Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Lucas Patriot - Trys Malykai (Official)

Lucas_Patriot

Rekomenduojamas pranešimas

Žmonės, jūs bent kada subręsit ir pradėsit atskirti, kur juokas, o kur rimti dalykai ? Jau atseit net negalima truputį pajuokaut, jie net jis pats (Torenas) sutinka, jog tai būtų įkelta ... Iš lyskit iš savo kiauto ir per langą pažiūrėk, žmogau, ir tuomet nuleidęs galvą - pažiūrėk į klaviatūra ir tuomet pamąstyk, ką rašai apie žmogų, kurio net išvis nepažįsti, o tik iš aplinkinių ...

Juokas? Kur tas juokas? Iš ko čia juoktis? Aš sakau man gėda, nes kažkaip silpno proto žmonės sugebėtų taip suvemblot kažką ir kelt į yuotubę kur gali bet kas pamatyt.  Tu irgi dabar pamąstyk ką rašai, stumi ant manęs jog neišlendu iš namų ar kažką nors nei kiek manęs nepažįsti. Jei pažinotum mane atsiimtum visus savo žodžius ir net nepakeltum galvos į akis pasižėt:) Čia net turintys didelį humoro jausmą nesuprastų manau tokio "juokingo video"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Juokas? Kur tas juokas? Iš ko čia juoktis? Aš sakau man gėda, nes kažkaip silpno proto žmonės sugebėtų taip suvemblot kažką ir kelt į yuotubę kur gali bet kas pamatyt.  Tu irgi dabar pamąstyk ką rašai, stumi ant manęs jog neišlendu iš namų ar kažką nors nei kiek manęs nepažįsti. Jei pažinotum mane atsiimtum visus savo žodžius ir net nepakeltum galvos į akis pasižėt:) Čia net turintys didelį humoro jausmą nesuprastų manau tokio "juokingo video"

Man nereikia tavęs pamatyti, aš jau įsivaizduoju tave iš tavo rašymo, o jei ne juokinga, tai kam išvis komentuoji ir čia kažkokias erezijas skleidi ? Nuomonė? Dėl savo nuomonės nemanau, jog kažkas taip prakaituotų kaip tu, tad geriau neberašyk nieko forume, tau pačiam nuo to tik geriau bus. O jei nepatinka, tai nežiūri ... Dar čia bando kažką įrodinėt ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man nereikia tavęs pamatyti, aš jau įsivaizduoju tave iš tavo rašymo, o jei ne juokinga, tai kam išvis komentuoji ir čia kažkokias erezijas skleidi ? Nuomonė? Dėl savo nuomonės nemanau, jog kažkas taip prakaituotų kaip tu, tad geriau neberašyk nieko forume, tau pačiam nuo to tik geriau bus. O jei nepatinka, tai nežiūri ... Dar čia bando kažką įrodinėt ...

Neknisk tu man proto ką man daryt, pats sėdi čia už kompo prakaituodamas atrašinėji, ir kimbi prie mano nuomonės. Tau tikrai reiktų atsigaut ir į kiemą išeit, nes kiekvienam atsakyme į mano nuomonę privembloji nesąmonių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O kas čia tokie tie trys malykai? :DD

 

Didelė nesąmonė, ir net nejuokinga o net gėda už tave. Dar tokias nesąmonęs kelt kažkur, sarmatos turėk:)

Tu vpš nekopink pavardė mauk iš servo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neknisk tu man proto ką man daryt, pats sėdi čia už kompo prakaituodamas atrašinėji, ir kimbi prie mano nuomonės. Tau tikrai reiktų atsigaut ir į kiemą išeit, nes kiekvienam atsakyme į mano nuomonę privembloji nesąmonių.

Tu pirmiau rašyt išmok "privembloji", dar lietuvis skaitosi ... Jei net nežinai, ar aš būnu pastoviai prie to kompo, ar būnu lauke, tai geriau net nerašyk. Su tavim čia beprasmiška diskutuot kažką ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu pirmiau rašyt išmok "privembloji", dar lietuvis skaitosi ... Jei net nežinai, ar aš būnu pastoviai prie to kompo, ar būnu lauke, tai geriau net nerašyk. Su tavim čia beprasmiška diskutuot kažką ...

Trolis esi matosi :D Pats pirmas kažką bandei ten paknist protą kad sėdžiu prie kompo ir prakaituoju, nors net nepažįsti manęs. Jau matai iš miesto tai net tokių žodžių nežinai, paprašyk vaikeli močiutė daugiau papasakos:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Edvinas  Dovis_Gtx  Denis_Xander  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.