Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Lucas_Patriot (super daininką)

Jack_Western

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Western


• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Lucas_Patriot


• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:PD


• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:pasakykit ar malykas keiksmazodis ir ar p ir x raides yra keismazodis parasiau p tarpas x sako keiksmazodis dejo 30 star nematau kad 2 raides yra keikmazodis tai kaip patriot irgi keiksmazodis?


• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Free starina


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :http://imgur.com/a/CeuzZ


 


P.S bučiau rašęs prie darbuotoju papeikimu bet tu direktorius kad ir rašyčiau ten vis tiek atmestum kiek esi atmetęs patvirtinančiu papeikimų,dabar sakyti kad Sūriai juokinat atvirkščiai tu visus juokini rašo ir rašo papeikimus tau jai būtum normalus direktorius niekas nerašytu,pyk kiek nori bet kaip direktorui tai nepriimtina dar paprašiau baudos sako neduosiu o nors galima gaujiniams duoti pats sakiai.


Geros dienos


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

srr kad komentuoju bet wtf raidė sudaro visą vieną žodį? Interesting..

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Jack_Elyga

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIDEDU DAR PRIEDU NES RAŠIAU DABAR PRIE PD SKUNDU JIS MANO SKUNDĄ JUOKAIS PRALEIDO 

 

Jūsų Vardas_Pavardė:Jack_Western

Peikiamas pareigūnas:Sabas_Brown

Jo padarytas nusižengimas, jūsų komentarai:Pradėkim nuo to kad aš buvau saugioje zonoje išvarau iš garažo savo sultaniuką,matau stovi admin sakau gali fix jis sutvarkė pradedu važiuoti sabas_brown pradėjo šaudyti į mano sultaną privažiuoju atgal sakau ką darai o jis tiesiog prieejo prie manes ir pradėjo tikrinti netgi,(aš išivariau savo sultana kad susitvarkyčiau (apsidrausčiau t.t) sakau saugi zona o jis nieko davė baudos ita 2 kartus sumokėjau baudą sakau rašysiu papeikimą davė dar 30+star  sakau duok bauda sako ne (P.S JAI IR ŠITA ATMES TADA AŠ NEŽINAU VISUS PAPEIKIMUS ATMETI.)

(P.S ŠITAS ADMIN KUR MATOSI PASIGYDĖ GALI PALIUDYTI KAD PRADĖJO ŠAUDYTI IŠ NIEKUR)

Įrodymai pagrindžiantys jūsų tiesą:http://imgur.com/a/SFXsn

 

TU MAN PAIŠKINK AŠ ISIVARIAU SULTANA APSIDRAUSTI O JOS PRADĖJO ŠAUYTI TAI KAM TA SAUGO ZONA REIKALINGA KAM JI TAIP VADINASI AŠ TAIP IR GALVOJAU KAD TU TAIP PADARASYSI IR ATMESI TU RIMTAI MATAU MOKI DIRBTI SAVO DARBA AŠ ČIA SAKAU NE IŠ BLOGOS VALIOS BET ŠITAIP  NEGALIMA KAD PRADEDA ŠAUDYTI IŠ NIEKUR NIEKO PD

 

Jack_Western, on 10 Aug 2016 - 6:17 PM, said:snapback.png

 

Jūsų Vardas_Pavardė:Jack_Western

Peikiamas pareigūnas: Linch_Vercat

Jo padarytas nusižengimas, jūsų komentarai:Važiavau su fūra mane šaudė trankę ir kaip matosi ss neleido pravažiuoti laikė fūra su blokada sustabdė su blokada išnaudojo serverio klaida ir pradėjo lesti su šautuvai 

Įrodymai pagrindžiantys jūsų tiesą:http://imgur.com/a/o*cenzūra*0

 

Darbuotojas nebus metamas, nes nesimato pačio Lincho tavo nuotraukoje. Galbūt tu pats ten įsibuginai į tą kliūtį kuri tiesiog stovėjo.

O KA TU ČIA SKIEDI AŠ NETURIU NAMETAG KAIP AŠ GALI MATYTI KAS PRIEKYJE TEN BUVO LINCH_VERCAT O KITO NEMAČIAU JIS ANT MOCO STOVĖJO IR ŠAUDĖ DEJO BLOCKADAS BENT 3 KARTUS 2 KARTUS NEPAVYKO 3 KARTA PAVYKO UŽBLOKOTI IR PRADĖJO LESTI PO KIEK LAIKO JIS NUĖMĖ BLOKĄ IR AŠ NUVAŽIAVAU O JIS VISADA ŠAUDĖSI IR KAIP TAVO MANYMU AŠ GALĖJAU PASTRIGTI SU FURA SU RIMTAI ČIA AR ANT PRIKOLO PARAŠIAI Galbūt tu pats ten įsibuginai į tą kliūtį kuri tiesiog stovėjo. TU RIMTAI PATS LINCH KIEK MAN SAKĖ DEIVYS ATĖJO I SURENOS KANALĄ PASAKĖ IŠ KARTO AŠ ŽINAU PRISIPAŽYSTU UŽDĖJAU BLOKĄ O TU ČIA BANDAI IŠSUKTI KAIP MATAU MATAU JAU TURI 5 PPK BET TEVAS AR MARKO KAS TEN PRIŽIŪRI  NIEKO NEDARO TAIP LAISVAI DARAI VISKA  PAŽIURĖS TĖVAS AR MARKO NUSPRĘS BET ŠY KARTA GERUS PAPEIKIMUS ATMETIAI

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pacanėli čia žaidime stumi kad "*cenzūra*" nėra keiksmažodis, tipo dėl ko mentai tau star deda...O deda ne už kito žaidėjo klyčkę. Direktorius situaciją paaiškino.

Atsakymas paprastas: pasakyk tėvams "o man *cenzūra*", o tada pateik eksperimento hipotezę, išvadą man až.

 

O tokias kliūtis dedančius - ateityje man až foto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Lucas_Patriot  Svečias  Rokas_Xeon 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.