Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Blogas - Apie Meile

Frank_Wild

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki. Šiame bloge pakalbėsim apie meile seile


 


Manau daug kas jau žino kas tas žodis meilė.


Ji labai sunki ir begalo stipri :o


Stipri ? Kaip ?? 


Nežinau kaip , bet per tuos 21-erius metus mylėjau tik kelias mergaites.


Pirma įsimylėjau savo  geriausia drauge , bet tais laikais buvau toks maroziukas tai nelabai patikau jai tik dėl to..


Dabar kiek mačiau nuotraukuose turi vaikina ir gyvena laimingai. Ir dėl jos labai džiaugiuosi , nes kai ji draugavo su mano draugu


ji nebuvo tokia laiminga kaip dabar. Gal ir buvo bet pats kaltas kad nerodė dėmesio.


 


Antra mergina kuria įsimylėjau buvo išvis random. 


Susipažinom FaceBook , bendravom ir paskui paaiškėjo kad turim bendru pažinčių.


Bendravom bendravom ir atėjo metas susitikti..


Ji atvažiavo pas drauge į mano miesteli , ėjau primastes su draugais į parka..


Ir Išlindo ji pro langą kai pamatė mane.. Ahh koks neapsakomas jausmas kad žinotomėt..


Nežinau kaip bet ji mane pakerėjo , tai turbūt buvo meilė iš pirmo žvilgsnio..


Nes būtent prie jos pirma karta ir pajutau ta malonu jausmą..


Prie jos mano kūnas tiesiog tirpo , liežuvis verčiasi ir net negali pratarti nei žodžio.. 


Ir tiesiog tavo kvepavimas padidėjas nes jauti jauduliuka prie žmogaus kuri pamilai iš pirmo žvilgsnio..


Bendravom neilgai , nes ant galo pradėjau pats grybauti.. Išsiskyrėm draugiškai ir ryšio daugiau nebe palaikome.


 


Trečioji mergina :


 


Šitos niekada gyvenime nepamiršiu , ir mylėsiu visa savo gyvenimą. Būdamas *cenzūra* paleidau antra karta ją ir nemanau kad gausiu trečia šansą. Tiesiog bijojau gal ją prarast kad taip darydavau , bet taip dar labiau viska komplikuoja o tuo metu mano galva nedirbo nes susuke buvo iki ausų , diena nakti galvoji apie ja kaip ir kur esi kaip laikais... Noriu vėl matyt tave..


 


Ketvirtoji :


 


Šita geriausia :D :D :D nemėgstu aš tokiu merginu kaip būtent ketvirtoji.. 


Čia tokia draugė parašė na gal dar neturi merginos ??


Aš taip sakau bliam ne o ką ? 


Jau galvojau pati siūlysis , ir taip juoktis pradėjau garsiai , net šuo kruptelėjo :D


Sako tai va parašyk jai , sakau ne tegul pati rašo jei nori.. 


Tai ta draugė pati parašė , ir pradėjo kabint mane tipo..


Bendravom bendravom ir kažkaip nesupratau kaip bet ji man pradėjo patikti


Bet kaip susitikau viskas apsivertė aukštyn kojom..


Tos akis tas veidas ta šypsena tikrai užvaldė nieko nesakau..


Bet tada atėjo vakaras... Žiūrėjom filmą pas mane , dar speceliai saiubo išrinko pati..


Oi patikėkit kiek žvengiau , o ta mane mušė ir sako nesijuok.. Iškart supratau link kur ji *cenzūra*..


Tai dar labiau pradėjau žvengt , tai ta susinervino sako einam miegot.. 


Nu sakau pl dar panolaifinsiu , pasedėjau pr pc , atsiguliau šalia jos ir


ką jus manot ? Bandė gaut iš manęs bet nedaviau tik pažaidžiau..  Nes per pirma pasimatymą nei viena negauna iš manęs..


Ir dar labiau susinervino tada ji , ir vsio ramu kita diena išvažiavo namo ir sako viskas tipo nebendraujam.. OK galvoju :D


 


Buvo dar keletas merginu , bet jos tik šiaip laiko praleidimas būdavo , nes sau tinkama mergaite sunku susirasti..


Kuri mylėtu ir su kuria galėtum būt visiškai atviras.


 


Duosiu patarimą kad ir kaip jausmai šokinėja taip greit ne įsimylėkit nes smarkiai galit nudegt.


Pvz kaip aš.. Aš dabar net nebejaučiu jausmu merginom nes nudegiau taip žiauriai kad nebegaliu nieko justi.


