Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiulymas kreditams

Tomis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jorgis Carpteas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas toks: Pvz žaidejas turi 2000kred ir jam jų nereikę jam reike pinigu ir manau mano pasiulymas kad kreditus išietu parduoti kitiems žaidejams /kreditai >>> Parduoti kitam žaidejui (Vardas_Pavarde,kreditu kiekis,kaina)Ir kreditus išeitu siusti banku nuo 1500xp.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Severija atsirastu daugiau donieteriu,galėtum draugiu pagelbėti kai jis bane,kitiems žmoniems supirkti kreditus naudinga nebūtina donietinti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Susikuri antrą vartotoją, ivygdai pasiekimus ir persivedi kreditus į savo pagrindinę paskyrą, idėja gal ir gera, bet nevykus.

 

 

Padaryti ( jeigu įmanoma ) jog į savąjį IP neitų, na, bent tada galėtum į draugo, draugas tau...

 

Taigi šį kartą aš susilaikysiu ir būsiu prieš, kadangi po mėnesio su šios įdėjos įgyvendinimu bus kone visas serveris su adminais ir vipais, prasidės nesąmonės ir panašiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikalinga visiškai,lengvas kreditų gavimas,susikuri krūvą kitų vartotojų ir turi daug kreditų,būtų sistemos apėjimas.Sumažėtų VIP/Admin pirkimas,taip pat ir tdėžių bei kitų perkamų paslaugų,labai smuktu serverio ekonomika.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.