Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Orange_Mst

The Soul

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Chief_Collins


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Orange_Mst


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 2016-08-09, 12.13 val.


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Ėjau su žmogum kauliuką iš 100k, jis pasikvietė administratorių Orange, tas nutėlino mus atokiau, davėm jam po 100k, aš laimėjau, o jis pinigų negrąžino.


373a4095eb710f15a303a083d19ae2ad162.png


1e2358175543e805fb8c95b96fb84c23140.png


af47b081ded0d0453d86cd4e13b764a9981.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Davet šaibas, nk nerašiau, kad gražinsiu #RKS, kur parašyta, kad aš sutinku laimėjusiam gražint? 

PEREKUPAS NUO NULIO

Tai aš nesuprantu, kam tada getinai mus? Juk žinojai, kad einam kauliuką... Na nesvarbu, *cenzūra*j man ant tų skaičių galit negrąžint, skaičiau temą, kad ir negrąžins, bet tave už apgaulę tikrai reikia bausti ir to aš sieksiu, nes jeigu administratoriai taip elgiasi su serverio žaidėjais tai aš *cenzūra* td

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo viskas taip, parašiau į skelbimų kontorą einu kaulą iš 100k man žmogus parašė einam, ieškojau tarpininko ir parašiau Orange_Mst ar gali pabūti tarpininku pasakė taip, jis mus pagetino aš pasiėmiau pinigus iš banko, po to pasakiau nutelink kur nors kitur, ir jis nutelino į LV sakau duodam pinigus jam, viskas ok padavėm, pasiūlė Chief kauliuką ir jis laimėjo dar parašiau kad jis, ir pradėjo Orange_Mst ką duoti? ką laimėjo? jo valio, ir nuvažiavo, ss neturiu kai buvau rašes kad gali pabūti tarpininku kėliau chat bet jau nebesimatė. 

 

P.S Rokai gali patikrinti logus tarp 12;13 kaip mes padavėme pinigus bei buvau rašes /sms orange ar gali tarpininku pabūti. metėm kauliuką jis laimėjo bet jam pinigų nedavė.

 

Štai keletas nuotraukų kurias padariau; http://imgur.com/a/dpTSA

 

Bent jau kažkaip jam tą 100k gražinkit kuriuos statė, nes yra naujokas kaip dar tai tikrai gaila.

 

Bei manau kad bus Orange_Mst nubaustas rconu, nes taip tikrai nesidaro, bei jei reiks jam grąžint man 100k aš neiimsiu o lauksiu kol gaus rcon. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Na nesvarbu, *cenzūra*j man ant tų skaičių galit negrąžint, skaičiau temą, kad ir negrąžins, bet tave už apgaulę tikrai reikia bausti

paskaityk tu pirmais prieš komenduotamas, matos kas dar protiškai atsilikęs... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.