Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Gal jau keiskit šitą neaiškų padarą?

Edvis_Srekas

Rekomenduojamas pranešimas

Manau visi žino, kad šių dienų Surenos lyderis yra šlapia vieta. Klausimas kas jam paliko lyderį, kai jis sugebėjo susirinkt po 200 paketų per tą laiką, kol nebuvo nei Nortenos nei policijos. Ta prasme, kam tokį laikyt išvis? O svarbiausia, jog atėjus veiksmui, jis pasiima 3 fūras ir atvažiavęs nė nebando išlipti, o tiesiog daužosi ir važinėja ant žmonių. Tai ar toks turi būt lyderio vaidmuo ? Ar toks jis turi būt pavyzdys ateinantiem lyderiam? Mano manymu bičas gėdą daro tiek sau, tiek Surenų gaujos vardui... Mano pasiūlymas būtų keist lyderį, nes nėra svarbu ar Deivys bus lyderis ar jo nebus, nes galutinis rezultatas būtų toks pat - Nortenos vieni su savim kovotų dėl paketų sandėlio ir vagonų.  :unsure: 

 

3d5adab940f16f33e5f97a1794e426c715.png

 

70d52bdaa060020ace15ae87adcaa1f53.png

 

02eab8fa5cfd5be566d85fb64ef1a301951.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

koks tau skirtumas ką daro *cenzūra*, slysk nhj tu vps

 

O toks, kad nei Nortenos gauja, nei policija, nei kas kitas negauna veiksmo iš jūsų pusės, tai tvarkykitės iš vidaus kažką. Dar ir pats baną gavai už čytinimą, tai manau aišku, ką ten tokius priėmęs Deivys ir laiko, pusę gaujos jūsų išbanintų už čytus, gaila chebra valdžioj į deivy žiūri pro pirštus, nes žino, kad apsiverks ir sugadins vaikystę, jei pašalins dar netyčia iš to lyderio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jam 12, jis dar jaunas, *keiksmai* daro ka nori Kappa

 

Narys gauna įspėjimą už šios taisyklės nesilaikymą:
• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nieko nesuprati ir čia kažką bandai įrodyt... Kai nebuvo nei pd, nei nortenų gaujų prižiūrėtojas buvo uždraudęs tiek imti vagonus, tiek vežtis paketus iš sandėlio, galima sakyt vapšie be veiklos ši gauja buvo, na, o kai atėjo nortenos, visi normalūs perėjo į jas, o pas Deivy liko tik bulvitai kažkokie, kurie net nežino kas yra vagonas ar kur sandėlys randasi... Nereikia čia to lyderio kaltint, čia komanda bloga, nes į atrankas tik ir eina naujokai, kur vos 7000xp turi...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O toks, kad nei Nortenos gauja, nei policija, nei kas kitas negauna veiksmo iš jūsų pusės, tai tvarkykitės iš vidaus kažką. Dar ir pats baną gavai už čytinimą, tai manau aišku, ką ten tokius priėmęs Deivys ir laiko, pusę gaujos jūsų išbanintų už čytus, gaila chebra valdžioj į deivy žiūri pro pirštus, nes žino, kad apsiverks ir sugadins vaikystę, jei pašalins dar netyčia iš to lyderio.

Tipo pas tave nie kiek nėra čyterių ? aišku, kad yra bet jus to netoliruojat, nes esat tokie pat apgailėti. Tu geriau savo nuomone pasilaikyk sau, niekam neidomus, esi pats šlapia vieta, kuri niekada neišdžiuva, stobal pats naudoji čytus ir kitus vadina čytais. Graudus... Ka tu bandai įrodyti tai nihuja nepagaunu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nei tam lyderiui įdomų nei ką. Svarbu prastume varkes ir vsio.. kam daugiau lyderis reikalingas.. O dėl keitimo tai aš tikrai už

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O toks, kad nei Nortenos gauja, nei policija, nei kas kitas negauna veiksmo iš jūsų pusės, tai tvarkykitės iš vidaus kažką. Dar ir pats baną gavai už čytinimą, tai manau aišku, ką ten tokius priėmęs Deivys ir laiko, pusę gaujos jūsų išbanintų už čytus, gaila chebra valdžioj į deivy žiūri pro pirštus, nes žino, kad apsiverks ir sugadins vaikystę, jei pašalins dar netyčia iš to lyderio.

1 baną gavau už aimą kurio neturėjau, o antrą, kad iš jūsų pagavau čiuva su invu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Edvis_Srekas kreipiuosi i tave!!! Kiek pazistu "Deivys_Jump" tai jis viska padarytu del savo gaujos... As per 3 metus dar nemaciau tokio atsidavimo. Nepamirsk kad jis jau 1 men islaike sias pareigas ir busipelne siek tiek pagarbos. Patariu parodyk siek tiek pagarbos arba jei zmogus nlb patinka rasyk nezemines jo nes parodai savo "su*cenzūra*a" isauklejima. "Taip zinau kaltas ne tu o aplinka..."

