Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] - Verslu sistema.

Max'Respect

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Max'Respect


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Taigi manau ne aš vienas pastebėjau jog su verslais žmonės eina į minusą. Todėl siūlau kažkaip pakoreguoti jog tą produkcija kažkaip eitu ir brangiau parduoti tiek žmonėms tiek serveriui, kadangi nesuprantu kodėl versle pardavinėjant žmonėms minimali sumą 20€, o jeigu prisiperki ten tarkim (5'000) Maisto iš kitų po 20€ tai jau gaunasi tikrai nemaži pinigai, o veliau ką veliau? Norint atsipirkti tenka dėti atgal po 20€ ir tikėtis jog kažkas nupirks.... Pardavinėjant verslui išvis kažkaip nelabai kadangi nuo žmonių priklauso serveryje vos susirenka 150 žmonių (ir taip ne visada.) tai tenka produkcija pardavineti jeigu serveriui po 15€ WUT? Taigi manau jog būtų galima padaryti jog parduavinėjant produktą serveriui tai žmonių skaičius serveryje tam nedarytų jokios įtakos. Būtų nustatytą normali kainą produkto 20€ ir gerai...


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nusibodo visiem eit į minusą su tais verslais dar bet kai susidevėjas labai pinigu daug išeina


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

100% pritariu, nes su 50 m2 verslais išviso einama į minusą va dėl ko: iš vienos dėžės max gali gauti 4 produkcijos, o darbuotojui kurį samdai min kaina 50eurų už vieną atneštą dėžę, jei nori kad atsipirktų jo samdymas tai min iš kiekvienos dėžės turi gaut 5produkcijos! Tačiau tiek niekada neduoda .tai vtf į minusą išvis; o dar tai jog niekas neperka.. tai turi serveriui parduot tik po 10euru už 1 produkciją. AŠ UŽ ŠIĄ IDĖJĄ!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu gal būtų galima padaryt, kad minimali pardavimo suma žmonėms pamažėtų, bet, kad jūs tik servui ir parduodat.. Serveriui pardavimas mano manymu buvo skirtas tam, kad jei reik greitų šaibų ar nieko serve nėra, o jūs taip pastoviai. Čia verslas ir reikia kantrybės. Ir tai matosi, kad ekonomika kyla, juk neįdomu bus, taip kaip ryžyne.. Savininkai viską apgalvoja ir tada išleidžia updeitą, tad mano manymu kolkas viskas gerai. Būtų įdomu, ką jie patys dabar parašytų :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu gal būtų galima padaryt, kad minimali pardavimo suma žmonėms pamažėtų, bet, kad jūs tik servui ir parduodat.. Serveriui pardavimas mano manymu buvo skirtas tam, kad jei reik greitų šaibų ar nieko serve nėra, o jūs taip pastoviai. Čia verslas ir reikia kantrybės. Ir tai matosi, kad ekonomika kyla, juk neįdomu bus, taip kaip ryžyne.. Savininkai viską apgalvoja ir tada išleidžia updeitą, tad mano manymu kolkas viskas gerai. Būtų įdomu, ką jie patys dabar parašytų :D

Argumentuok, ar geriau parduoti serveriui sulaukt tu galais negalais 100 ~ 150 charios ir parduot nrml, ar imesti po 20€ ir tikėtis kažkas iš 30 charios nupirks kur pardavinėja kiti.... Nesamonė !!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.