Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Blogas - Astralas

Frank_Wild

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki. Noriu pakalbėti bei paklausti ar jums patinka astralinė būsena ?


 


Man asmeniškai tai labai patinka , tik labiausiai nervina miego paralyžius kuris jau įvyko kelis kartus..


Astralinėj būsenoj tu jautiesi toks saugus lyg už keturių sienų nepasiekiamas. Bet už tu keturių sienų darai viską ką tik užsimanai..


Nes astralinė būsena tai tokia vieta kad apie ką pagalvoji viskas įvyksta akimirksniu..


Tik žinoma reikia atsargiai nenorint užstrigt ilgam astrale. O tada kelias tolimas atgal..


Į Astralinė būsena esu papuolęs ne tiek daug kartu , kokius 10-20.. 


Kartais būna kad iškart papuoli į ją , kartais išvis nepapuoli čia priklauso ant kiek esi pavargęs galbūt..


Bet kai grišti iš astralinės būsenos atrodo kad net nemiegojai visa ta laiką... 


Ir jautiesi dar labiau pavargęs nei prieš einant miegot..


 


Esu prikrėtęs ir pridaręs tiek niekšybių kad vajė vajė.. :D :D


Juokinga kai gali daryti ką nori bet tavęs už tai niekad nenubaus..


 


 


 


Dauguma gal nesuprato Astralas WAT ?? Kas tai ?? :OO -


 


Tai tiesiog kitas pasaulis , kol tu miegi tavo kūnas iškeliauja į kita pasauly.. 


Ir tu tam pasauli esi Dievas. Kuriame gali daryti ką tik širdis geidžia 


Gali apiplėšti banką ir tau už tai nieko nebūs. Jausmai tie patys kai realiai bet iš didesnės nostalgijos tu tiesiog prabūsi nes ant tiek gera paliks kad iš to jaudulio net pabundi.


Okultizmas pripažįsta trijų pasaulių egzistavimą, arba, jo kalba sakant, tris egzistavimo plotmes: astralinį pasaulį, tarpinį ir fizinį pasaulį. Pirmojo atstovas yra dvasia, antrojo – energija arba jėga, trečiojo – materija. Antrasis pasaulis – tai tarpininkas tarp pirmojo ir trečiojo. Tačiau visi trys pasauliai daugiau ar mažiau smelkiasi vienas į kitą. Iš tiesų energijos principas yra dvasia, o energija pasireiškia materijoje, kurią ji priverčia judėti.


 


Dauguma sakys kas čia per nesamonė ir t.t Bet manau kita puse žino kas tas astralas ir kaip tai įdomu daryti.


 


Labai įdomu būtu sužinoti jūsų patirti bei linksmybės kurias krečiat Astralinėj būsenoj. Ar labai smagu jums ten ? ar net bijote tai daryti kodėl ? Šitas blogas kiek kitoks nei kiti.. Bet manau atsiras astralu norinčiu padiskutuoti šia tema.


 


Daugiau informacijos ieškokite - www.Lucid.lt


 


Vaizdinė medžiaga


 



Redaguota Frank_Wild

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Labai keista situacija ir labai baisi :D

 

Baisu būna kai įvyksta sapnas sapne.  Atsikeli kokius keturis kartus iš eilės ir ketvirta karta atsikeli su gruzu bet pasitikrini ar realybė ir tada nusiramini.   :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baisu būna kai įvyksta sapnas sapne.  Atsikeli kokius keturis kartus iš eilės ir ketvirta karta atsikeli su gruzu bet pasitikrini ar realybė ir tada nusiramini.   :D

Gerai,kad aš į tokią būsena nesu patekęs :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu pardaves savo sielą velniui?

 

Velnias man paklusta ne aš jam. Žaidėm pokeri prakniso savo esybe jis tai db skaitosi aš už ji viršesnis kojnes plaus jis man kai mirsiu.

O jei rimtai netikiu nei velniu nei dievu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gėriau sultis, ir netyčia užėjau ant tavo slapyvardžio prisijungusių narių sąraše, ir pamačiau tavo būseną, su nuoruoda į šią temą. Nu gerai, gerai, nors dar neesu patyręs, bet atrodo įdomiai... Minėjai, jog netiki dievu, bet temoje rašei kitaip..

