Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pasiūlymas serveriui: Nuosavi miškai

Titas_Sthanman

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Titas_Sthanman


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtu padaryti nuosavus miškus kurie priklausytu žaidėjams, būtu parduotuvė kurioje pardavinėtu visokias sėklas norint, kad medis užaugtu ir pjūklus. Mišką galėtu sodinti patys savininkai. Į savo mišką galima būtu priimti 5 darbininkus kurie galėtu pjauti medžius. Darbininkams taip pat reikėtu kiekvienam pirkti pjūklą, pjūklas galėtu sugesti ir jam reikėtu pirkti tepalus ir benziną, medžius nupjovus ir supjovus į malkas reikėtu samdytis fūristus kurie nuvežtu į lentpjoves, o tik tada inkasatoriai galėtu atvažiuoti ir pasiimti jūsų pinigus ir pervesti jums į banką. Miškai būtu aptverti, vartus galėtu atidaryti tik savininkas ir 3 pasirinkti savininko žaidėjai. Vartus galėtu atidaryti su komandą /onvartai, uždaryti su /offvartai.


Vietos kur galėtu būti nuosavi miškai: http://imgur.com/a/7U17k


Kai medis užgaus bus parodyta: b63a67ec542d51a8e0c7303b9503e07d179.png


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Gal ir atrodo keistas pasiūlymas, bet manau butu įdomu jai padarytų miškus.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va čia tai unikalumas šita idėja aivariu dar paeditinus gautūsi labai idomi idėja naujokam ypač nes jie turėtų darbo tikrai nes db i verslus mažai kas ima o čia  būtų būtini žmonės ir manau iš miško galėtum užsidirbti kaip iš verslas tik su mažėsnėm pajamom AŠ DEDU DIDELĮ UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu manau tų miškų aptverti net nebūtina, nes jeigu medžius galės pjaut tik įdarbintas žmogus, tai kam tada reikia tų tvorų. Bet šiaip idėja gan nebloga ir unikali. Aš už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hm... aš bučiau už jeigu šitie miškai butu už kaimelių, kodėl? Todėl jog ir dabar lagina kai kuriose vietose, o kai pridėsi medžiu tankumyna tai išvis su 15 fps važinėsit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hm... aš bučiau už jeigu šitie miškai butu už kaimelių, kodėl? Todėl jog ir dabar lagina kai kuriose vietose, o kai pridėsi medžiu tankumyna tai išvis su 15 fps važinėsit.

Tu važinėsi ar mes važinėsim ? Štai kur klausimas :D Galima ir porą už miestelių padaryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už ,bet manau šioje idėjoje yra ką tobulinti. Miškų aptverti nereikia. Manyčiau geriausia būtų ,kad galima būtų samdytis tik medkirčius. Ir manau geriau jau nuosvaus miškus daryti tik už miestelių ribų arba dažnai nelankomose vietose. Nes jei bus sukišti nuosavi miškai miesteliuose ,tai tada fps drop neišvengsim.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už ,bet manau šioje idėjoje yra ką tobulinti. Miškų aptverti nereikia. Manyčiau geriausia būtų ,kad galima būtų samdytis tik medkirčius. Ir manau geriau jau nuosvaus miškus daryti tik už miestelių ribų arba dažnai nelankomose vietose. Nes jei bus sukišti nuosavi miškai miesteliuose ,tai tada fps drop neišvengsim.

Nu šp jo jai keikuriems fps drop'ai būna miesteliuose tai galima daryti už.

Nu manau tų miškų aptverti net nebūtina, nes jeigu medžius galės pjaut tik įdarbintas žmogus, tai kam tada reikia tų tvorų. Bet šiaip idėja gan nebloga ir unikali. Aš už.

 

 

O tvorą galima pavydžiui būtu pirkti už 50k. Man tai tvora ta praverstu, galėčiau ten savo car laikyti ir t.t. šp gražiau atrodo kai aptverta, bet tie kurie nenorėtu išleisti lt tai galėtu be tvoros.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo aš irgi galvoju kad miškai turetų būti už miestelių, bet šiaip tai tikrai gerai idėja, ir dėl medkirčių, o kam jiems pirkti benza ir pan jei tiesiog būtų papraščiau /kviesti medkirčius ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na idéja ištikru yra gera ir unikali, bet dar neužbaigta, reikia viska iš anksto apgalvoti apie tokius dalykus kur statyti lentpjove bei kitus. Bet šiaip idèja puiki panašiaip kaip versla turint. Esu Už

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.