Žinoma pajusiu vėl viska iš naujo tada kai rasiu sau tinkama , o dabar tokiu kolkas nematau kažkaip.. Gal ji net toliau gyvena kituose miestuose nieko greitu metu atsigausiu ir vėl pradėsiu paieškas..


 


Ar esu verkęs dėl merginos ? 


Taip esu , darželio laikais mylėjau viena mergaite bet galvojau šansu ją paimti būtu nulis , nes ji buvo labai graži kaip ir dabar tiesiog rawr..   O aš tiesiog buvau feeehhh , net pačiam baisu pasidaro koks buvau čia rimtai be prikolų kartais kompleksuodavau dėl šito , o dabar tai jau gražesnis esu ir džiaugiuosi bent tiek..  Iškart jaučiasi pokyčiai , per tusus mane šaudo panos o ne aš jas aš tik sėdžiu o jos ateina.. Bet vistiek negauna to ko nori o tik bučkiu..


 


Esu verkęs ir vyresnis...


Tiesiog skaudus išsiskyrimas buvo su mergina kuria labai mylėjau , ir žinot  ką ? 


Hujovas jausmas depresijos pult pradėjo , ir buvo noras palikti ši pasauli...


Bet aš esu silpnas tam kad palikčiau visus , negalėčiau pakelti rankos prieš save..


Tad kentėjau kiek viena miela diena , ir žinoma tapati Žolė man padėjo po kiek laiko viska pamiršti 


ir vėl būti savimi..


 


Dauguma nežino kodėl romantiku būt hujovai..


Nes aš asmeniškai labai jautrus , ir viska priimu tiesiogiai nors iš tikro parodau kad tipo aik aik tipo nieko čia tokio.


Bet kas sieja jausmus mane visada pažeidžia , mane gali vadint kaip nori tas tai man dzin aš dar pasijuokiu.


Bet kas sieja jausmus vsio peiliai...  Per daug greit pamylstu ir degu degu.. 


Kartais būna sunku dėliot mintis , prie merginos kuriai jauti simpatija.. Tiesiog nežinai ką sakyt atrodo kad nebeturėtum balso nei lėžuvio..


 


962ffacbd23e34f89c112d67764fd90e552.jpg


 


Tai tiek šiam kartui , jei ko trūksta sakykit visada galėsiu pridėti kažko naujo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puikus visą perskaičiau galvoju ir aš apie meilę pakurt nes aš kaip ir tu labai jautrios sielos esu romantikas didžiulis pats kuriu poemas eiles.

 

Kurk būtinai !! labai įdomu būs paskaityt nes matyt panašu žmogų į save yra visada malonu  :wub:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai malonu kad patinka , ateity pasistengsiu dar tik reikia pasisemti temų kokiu. Ankščiau eidavo kaip iš kibiro temos o dabar šiek tiek sunkiau.  Nieko sugalvosim kažką įdomaus dar.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sits poetas jei reiks sukurti suliai rasykit kaip mat sukurs :D. Ne, o jei rmt patiko man visa perskaiciau biski pats zvengiau apie 4mergina su mergina namose *cenzūra* nuejo panolaifinti :D

 

Va būtent kad šulei tokiu dalyku nedarydavau , išvis durniu voliodavau tenais.. Na žiūrint apie kokia tema reikėtu dar kurti.. :D 

Tai taip.. Ką daugiau su tokia reikėjo daryt , iškart pamačiau kad lengvabūdė o aš jau jei sakiau kad man tokios nepatinka , nes dar nežinojau kad ji tokia.. Galvojo savo užpakaliuku sugundins o jis geras nk nesakau :D Bet deja varkė  nepavyko Gytis nolaifino tik ant galo atėjo į lova.. :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va būtent kad šulei tokiu dalyku nedarydavau , išvis durniu voliodavau tenais.. Na žiūrint apie kokia tema reikėtu dar kurti.. :D 

Tai taip.. Ką daugiau su tokia reikėjo daryt , iškart pamačiau kad lengvabūdė o aš jau jei sakiau kad man tokios nepatinka , nes dar nežinojau kad ji tokia.. Galvojo savo užpakaliuku sugundins o jis geras nk nesakau :D Bet deja varkė  nepavyko Gytis nolaifino tik ant galo atėjo į lova.. :D 

Nebereikal sakiai kad *cenzūra* buvo ant mokytoju :D xD o siaip +rep kuribingas esi xD daug kur megsti pasireiksti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Tai dar labiau pradėjau žvengt , tai ta susinervino sako einam miegot.. 

Nu sakau pl dar panolaifinsiu , pasedėjau pr pc , atsiguliau šalia jos ir

ką jus manot ? Bandė gaut iš manęs bet nedaviau tik pažaidžiau..  Nes per pirma pasimatymą nei viena negauna iš manęs..