 

 

Ir tu tam pasauli esi Dievas. Kuriame gali daryti ką tik širdis geidžia 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gėriau sultis, ir netyčia užėjau ant tavo slapyvardžio prisijungusių narių sąraše, ir pamačiau tavo būseną, su nuoruoda į šią temą. Nu gerai, gerai, nors dar neesu patyręs, bet atrodo įdomiai... Minėjai, jog netiki dievu, bet temoje rašei kitaip..

 

Seni čia priežodis toks , bet jo apskritai tai nėra neagzistuojanti būtybė.  Man juokingos realigijos ypač musu ir ta biblija tai isvis juoko maišas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

fck, kosmosas, gryskit i realybe cia viskas tikra.

 

Iš kur žinai ? Iš kur žinai ? 

 

Sąmoningas sapnas (angl. lucid dream) – sapno tipas, kai sapnuojantysis suvokia, kad sapnuoja. Ši sąvoka pirmą kartą buvo pavartota olandų psichiatro ir rašytojo Frederik (Willem) van Eeden (1860–1932).[1] Sąmoningame sapne sapnuotojas gali aktyviai dalyvauti sapno įvykiuose bei manipuliuoti sapno siužetu ir įspūdžiais.[2] Sąmoningi sapnai gali atrodyti tikri ir aiškūs

Redaguota Frank_Wild

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet man taip atrodo, kad tie žmonės kurie su baltais halatais guli psichetrijos ligoninese, tik tie manau gali ten patekti, nes kam keliauti kažkur kitur, jeigu mes sutverti šiame pasaulyje, o ne kažkokiom fantastikos, čia reikia gyventi ir džiauktis, o ne kosmosa iskristi, ir beja jei dievo ir velnio nėra, tai kom tos dvasios, ir energetika...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet man taip atrodo, kad tie žmonės kurie su baltais halatais guli psichetrijos ligoninese, tik tie manau gali ten patekti, nes kam keliauti kažkur kitur, jeigu mes sutverti šiame pasaulyje, o ne kažkokiom fantastikos, čia reikia gyventi ir džiauktis, o ne kosmosa iskristi, ir beja jei dievo ir velnio nėra, tai kom tos dvasios, ir energetika...

 

Žmogau kiek vienas normalus žmogus gali ten patekti , tai nėra nei kenksminga nei ką.   Paaiškink kaip durnius išras dvirati ? čia tas pats ir su samoningu sapnavimu ne durnam ji valdyti.  Čia ne kosmosas o tavo pasamone kaip tu miegi. Matai ką ji gali ? O tu galvoji čia viskas ką ji moka ? Ha.  

Tai kad mes žemej tik  Svečias o ne kas kita. Dvasios ? :D :D Prikolinom su draugu ir pikudamas ir dvasias ir močiutės , jo tėti kvietėm ir ką manai  ? Nieko kaip žvengem ir žvengem ir niekas neįvyko..  Fantastika sakai ? Nemanau kad tai fantastika , dauguma kas tai bandė pasakys tapati.  Tiesiog nevisiems lemta ir nevisi supranta tokius dalykus. Pas mane praktikos mažai šiame dalyke , pakalbėtum su žmogum kuris turi patirties daug pats kitaip kalbėtum.  Čia panašiai kaip Yoga gi tapati meditacija tik miego stadijoj. 

 

Čia prisistumimai apie jūsų dvasias kad egzistuoja , kvietėm ir velnius visokius pamiršau paminėti vistiek nieko. Ir apleistoj patalpoj kvietėm nieko expermentai nuėjo per nieką.  Tai kaip gali jos būti jei jų nėra , čia protas apknisa tavo smegenis ir tu tiki tuo ko nėra.  Kaip galima  tikėti tuo kas neturi egzistencijos ? 

