Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Lucas Patriot - Trys Malykai (Official)

Lucas_Patriot

Rekomenduojamas pranešimas

Kzn, kristi ? kur suvis atgal?  Neapsitrohalink pries visa serva laukiam suvio atgal ! 
 

`Ker s na p* gabaliuka ikirtai buvai johnatanu ir liksi johnatanu.

 

Ar Soviniai Pasibaige :( ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

vau pirmas žvilksnis į tave galvojau esu iš normaliu bet galiu pasakyti apie tave kad tik nenormalus esi ant kitu stumti temoki bei dar žiuriu lietuvos krepšinio daina pasileides kad ir kur gyventum už tokius dalykus dar ir malku gautum nuo kitu nes krepšinis lietuvoj yra viskas!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu bent vieną vagoną ar sandėlį atlaikyk, o ne dainas kurk...

Nebuvau nei per vagoną online, nei per sandelį, tačiau kai jūs bandėt grobti sandelį ar daryt chaosą miesteliuose, tai prasileidot, o ir šiaip čia jam pirma diena, galėsi po kelių savaičių ar mėnesiuko įvertint, tačiau man kažkaip atrodo, kad tada jau nebūsi toks stiprus.

 

vau pirmas žvilksnis į tave galvojau esu iš normaliu bet galiu pasakyti apie tave kad tik nenormalus esi ant kitu stumti temoki bei dar žiuriu lietuvos krepšinio daina pasileides kad ir kur gyventum už tokius dalykus dar ir malku gautum nuo kitu nes krepšinis lietuvoj yra viskas!!!

Nesupranti kad čia viskas juoko formoje? Paklausk pačio Cristian_Toreno - malyko, kokia jo nuomonė, visi pasijuokėm ir tiek, čia prikolas o ne stumimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

vau pirmas žvilksnis į tave galvojau esu iš normaliu bet galiu pasakyti apie tave kad tik nenormalus esi ant kitu stumti temoki bei dar žiuriu lietuvos krepšinio daina pasileides kad ir kur gyventum už tokius dalykus dar ir malku gautum nuo kitu nes krepšinis lietuvoj yra viskas!!!

ką tu čia nusišneki :D bent pats supratai, ką čia parašei? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Didelė nesąmonė, ir net nejuokinga o net gėda už tave. Dar tokias nesąmonęs kelt kažkur, sarmatos turėk:)

Žmonės, jūs bent kada subręsit ir pradėsit atskirti, kur juokas, o kur rimti dalykai ? Jau atseit net negalima truputį pajuokaut, jie net jis pats (Torenas) sutinka, jog tai būtų įkelta ... Iš lyskit iš savo kiauto ir per langą pažiūrėk, žmogau, ir tuomet nuleidęs galvą - pažiūrėk į klaviatūra ir tuomet pamąstyk, ką rašai apie žmogų, kurio net išvis nepažįsti, o tik iš aplinkinių ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Edvinas  Dovis_Gtx  Denis_Xander  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.