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Edvis_Srekas kreipiuosi i tave!!! Kiek pazistu "Deivys_Jump" tai jis viska padarytu del savo gaujos... As per 3 metus dar nemaciau tokio atsidavimo. Nepamirsk kad jis jau 1 men islaike sias pareigas ir busipelne siek tiek pagarbos. Patariu parodyk siek tiek pagarbos arba jei zmogus nlb patinka rasyk nezemines jo nes parodai savo "su*cenzūra*a" isauklejima. "Taip zinau kaltas ne tu o aplinka..."

Iškart galiu pasakyt, kad net neskaitei, kas ten parašyta, jei sakai, kad jį žeminu, tiesiog pateikiau ir taip visiem aiškiai matomus faktus, bet gaila, kad serve nelabai kas nori į tai žiūrėt ir garsiai kalbėt, tai aš paėmiau ir parašiau. O dėl pagarbos čia kitas reikalas, jei bičas nesugeba net pakovot, tai kam laikyt lyderį išvis? O jo atsidavimo aš nė trupučio nematau, kur jis tą savo atsidavimą rodo ? Kai reikia iš serverio atsijungt tikriausiai per grobimą :). Policininkų serve yra gal 4 kartus mažiau nei Surenos gaujos narių, bet net ir tie rodo kažkokį veiksmą ir bando vykt į atgrobimus, o Surenos nedaro nieko, kaip Marko sakė, tik laukia, kol visi išvažiuos iš sandėlio ir tada jie galės atbėgt pasigamint po 10 paketų, jie nė neatvažiuoja pakovot ir pasišaudyt su mumis, liūdnas vaizdas. Būkim biedni, bet teisingi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iškart galiu pasakyt, kad net neskaitei, kas ten parašyta, jei sakai, kad jį žeminu, tiesiog pateikiau ir taip visiem aiškiai matomus faktus, bet gaila, kad serve nelabai kas nori į tai žiūrėt ir garsiai kalbėt, tai aš paėmiau ir parašiau. O dėl pagarbos čia kitas reikalas, jei bičas nesugeba net pakovot, tai kam laikyt lyderį išvis? O jo atsidavimo aš nė trupučio nematau, kur jis tą savo atsidavimą rodo ? Kai reikia iš serverio atsijungt tikriausiai per grobimą :). Policininkų serve yra gal 4 kartus mažiau nei Surenos gaujos narių, bet net ir tie rodo kažkokį veiksmą ir bando vykt į atgrobimus, o Surenos nedaro nieko, kaip Marko sakė, tik laukia, kol visi išvažiuos iš sandėlio ir tada jie galės atbėgt pasigamint po 10 paketų, jie nė neatvažiuoja pakovot ir pasišaudyt su mumis, liūdnas vaizdas. Būkim biedni, bet teisingi.

Krc tu verti mane keiktis... Klausyk mergaite jei tevas nepamoke.... Sakai nezemini jo? Tema paskaityk gal atsigausi...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc tu verti mane keiktis... Klausyk mergaite jei tevas nepamoke.... Sakai nezemini jo? Tema paskaityk gal atsigausi...

Na žmogeli, jei tau keiktis norisi, kai kažkas pasako savo nuomonę gražiai ir be keiksmų, tai pasiteiraukit su šeimos gydytoju. Juo labiau, jog jūsų nick'as šioje temoje, net nėra minimas. Pavadinimas atitiko valdžios reikalavimus, prašė pirmąjį pakeisti, tad pakeičiau, nesulaukiau daugiau skundų, tad vadinasi tai nėra žeminantis pavadinimas. O jei ponui Jamaica'i, pacukui su sužalotu intelektu, negalima bendrauti su normaliais žmonėmis, nebendraukit ir nedraskykit akių be svarių argumentų. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai as visiskai sutinku su jumis kad Deivys nusipelne kazkiek tai pagarbos, bet jus supraskit zmones supraskit kad jis dabar net nesistengia del savo gaujos , nes zino kad mes stipresni ir kiekviena savaite daro atrankas ir priema visus zmones ir renka tiesiog mase o poto ta mase dingsta nes renkasi naujokai gaujuose kuriems darosi neidomu , nes jie nezino kur yra vagonai, kelintomis valandomis jie yra, kaip gamint paketus ir t.t. Pavyzdžiui as esu sito serverio senbuvis ir sita serva buvau leavines 2 kartus su dideliu laikotarpiu ir dabar atejes i serveri as net nieko nezinau apie gaujas tik pamenu kaip gamint paketus , nes nuo senu laiku viskas pasikeite. Tai atejes i gauja Paulius man viska pasake , nes pamenu pirma diena gaujuose paemiau vaira ir vezau visus kaip buvo vagonas ir nieko nezinojau tai Paulius paprase visus tylos ir paaiskino kurioj vietoj jie buna. Mano manymu lyderis neturi iskart kovot del paketu , vagonu , pastatu , o turi bent kazkiek paaiskinti savo gaujiniams ir su laiku pamatysite kad ir surenos bus stipri gauja , nes Deivys tiesiog daro atranka , dalina ginklus ir vaziuoja grobt, o poto dar per vagonus pervazineja mus ir poto sedi be paketu , nes negali sukurt normalios komandos. Aciu uz demesi :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E jūs *cenzūra* sūriai duokit veiksmo nu, katik jus pagaidino prie visą greenside, ir vistiek matau bandot lauštis tai kad čia taip ir taip. jei jūs *cenzūra* kieti esat tai davai varot į sandelį rushinat nu. jei jums toks veiksmas yra kad su fūromis užvažiuot ir nužudyt tada sakyt lapas tai čia tik įrodot kokie jūs mulkiai esat. ir jei jums dar kartą sakau čia veiksmas, tai eikit į kokį servą kur max 5žmonės ten ir važinėkit jūs. marko pasakė nori veiksmo, tu ir pats jumpai sakiai kad marko sakė duoti veiksmo, o ką tu duodi? nieko tiesiog rodai per /vc savo kvailumą kietą ir vsio.

