Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu DPD kurjerių Direktorių Sabas_Brown

Tomas_Bielka

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tomas_Bielka


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Sabas_Brown


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: DPD kurjerių


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Už tai , kad deda free ISP ir išmeta iš darbo. 1. nuotraukoje matosi,kaip pykausi ne aš , o parašiau tik NE. ir gavau isp už keiksmus.. Imgur nuotraukose free išmetimas iš darbo. -  http://imgur.com/a/lJJPo  Tuoj ir video bus


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Na tokiai, kad negalima FREE išmesti darbuotojų, bei dėti free ISP.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : 60f2b9b571ceee8ad5fd1ba4bb38c28839.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia puliuoji man dabar ? Tik atėjo Marius , pradėjai ant jo važiuot , abudu gavot po 1 įspėjimą kad nusiramintumėt bet tu toliau didvyris savo rodei . Išmestas buvai , kame bėda ? Yra tokia taisyklė : 2.10.0 Jeigu į firmą žaidėjai yra priimami su sąlyga, kad jie sumoka darbo sutartį, firmos vadovybė išmesdama privalo turėti įrodymus už ką darbuotojas buvo pašalintas iš firmos, jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia. Pas mane nėra darbo sutarčių , tai nereikia ir įrodymų , na bet dėl tavęs asmeniškai įkelsiu kad ramiai miegotum .
Pagrindinė priežastis tai flood , ir keiksmai į raciją . Nemačiau kad marius pradėtų šį konfliktą , tu jį užsipuolei ir dabar verki , rašai man admin papeikimus ir nori kad palikčiau tave darbe ? :DD nebegerk tada . 

http://prntscr.com/68iwvl

http://prntscr.com/68j4j6

 

PATENKINTA ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Štai VIDEO dėl pirmo VIDEO, tam konflikte manęs nebuvo, nedalyvavau jame, o gavau ISP tai aš.  

  Dėl darbo tai man pff, nes jei bučiau labai norėjęs nebučiau nk rašęs ir pnš. bet šiaip įdomu pasidūrint iš kolegų. 

Tai gal čhat reikėjo pakelt? Jis mane nužudė visų pirmą..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks skirtumas šaukštai po pietų , išmestas tai išmestas , reikėjo pagalvot ankščiau . Dar gaujinis ir kažką drįsti man sakyt ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks skirtumas šaukštai po pietų , išmestas tai išmestas , reikėjo pagalvot ankščiau . Dar gaujinis ir kažką drįsti man sakyt ?

Į tą gaują įstojau po 1min kai gavau free isp, man tai pofik ant to darbo, nes vistiek nuobodu ten pat važinėt, ir gauti po 50 euru..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Į tą gaują įstojau po 1min kai gavau free isp, man tai pofik ant to darbo, nes vistiek nuobodu ten pat važinėt, ir gauti po 50 euru..

Tai jei pofik , kodėl čia atėjas savo ašaras mažas lieji rašydamas sunkias poemas ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu nepatinka darbas, ar dirbti.. Tai kam išvis lyst? Kad pasi*cenzūra*avot? Tipo chatų neužtenka?

Ne, netoleruoju tokių atvejų. Konfliktas yra konfliktas, niekad nebūna kaltas tik vienas, nereikia drąskytis tarpysavy, juk pachillint į žaidimą ateinat, o ne draugų ar priešų ieškot. Išimtis daryti ir gailėtis kiekvieno rašomo į stulpą atsibodo. Todėl Tomas_Bielka patenka į nepageidautinų darbuotojų sąrašą.

Direktorius pagrįso savo veiksmus, papeikimas išsiaiškintas.
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Matas_Halaks  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.