Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Apklausa] Mūsų, žaidėjų, požiūris į launcherį..

Eimantas_Otero

  

68 balsai

  1. 1. Ar pritariate launcheriui ?

    • Taip.
      41
    • Ne.
      19
    • Nesvarbu.
      8

Rekomenduojamas pranešimas

Geresnis variantas launcherį padaryti tik čyteriams arba gaujiniams. Nereikėtų visiems žmonėms kvaršinti galvos ką daryti su modais ir t.t. Taip, modus įmanoma susirašyti su kitomis programomis. Smalsuolius, tie kurie nori čytinti, greičiausiai jiems noras praeitų čytinti, kadangi po vieno ban'o, jis privalėtų naudoti GS launcherį, kuriame negalėtų prisijungti su hack'ais. Jeigu toks variantas būtų padarytas, man tikrai labai patiktų, nes dėti launcherį ant visų žaidėjų yra šiek tiek per drastiška gal net sakyčiau... Naujokai šiuo atžvilgiu gali nukentėti. Naujokui bus nemotais kad čia reikia kažkokio launcherio, kad pasijungtum, jis tiesiog numos ranka ir ieškos kito serverio. Kadangi aš pats nenaudoju nei vieno mod'o man abu variantai būtų tikrai labai geri, bet kaip ir sakau, dėl visų žaidėjų labo geriau tik čytams/gaujoms.

"Geresnis variantas launcherį padaryti tik čyteriams arba gaujiniams." *cenzūra* tu durnas ar apsimeti? XD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu gerai,kas jums geriau,žaist kurie čytina,naudoja aimus,cbugus t.t ir turi gražų sampą,ar žaist be čyterių ir tik su default sampu?

man geriau

 

 
Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
Redaguota Mister_Crime
leavinai tai ir leavink nesąmonių nešnekėjąs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už. Launcheris bus kažkas naujesnio, sumažės čyterių skaičius. Juk visi norime geresnio žaidimo. Dėl modloader'io neproblema, yra ir kitų modifikacijų įsikėlimų būdų. Po launcherio sumažės žaidėjų skaičius tai tikrai ,bet manau vėliau jų ir padaugės. Bus įdomiau žaisti. Nebebus žaidėjų ,kurie wh naudoja. Nes tokių tikrai yra ir nemažai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nsmn vpš :D tas launcheris ir dar jūs norit pritraukt naujokų? :D ir beje kartais ne admin darbas gaudyti čyterius ir juos bausti? o ne launčero tai jeigu nusipirksi admina tik dėl to kad pasigydytum ir prie pinjatos gautum ginklų? :DD     Galėsit sėdet su 100 žmonių :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu PRIEŠ, ir UŽ, kodėl prieš nes negalima būs naudoti modloaderio, taip pat ENB ne visus leis, negalima SMCM naudoti, karočia daug žaidėju gali leavinti, o kodėl už tuo kad serveryje mažiau čyteriugu būtų, bet ir tai nemanau, nes tada prasidėtu kurimai čytu su .exe faliukais, tai tas pats būs kas cleo, aš prieš už ta Launcheri nafik jis reikalingas, metus nereikėjo, ir paskui administracijai nebus ką veikti, o eventu tikrai netikiu, kad taip aktyviai ves kaip sakė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu už Launcherio įdiegimą. Visu pirma, kaip jau daugelis minėjo viršuje, modifikacijas tikrai nesunkiai galima įsirašyti per kitas programas pvz. SPARK. Antras dalykas yra tas ,kad serveryje ir dabar yra labai daug čyterių, tik kaikurie nesistengia iškilti į viešumas, bet jie kaip ir kiti naudoja visokius cleo modus. Todėl kaikurie bando priešintis, nes atėjus Launcheriui išnyks jų lengvas žaidimas. Sakot leavins daug žaidėjų? Manau ,kad leavins tik tie kurie naudoja palengvinančias programas bei modus, nes jie nebegalės būti tokie kieti prieš žaidėjus kurie žaidžia švariai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu už Launcherio įdiegimą. Visu pirma, kaip jau daugelis minėjo viršuje, modifikacijas tikrai nesunkiai galima įsirašyti per kitas programas pvz. SPARK. Antras dalykas yra tas ,kad serveryje ir dabar yra labai daug čyterių, tik kaikurie nesistengia iškilti į viešumas, bet jie kaip ir kiti naudoja visokius cleo modus. Todėl kaikurie bando priešintis, nes atėjus Launcheriui išnyks jų lengvas žaidimas. Sakot leavins daug žaidėjų? Manau ,kad leavins tik tie kurie naudoja palengvinančias programas bei modus, nes jie nebegalės būti tokie kieti prieš žaidėjus kurie žaidžia švariai. 

Aha o tu man pasakyk apie cleo modus kaip smcm, ir panašiai manau rokas nevarks, kad galima būtų naudoti tokia modifikacija, nes tas pats kodas pas juos kaip yra čytu, ir smcm programuotas, tai filmuoti nekokibiškai tada reikės taip išeina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.