Redaguota Frank_Wild

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas,

 

Turiu 2 pažįstamus, kurie užsiiminėdavo šiais dalykais. Vienas iš jų peržengė ribas ir namie pradėjo vaidentis, negaliu konkretizuoti situacijos ir paaiškinti racionaliai kuom siejasi vadinamasis astralas su dvasiomis, tačiau tas jam atsitiko. Ir tai nėra melas. Mano asmenine nuomone, geriau būti ten, kur esi. Tačiau norėčiau pasidomėti ir tavęs paklausti poros klausimų:

a)Ar astralinėje būsenoje įmanoma matyti žmones? Jei taip, ar įmanoma keisti jų padėtį, formą, aprangą?

b)Ar astralinėje būsenoje galima išvysti tai, ko nesi matęs aplamai? Pvz. Objektą. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas,

 

Turiu 2 pažįstamus, kurie užsiiminėdavo šiais dalykais. Vienas iš jų peržengė ribas ir namie pradėjo vaidentis, negaliu konkretizuoti situacijos ir paaiškinti racionaliai kuom siejasi vadinamasis astralas su dvasiomis, tačiau tas jam atsitiko. Ir tai nėra melas. Mano asmenine nuomone, geriau būti ten, kur esi. Tačiau norėčiau pasidomėti ir tavęs paklausti poros klausimų:

a)Ar astralinėje būsenoje įmanoma matyti žmones? Jei taip, ar įmanoma keisti jų padėtį, formą, aprangą?

b)Ar astralinėje būsenoje galima išvysti tai, ko nesi matęs aplamai? Pvz. Objektą. 

 

Na nežinau kodėl jam vaidentis pradėjo , per daug prisistumimo galbūt. Na bet sakoma kad kai keliauji į astralaline būsena tavo siela palieka tavo kūną iki tol kol kol būni astrale. Bet aš netikiu tokiais dalykais nes esu visiškas realistas. Šita baimė jau jis turėjo nugalėti kai jau pradėjo astrala , nes čia košmaru baimė ką jo protas sukurė ta ir įsivaizdavo.. O tai labai blogai prieš darant tai reikia nugalėti baimės/košmarus.

Buvo ir man košmaru bet juos nugalėjau , gaudydavo kažkokie padarai net nežinau kokie aplink visur ugnis ir t.t na čia kiek vienam skirtingai gi.

Iš to gruzo pašoki iš lovos , o kai užmiegi vėl kartojasi ir taip kelis kartus kol nugalėjau tai.

 

A) Viena karto teko matyti žmoniu minia pro ja labai buvo sunku praeiti ir nežinau kaip ten atsiradau o ten Buvo Kinija... Wtf? Peršokau tvora tokia ir vsio visi žmonės dingo. Tada pagalvojau apie vandens motocykla miesta... ir prieš mane atsirado kelias ir vidury vanduo kaip tik motocyklui lakščiau lakščiau hata apiplešiau kažkokia ir atsikėliau nes gaudė kažkokia lyg policija lyg ir ne.. :D

 

Jeigu nori matyt kažką turi konkrečiai galvot apie ta žmogu kuri nori matyti , tiksliai neatsimenu nes senai dariau bt atsimenu puikiai kad gali pagalvot ir jis būs nuogas/a :D

 

B )  Joo.. Gali pamatyti kažką tokio bet sunku labai paaiškinti kas tai per Objektas..

 

Man asmeniškai tai patinka tokie dalykai. Ir jeis domėtis bei expermentus daryti.  Šiuo dalyku jau senai domėjausi gal būdamas 15 metu. Pabuvau jame pabludyjau ir daugiau nebeina kažkaip užsikirto kelias į ji man.. 

Redaguota Frank_Wild

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na nežinau kodėl jam vaidentis pradėjo , per daug prisistumimo galbūt. Na bet sakoma kad kai keliauji į astralaline būsena tavo siela palieka tavo kūną iki tol kol kol būni astrale. Bet aš netikiu tokiais dalykais nes esu visiškas realistas. Šita baimė jau jis turėjo nugalėti kai jau pradėjo astrala , nes čia košmaru baimė ką jo protas sukurė ta ir įsivaizdavo.. O tai labai blogai prieš darant tai reikia nugalėti baimės/košmarus.

