Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.6.5] Šlagbaumas "Policijos" darbui.

Nike_Silver

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime• Nike'Silver

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą• Siūlau šiokią tokią įdėją, kuri serveriui galbūt, nelabai praverstų, betarrow-10x10.png policininkų darbe patobūlinimas tikrai būtų geras. Siūlau įkūrti, šlagbaumą, tik policininkams. Sistema būtų tokia - įdėti šlagbaumą galėtų, tik tam tikro rango narys [ direktoriaus pasirinkimas ] - per reidus juos galėtų atidaryti - paskirtas darbuotojas, kuris budi prie šlagbaumo, prieš dėdamas asmuo, kas už šlagbaumą atsakingas tūrėtų įrašyti jo slapyvardį. Ir ant šlagbaumo rašytų - [ • Šlagbaumą padėjo,`Lucas'Patriot. Atsakingas : Deividas_Meškinis ]. O manau jį, asmuo galėtų padėti su komandą [ /slagbaumas ], o atidarinėti su "Y" raide, kaip ir pagrindinės bazės vartus.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?• Kaip ir minėjau, serveriui galbūt jis nėra labai svarbus, betarrow-10x10.png policininkams tikrai truputi realybės, bei darbo, per reidus palengvinimas.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 Šiuo metu, Policininkai - 23bb9e13bbca12b90a18c3b9ac91c016959.png

Šlagbaumo išvaizda, kas neturite omenyje, apie ką aš - bf0ac5115a91b7ae2f553d3ad68b1aa7414.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Biški kopija nuo vieno srv, tik ten, su pakeliamom tvorom ir šlagbaumais. Anyways, aš su 2 kojom, 2 rankom ir 1 kotu už.

Betkam galėjo į galva šaut toks pasiūlymas, nebūtinai kopija...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už, tik keistai atrodytu jai jis pasikelta ir sulystu į žeme kairė ? Ar tiesiog pradingtu ?

Ar nemates šiukšlininkuos:? :D tigi jis pasikelia ir veliau vėl nusileidžia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.