Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Pasiūlymas DPD darbui

Simas_Duel

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Simas'Duel


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tai yra pasiūlymas DPD darbui, tarkim žmogus užsisako baldų ir kurjeris priima užsakymą jis nuvyksta pasikrauna, ir keliauja iki namo, tai pasiūlymas būtų toks, kad jeigu kai kurjeris priima užsakymą, jis važiuodamas sutranko savo transporto priemonę tai kažkiek ir baldo būklė pasikeistų, tada žmogus galėtų pareikalauti iš naujo pervežti daiktą, kurio jam reikėjo. (galbūt nemokamai, nes kaip ir garantija :D)


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog įdomiau žaisti, šią įdėją galite pritaikyti ir su gamyklos prekėmis.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors idėja gan įdomi, bet esu vistiek prieš, nes nesutrankyti mašinos čia sunku, parvažiuoja kasnors su kokia gaisrinės fūra į tave ir vežt iš naujo, nesąmonė tiesą pasakius. Beto, kaip ji pasikeis ta būklė ?:D Baldai deformuosis, kas yra neįmanoma ar kas atsitiks ? Rašys prie baldo, kad būklė 7/10 ? Prieš, laiko gaišimas darant naują sistemą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors idėja gan įdomi, bet esu vistiek prieš, nes nesutrankyti mašinos čia sunku, parvažiuoja kasnors su kokia gaisrinės fūra į tave ir vežt iš naujo, nesąmonė tiesą pasakius. Beto, kaip ji pasikeis ta būklė ? :D Baldai deformuosis, kas yra neįmanoma ar kas atsitiks ? Rašys prie baldo, kad būklė 7/10 ? Prieš, laiko gaišimas darant naują sistemą.

Aš nekalbu apie tai jog čiut brukšteli ir 7/10 būklė, na jeigu transporto priemonę sudaužai iki 700-600 % tai pasikeičia būklė kokia 8/10 ir t.t

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nekalbu apie tai jog čiut brukšteli ir 7/10 būklė, na jeigu transporto priemonę sudaužai iki 700-600 % tai pasikeičia būklė kokia 8/10 ir t.t

Tai aš dar kartą aiškinu, kas iš to, kad ji pasikeis į 8/10 ar į 7/10 ? Kaip tai turėtų pasimatyt ant pastatyto objekto ? Išplėtok savo mintį su ta būkle, nes nieko nesuprantu ką čia nori pasakyti. Kad ir 1/10 bus, ji nesiskirs nuo 10/10, kadangi baldui padaryti nieko negali, nei sudaužyti, nei nieko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, pagal žaidėjų mąstyseną (Gaisrininkų darbinės šioj srity debiutuoja) būtų tiesiog neįmanoma vežti baldų. Sakykim, jeigu tai būtų įgyvendinta, nebūtų pilnai užbaigta, kadangi nėra visų apgadintų baldų tekstūrų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.