Buvo ir man košmaru bet juos nugalėjau , gaudydavo kažkokie padarai net nežinau kokie aplink visur ugnis ir t.t na čia kiek vienam skirtingai gi.

Iš to gruzo pašoki iš lovos , o kai užmiegi vėl kartojasi ir taip kelis kartus kol nugalėjau tai.

 

A) Viena karto teko matyti žmoniu minia pro ja labai buvo sunku praeiti ir nežinau kaip ten atsiradau o ten Buvo Kinija... Wtf? Peršokau tvora tokia ir vsio visi žmonės dingo. Tada pagalvojau apie vandens motocykla miesta... ir prieš mane atsirado kelias ir vidury vanduo kaip tik motocyklui lakščiau lakščiau hata apiplešiau kažkokia ir atsikėliau nes gaudė kažkokia lyg policija lyg ir ne.. :D

 

Jeigu nori matyt kažką turi konkrečiai galvot apie ta žmogu kuri nori matyti , tiksliai neatsimenu nes senai dariau bt atsimenu puikiai kad gali pagalvot ir jis būs nuogas/a :D

 

B )  Joo.. Gali pamatyti kažką tokio bet sunku labai paaiškinti kas tai per Objektas..

 

Man asmeniškai tai patinka tokie dalykai. Ir jeis domėtis bei expermentus daryti.  Šiuo dalyku jau senai domėjausi gal būdamas 15 metu. Pabuvau jame pabludyjau ir daugiau nebeina kažkaip užsikirto kelias į ji man.. 

 

Hmm, gan įdomiai. Netgi sugalvojau vieną racionalų paaiškinimą. Tam astrale gali pamatyti tik tai, ką esi matęs. Sakai gali pamatyti nuogą žmogų, bet garantuoju kad jei nesi matęs to žmogaus nuogo, tas nuogumas susidėlios iš tavo kitų, nuogų matytų žmonių, dalių. Man tas astralas labiau kvepia ne kažkokia materija, o paprasčiausiai žmogaus smegenimis. Skaitęs, kad žmogaus smegenys vienas iš sudėtingiausių dalykų, kurios iki šiol pilnai neišaiškintos(abejoju ar net pusę jų funkcijos išsiaiškino). Mano manymu, astralas susideda iš tavo smegenų vaizduotės bagažo ir pamatyti tai, ko niekada nesi matęs, paprasčiausiai neįmanoma. Gali sakyti, kad va, mačiau nematytą veidą, tačiau realiai tą žmogų esi matęs gatvėje, tik tu neatsimeni, tačiau tavo smegenys jį atsimena ir panaudoja jį astrale ar sapnuose(dažniausiai).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hmm, gan įdomiai. Netgi sugalvojau vieną racionalų paaiškinimą. Tam astrale gali pamatyti tik tai, ką esi matęs. Sakai gali pamatyti nuogą žmogų, bet garantuoju kad jei nesi matęs to žmogaus nuogo, tas nuogumas susidėlios iš tavo kitų, nuogų matytų žmonių, dalių. Man tas astralas labiau kvepia ne kažkokia materija, o paprasčiausiai žmogaus smegenimis. Skaitęs, kad žmogaus smegenys vienas iš sudėtingiausių dalykų, kurios iki šiol pilnai neišaiškintos(abejoju ar net pusę jų funkcijos išsiaiškino). Mano manymu, astralas susideda iš tavo smegenų vaizduotės bagažo ir pamatyti tai, ko niekada nesi matęs, paprasčiausiai neįmanoma. Gali sakyti, kad va, mačiau nematytą veidą, tačiau realiai tą žmogų esi matęs gatvėje, tik tu neatsimeni, tačiau tavo smegenys jį atsimena ir panaudoja jį astrale ar sapnuose(dažniausiai).