 

:DDDDDDD koks tu atsilupelis esi... Tikrai svetima geda apima skaitant tavo situos blogus. Pasilaikyk sau tokias nesamones, negadink jaunesniu zmoniu tokiais debiliskais tekstais.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDD koks tu atsilupelis esi... Tikrai svetima geda apima skaitant tavo situos blogus. Pasilaikyk sau tokias nesamones, negadink jaunesniu zmoniu tokiais debiliskais tekstais.

 

 nepatinką ? pusk i šona išg*** neįdomi ta tavo nuomone :) Tipo galvoji čia kažką pasakysi ir jau vsio pasikeis kažkas ? :D :D Nežinai kas yra meilė ? galvoji antru galu ? tai tu lavonas žiaurus man nuo tokiu vemt verčia kaip tu. Pusk iš čia nes pasmirdai. 

Matosi kad gyvenimo nuskriaustasis esi , ir labai apgailestauju kad toks gimei nors čia nemano klaida , bet vistiek man tavęs labai gaila. 

Ciuz paka daugiau nebe atsakysiu nes silpnaprotis tu esi. O aš su silpnapročiais išvis nekalbu , čia keista net kad atsakiau dar.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 nepatinką ? pusk i šona išg*** neįdomi ta tavo nuomone :) Tipo galvoji čia kažką pasakysi ir jau vsio pasikeis kažkas ? :D :D Nežinai kas yra meilė ? galvoji antru galu ? tai tu lavonas žiaurus man nuo tokiu vemt verčia kaip tu. Pusk iš čia nes pasmirdai. 

Matosi kad gyvenimo nuskriaustasis esi , ir labai apgailestauju kad toks gimei nors čia nemano klaida , bet vistiek man tavęs labai gaila. 

Ciuz paka daugiau nebe atsakysiu nes silpnaprotis tu esi. O aš su silpnapročiais išvis nekalbu , čia keista net kad atsakiau dar.

Tu blogus rasai, as komentarus rasau. Zinau, kad tokiu kvailiu kaip tu as nepakeisiu, bet tikiuosi bent atbaidyti jaunesnius zmones nuo situ debilizmu.

 

Kai kita karta paliks tave kokia kaimietuke del to, kad tu daunas, negalvok apie savizudybe ar zole, o kreipkis https://www.jaunimolinija.lt/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viruti aš tavęs nepažįstu bet man atrodo kad esi sielos draugas viska labai atidžiai perskaičiau mano panaši situacija,aš esu labai jautrus kaip ir tu,esu labai didelis romantikas gėlės,saldainiai čia yra svarbu labai sakyti gražius žodžius merginai o ne tai o *cenzūra* gražus papai *cenzūra*ė gera nee šito tikrai negalima,geram žmogui čia vienkartinėm gali sakyti  meilė esu patyres ir nuketėjas panašiai kaip tu,esu visko girdėjas *cenzūra* ta romantika,esu nudegęs nuo meilės mano siela labai jautri kurk toliau palaikau tokius kaip tu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patiko , perskaičiau viską nesustodamas , tuo labiau kad ir pats esu  perėjęs per vieną ir tavo vardintų punktų  ( išsiskyrimą ) tai visiškai suprantu kaip jauteisi ;)

Ne koks jausmas bet atsigaunama.

 

 

Pakurk dar, fun. Maladėc, kad randi kažką parašyti

 

Būtinai. Reikės pakurt tai užeis kuryba vėl :D

 

Viruti aš tavęs nepažįstu bet man atrodo kad esi sielos draugas viska labai atidžiai perskaičiau mano panaši situacija,aš esu labai jautrus kaip ir tu,esu labai didelis romantikas gėlės,saldainiai čia yra svarbu labai sakyti gražius žodžius merginai o ne tai o *cenzūra* gražus papai *cenzūra*ė gera nee šito tikrai negalima,geram žmogui čia vienkartinėm gali sakyti  meilė esu patyres ir nuketėjas panašiai kaip tu,esu visko girdėjas *cenzūra* ta romantika,esu nudegęs nuo meilės mano siela labai jautri kurk toliau palaikau tokius kaip tu.

 

Užknisa bet bent parodai tikras emocijas tam ką myli.. Va vaaa kažkoks romantiškas vakaras ir t.t.  Stengsiuosi daugiau kažką pakurti dabar kažkaip mintis nelenda :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Blogai bus užrakinti tada, kai to paprašys blogo savininkas, kada internetiniame dienoraštyje dvi savaites nevyks jokios diskusijos ar blogas bus ilgai neatnaujintas. Dėl atrakinimo kreiptis į PM.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.