Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Lucas_Patriot (super daininką)

Jack_Western

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Western


• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Lucas_Patriot (Legendinis Daininkas kuris pasiekė labai daug) http://imgur.com/a/dNmfw


• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Mentų


• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Ižeidinėja,nesusitvarko ir netvarko savo darbotojų jam giliai dzin ne jam tos pareigos gal dainavimo karjera būtų geriau :/?


• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Ižeidinėja,nesusitvarko ir netvarko savo darbotojų jam giliai dzin ne jam tos pareigos gal dainavimo karjera būtų geriau :/?


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :http://imgur.com/a/iYG3r


 


P.S matosi ss kaip adomas_green per ta sandely surakino ir dejo star uz narko +10 rasiau ppk bet cia tipo viskas ok per sandely surakinti ir duoti star +10 uz narko


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai iškart pažymiu tavo rašytame papeikime paskutinių dviejų nuotraukų nebuvo. Buvo atsižvelgta į situaciją, kad buvai tiesiog surakintas. Tavęs nei tikrino, nei įtarimą dėjo. Už tokią netyčinę klaidą atleisti galima, juolab kažkoks asmuo šalia tavęs stovėjo tai 6 paspaudus gal ne tą surakino. O dėl tų įžeidimų gerai žmogus virš manęs pasakė. Kai išmoksi gerbti kitus - jie gerbs tave. Neleisiu, kad kažkoks gaujinis pjautų ant manęs kai jam max 13 metų ir manęs realybėj nei kiek nepažįsta.

 

Surenos, prašau jūsų. Baikit su tais papeikimais, juokingai atrodot.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai iškart pažymiu tavo rašytame papeikime paskutinių dviejų nuotraukų nebuvo. Buvo atsižvelgta į situaciją, kad buvai tiesiog surakintas. Tavęs nei tikrino, nei įtarimą dėjo. Už tokią netyčinę klaidą atleisti galima, juolab kažkoks asmuo šalia tavęs stovėjo tai 6 paspaudus gal ne tą surakino. O dėl tų įžeidimų gerai žmogus virš manęs pasakė. Kai išmoksi gerbti kitus - jie gerbs tave. Neleisiu, kad kažkoks gaujinis pjautų ant manęs kai jam max 13 metų ir manęs realybėj nei kiek nepažįsta.

 

Surenos, prašau jūsų. Baikit su tais papeikimais, juokingai atrodot.

ir mane ir jy surakino pirma mane cia bandai isivaryti kad ne kaltas ir tavo darbininkai nekalti man juokinga kad pasakiai kad ne mano problemos ka darbininkai daro cia sitas pramuso.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu , Su nesamoningais įrodimais , tu galvoji kažka irodysi ? Pats mazines ir poto ppk rašai ;D Tavo įrodymuose dar matos kad mazines.. Jei krentat Nuo Policijos reiškia slabni , Verket labai. Patys pradedat , ir poto ppk raso , Cia jum ne Fenia:Dd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

čia viskas dėl to kad jam *cenzūra* ka daro jo darbuotojai dejo +10 star per sandelio valandas 19:30 laikė o kaip pasakiau daryk kanors pasakė kad čia ne mano problemos tai čia nrml?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Lucas_Patriot  Svečias  Wizard_Airidas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.