradžioje lengvai galėdavai už 20k nusipirkti dėžių, dabar net niekas nekalba apie tokias dėžių kainas, nežinau kodėl žaidėjai pakėlė jų kainas, gal jų deficitas? <šypsausi>. O dėl, to, kad kai perki ten už 25 ar 30 tai jau turi pirkti už tokią sumą iš patikimo asmens, gal tu užšokai ant kokio naujoko tas ir nusprendė pasipelnyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu,patys žaidėjai privalo galvoti apie sako ekonomiką apie savo turimus pinigus, dauguma žaidėjų kurie turi pinigų ,juos pralošia ir paskui nebežaidžia vien dėl to,kad neturi pinigų

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dwayne, kažkas turėjo tai pasakyti. Visiškai sutinku ir siūlau panaikinti tr. priemonių daužtumą.

Aš neminėjau,kad reikia jį panaikinti. Tačiau reikia įrodyti tiems,kad jis nieko nelemia ir nieko nekeičia  transporto priemonės kainoje. O taip visai yra įdomu dėl statistikos žvilgtelėti kiek kartų sprogo tavo transporto priemonė.

 

Pritariu,patys žaidėjai privalo galvoti apie sako ekonomiką apie savo turimus pinigus, dauguma žaidėjų kurie turi pinigų ,juos pralošia ir paskui nebežaidžia vien dėl to,kad neturi pinigų

Pasakei viską tą patį ką ir aš. Sėkmės toliau renkant postus.

 

 Pasakiai mazdaug ka visi zinome nu bet tarkim grazus blogas daug aprasyta nu spaudziu patinka.

Taip pasakiau tai ką daugelis žino,tačiau tas ''daugelis'' nenori to keisti, ir toliau taip daro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Blogai bus užrakinti tada, kai to paprašys blogo savininkas, kada internetiniame dienoraštyje dvi savaites nevyks jokios diskusijos ar blogas bus ilgai neatnaujintas. Dėl atrakinimo kreiptis į PM

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.