Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

DPD Kurjeriai, peikiu Dwayne_Bond

Ben'Ocetter

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Benas_Ocetter


• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Dwayne_Bond


• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: DPD Kurjeriai


• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už "pats sau deduosi rep"


• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Manyčiau tai yra draudžiama t.y. dėtis sau repus, arba prašyti, kad juos uždėtų. Visiškai bereikšmiai postai, kurie nemanau, kad atsitiktinio žmogaus kiekvieną dieną po 1 repą būtų vertinami.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : 



Tema: "Praleista Raidė"


7dde3854d5ce4fea9ee10f8c02dcdf7e.png


Tema: "Oficiali GS modifikacijų krautuvėlė"


e09f33ef291f44279103186f201ba73f.png


Tema: "Svarbi apklausa dėl jūsų naudojamų enb"


e7de6d17134545a7a9fed6da6ad9a3e7.pngTema: "Parduodamas Automobilis - Jester"


68c538fe29254dd0a570bf95b1cf50e6.pngTema: "DPD Kurjeriai | Darbo rangų kėlimasis"


e71a439e3e0b47c480860db20ee32fa6.pngTema: "DPD Kurjeriai | Aktyvumo tikrinimas"


03a500b561f04fb2bbac3ed5dcb1907f.png


 


Manyčiau šie repai uždėti ant visiškai bereikšmių postų, dažniausiai temose kurios užrakintos arba pamirštos.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oho,pagaliau pirmas papeikimas. Kuris yra visiškai nereikšmingas su direktoriaus postų.
http://greenside.lt/index.php?/user/3387-terrmantas/- Terry_Black,žaidžia šiame serveryje,turi savo vartotoją. Pagal IP'us patikrinkit,tai yra visiškai kitas žmogus,aš kaltas,kad jis man repus deda? Ačiū už papeikimą :),dabar aš tau paspausiu rep'ą ir kiti parašys papeikimą,kad tu sau dedi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oho,pagaliau pirmas papeikimas. Kuris yra visiškai nereikšmingas su direktoriaus postų.

http://greenside.lt/index.php?/user/3387-terrmantas/- Terry_Black,žaidžia šiame serveryje,turi savo vartotoją. Pagal IP'us patikrinkit,tai yra visiškai kitas žmogus,aš kaltas,kad jis man repus deda? Ačiū už papeikimą :),dabar aš tau paspausiu rep'ą ir kiti parašys papeikimą,kad tu sau dedi.

Nemanai, kad šiek tiek keistai atrodo, kad kiekvienas repas būna ant temų, kuriuose tu nieko gero neparašai? Kartais nebus taip, kad jis tau panardo, o tu jam kažką duodi?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemanai, kad šiek tiek keistai atrodo, kad kiekvienas repas būna ant temų, kuriuose tu nieko gero neparašai? Kartais nebus taip, kad jis tau panardo, o tu jam kažką duodi?

O gal tu tiesiog pavydi,kad pats neturi tos reputacijos forume.

Jei ir dėčiausi sau reputacija,kur parašyta,kad direktoriams tai draudžiam,ar pažeidžiau kodeksą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O gal tu tiesiog pavydi,kad pats neturi tos reputacijos forume.

Jei ir dėčiausi sau reputacija,kur parašyta,kad direktoriams tai draudžiam,ar pažeidžiau kodeksą.

Nepavydžiu, tiesiog durnai atrodo, kai kiekvienas postas palaikintas. Manyčiau speceliai direktoriui nėra taisyklių, ši taisyklė galioja tiek paprastiems žmonėms, tiek direktoriams.

2.7 Reputacijos taisyklės,

​• Draudžiama pardavinėti reputacijos taškus forumo vartotojams;

​• Draudžiama pirkti reputacijos taškus iš kitų forumo vartotojų;

​• Draudžiama naudoti "multiacc" (antrą savo vartotoją) reputacijos taškams dėtis;

​• Draudžiama bet kaip atsiskaitinėti ar keisti reputacijos taškus;

​•Apie taisyklių pažeidimus būtina pranešti forumo moderatoriams arba administratoriams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepavydžiu, tiesiog durnai atrodo, kai kiekvienas postas palaikintas. Manyčiau speceliai direktoriui nėra taisyklių, ši taisyklė galioja tiek paprastiems žmonėms, tiek direktoriams.

2.7 Reputacijos taisyklės,

​• Draudžiama pardavinėti reputacijos taškus forumo vartotojams;

​• Draudžiama pirkti reputacijos taškus iš kitų forumo vartotojų;

​• Draudžiama naudoti "multiacc" (antrą savo vartotoją) reputacijos taškams dėtis;

​• Draudžiama bet kaip atsiskaitinėti ar keisti reputacijos taškus;

​•Apie taisyklių pažeidimus būtina pranešti forumo moderatoriams arba administratoriams.

Nu tai,kur įrodymai,kad aš deduosi sau reputaciją,kad tai yra mano 2 vartotojas,ar kažkas tokio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.