 

Smagu kad vienas atsirado suprantantis apie tokius dalykus..  Na būna tokiu kur išsikraipo vaizdas visas.. O tai kad sakai esi matęs tai aš kiek viena žmogų atsimenu puikiai kuris praėjo ir kaip apsirenges buvo ir t.t Niekada nepamirštu žmoniu veidu.  O astralė buvo tokiu kuriu nematęs nebent matęs gylioi vaikystej.  Tai ir niekada žmogus neperpras mūsų smegenų nes jos lyg kompiuteris galingas.  Nieko jie neišaiškino nes mūsų protai tokie galingi kad gali net prisigalvot tiek dalyku tiek daug kad išprotėsi pribures sau nesamoniu įvairiu.  Na taip čia tavo pasamonė viska padaro ne kas kita..  Sielos Sielos čia kalba kalba.. O kad apie pasamonė pagalvotu tai niekam nešauna galvon.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Smagu kad vienas atsirado suprantantis apie tokius dalykus..  Na būna tokiu kur išsikraipo vaizdas visas.. O tai kad sakai esi matęs tai aš kiek viena žmogų atsimenu puikiai kuris praėjo ir kaip apsirenges buvo ir t.t Niekada nepamirštu žmoniu veidu.  O astralė buvo tokiu kuriu nematęs nebent matęs gylioi vaikystej.  Tai ir niekada žmogus neperpras mūsų smegenų nes jos lyg kompiuteris galingas.  Nieko jie neišaiškino nes mūsų protai tokie galingi kad gali net prisigalvot tiek dalyku tiek daug kad išprotėsi pribures sau nesamoniu įvairiu.  Na taip čia tavo pasamonė viska padaro ne kas kita..  Sielos Sielos čia kalba kalba.. O kad apie pasamonė pagalvotu tai niekam nešauna galvon.. 

Sutikčiau, kad sielos yra. Vienas iš argumentų būtų - egzorcizmas. Protu nesuvokiama, tačiau visi tie dvasių išvarymai tikrai ne išsigalvojimas. Pritarčiau ir tam, kad smegenys niekada nebus pilnai išanalizuotos, visgi kaip ir sakai, tai milžinikas procesorius, kuris gali daryti laaaabai daug ką. Įdomu būtų išgirsti tavo nuomonę į klausimą, ar yra negabių žmonių? Turbūt teko girdėti mokykloje sakant, kad: "Matematikai būna iš prigimties", sutiktum su tuo ar ne? Užbėgant už akių pasakysiu, kad mano nuomone, kiekvienas pajėgus viską padaryti, tiesiog vienam reik daugiau dirbti, kitam mažiau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutikčiau, kad sielos yra. Vienas iš argumentų būtų - egzorcizmas. Protu nesuvokiama, tačiau visi tie dvasių išvarymai tikrai ne išsigalvojimas. Pritarčiau ir tam, kad smegenys niekada nebus pilnai išanalizuotos, visgi kaip ir sakai, tai milžinikas procesorius, kuris gali daryti laaaabai daug ką. Įdomu būtų išgirsti tavo nuomonę į klausimą, ar yra negabių žmonių? Turbūt teko girdėti mokykloje sakant, kad: "Matematikai būna iš prigimties", sutiktum su tuo ar ne? Užbėgant už akių pasakysiu, kad mano nuomone, kiekvienas pajėgus viską padaryti, tiesiog vienam reik daugiau dirbti, kitam mažiau. 

 

Keistas dalykas tas egzorcizmas norėčiau gyvai pamatyti šia mistika..  Pamatęs gyvai nuomone manau pasikeistu iškart.  Negabių žmoniu nebūna tiesiog reik pastangų  ir parodyt kad gali.. Kad ir kaip sunku vistiek prasilauši ir pradės sektis toje srity kurioje nori.  Kiek vienas renkasi savo kelia nes kiek vieno mastymas skirtingas nors ir atrodo o čia protas protas bet visi masto skirtingai.. 