P.S krč sakau *cenzūra* duokit veiksmo ir vsio, ir nebus per /vc ar forume kad tokie stumimai neduodat veiksmo.   Bet tai ką čia viską parašiau vistiek tas pats per tą patį kol marko neįgrys ir nenušalins.

 

                                                SŪRENŲ GAUJA BUVO KAI FRANKIS JUDĖJO, O DABAR TIK KĄ GALIU PASAKYTI SŪRIAI ESAT SŪRIAI LIKSIT.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

atsimenu vienam serve irgi buvo tokia livaru gauja kaip kad suriai, tai teko viena syk 8h hooda uzgrobt palaikyt, po to laiko atsigaut pradejo. tapati situacija ir cia palaikykit spaudima chebra po kiek laikk pats supras kad reik daryt permainas.

ir neklausykit karolis bmw, iskaziolins visus acargei

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

šalinkit tą *įžeidimai* ir man duokit lyderį.

 

Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu geriau pd dek papeikima, nes deivys jum ir veiksmo jum tikrai duoda bet pries chytus nepasisaudysi.

 

Beto kaip mes turim kazka padaryti kai musu online 8 o jusu mesu 18?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaikai vaikai ar jus vapšie kada nors nustosit verkti ar nemokat enter paspaudinet ir išmest aš nesuprantu kas jus per lavonai meta kur viena surenos nari kill nužudo nu gerai nužudei ir viskas o dabar reikia girtis ir det foto jei aš pradečiau gaudyt ir daryt fotkes kaip krentat tai forumas palūžtu antra skelbetes kad labai jau daug grobimu padarot vapšie jus tokie maušai kad negaliu aš vienas visus pastatus pajimčiau žinai del ko? nes online max 3 pd ir net tie nevaro atgrobinet taigi šrekai jei nori verst tai ppk rašyk o jei toki afigiena vaidini tai gal einam prasimest? būdamas civilis su rankom daugiau padarau nei tu o dabar ant to lyderio šokinieji maniau normalus esi ne pasirodo kad kaimo triohala galiu tiesiai švesiai pasakyt marko tokiu vaiku kurie ant profilio su paint nupieštu ft nerenka į lydus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E jūs *cenzūra* sūriai duokit veiksmo nu, katik jus pagaidino prie visą greenside, ir vistiek matau bandot lauštis tai kad čia taip ir taip. jei jūs *cenzūra* kieti esat tai davai varot į sandelį rushinat nu. jei jums toks veiksmas yra kad su fūromis užvažiuot ir nužudyt tada sakyt lapas tai čia tik įrodot kokie jūs mulkiai esat. ir jei jums dar kartą sakau čia veiksmas, tai eikit į kokį servą kur max 5žmonės ten ir važinėkit jūs. marko pasakė nori veiksmo, tu ir pats jumpai sakiai kad marko sakė duoti veiksmo, o ką tu duodi? nieko tiesiog rodai per /vc savo kvailumą kietą ir vsio.

P.S krč sakau *cenzūra* duokit veiksmo ir vsio, ir nebus per /vc ar forume kad tokie stumimai neduodat veiksmo.   Bet tai ką čia viską parašiau vistiek tas pats per tą patį kol marko neįgrys ir nenušalins.

 

                                                SŪRENŲ GAUJA BUVO KAI FRANKIS JUDĖJO, O DABAR TIK KĄ GALIU PASAKYTI SŪRIAI ESAT SŪRIAI LIKSIT.

Kaip tu siulai duoti veiksmo jei pas mus online 2x mazesnis pas mus naujokai nes daugiau niekas neina i gauja, mes nieko negalim padaryti pries bennetti kuris suvartoja per veiksmus 10narku bet vistiek viska suleidzia?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.