Bet pasamonė veikia gan vienodai. Pvz su bestu kai būnam abu apie tapati pagalvojam vienu metu , net sms būna kad parašom vienu metu ir taip jau daug kartu yra nutikę. Net kai ieškai muzikos tapačia paleidi arba apie tapačia galvoji.. Tai reiškia kad pasamonė vienoda visu tik mastymas kitoks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Skiedi ir knisi protą, norėdamas pasirodyt. Kažką kažkur nuskaitei ir pezi dabar čia. Net neskiri astralinės būsenos nuo sąmoningo sapnavimo, šneki apie pasaulius, dvasias. Wtf? :D

 

Sąmoningas sapnavimas (lucid dreaming) yra tiesiog sąmonės atgavimas sapne, neužbaigiant sapno. T.y. suprasti, kad sapnuoji ir neatsibusti (dažnam žmogui bent kartą gyvenimę yra taip atsitikę, kad sapnuodamas supranti, kad tai sapnas, bet iškart pabundi). Tam naudojamos įvairios technikos ir tai pasiekti yra tikrai sunku. Aš pats domėjaus tuo, bet neužteko noro/ryžto toliau bandyt ir niekada to nepatyriau. Jokios mistikos sąmoningam sapnavime nėra, jokių kitų pasaulių nėra, viskas yra tiesiog labai realistiškas sapnas, viskas sukurta tavo galvoj.

 

Lietuviškas portalas yra lucid.lt, kur gali susirasti daug informacijos apie tai, paskaityti forume žmonių patirtį, patarimus ir t.t. Ir kas jau yra patyrę, žino visas technikas, kas kart bando išžadinti sąmoningą sapną, jiems tai pavyksta padaryti gal vieną kartą per savaitę, per dvi savaites.

 

O astralinė būsena yra tik teorinė, niekur neįrodyta. Išėjimas iš savo kūno, kai sklandai ore virš miegančio savęs ir tipo keliauji visur. Ir pagrinde visi mokslininkai teigia, kad čia tiesiog smegenų išsipisinėjimas iš žmogaus, nors yra tikrai daug žmonių kurie teigė, kad yra buvę astralinėj būsenoj, sklandė virš savo kūno, keliavo...

 

Nesidaryk gėdos su šia tema, astralai tu... :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Skiedi ir knisi protą, norėdamas pasirodyt. Kažką kažkur nuskaitei ir pezi dabar čia. Net neskiri astralinės būsenos nuo sąmoningo sapnavimo, šneki apie pasaulius, dvasias. Wtf? :D

 

Sąmoningas sapnavimas (lucid dreaming) yra tiesiog sąmonės atgavimas sapne, neužbaigiant sapno. T.y. suprasti, kad sapnuoji ir neatsibusti (dažnam žmogui bent kartą gyvenimę yra taip atsitikę, kad sapnuodamas supranti, kad tai sapnas, bet iškart pabundi). Tam naudojamos įvairios technikos ir tai pasiekti yra tikrai sunku. Aš pats domėjaus tuo, bet neužteko noro/ryžto toliau bandyt ir niekada to nepatyriau. Jokios mistikos sąmoningam sapnavime nėra, jokių kitų pasaulių nėra, viskas yra tiesiog labai realistiškas sapnas, viskas sukurta tavo galvoj.

 

Lietuviškas portalas yra lucid.lt, kur gali susirasti daug informacijos apie tai, paskaityti forume žmonių patirtį, patarimus ir t.t. Ir kas jau yra patyrę, žino visas technikas, kas kart bando išžadinti sąmoningą sapną, jiems tai pavyksta padaryti gal vieną kartą per savaitę, per dvi savaites.

 

O astralinė būsena yra tik teorinė, niekur neįrodyta. Išėjimas iš savo kūno, kai sklandai ore virš miegančio savęs ir tipo keliauji visur. Ir pagrinde visi mokslininkai teigia, kad čia tiesiog smegenų išsipisinėjimas iš žmogaus, nors yra tikrai daug žmonių kurie teigė, kad yra buvę astralinėj būsenoj, sklandė virš savo kūno, keliavo...

 

Nesidaryk gėdos su šia tema, astralai tu... :D

 

Va grynai kad tau neužteko ryžto tešla*cenzūra* per silpnas tu tokiems dalykams esi. Neskleisk savo propogandu man čia išvis uždaryk bardačioka geriau.Ką tu išvis gali čia sakyt jei tu net iki to nesugebėjai daeit ? Tūriu pažįstamu kurie tai daro tai tikrai neatsibundi kaip pajauti kad sapnuoji kas čia per sakinys tavo...  OMG net nesupratau ką tu čia išvis norėjai pasakyt. Sėsk du perašyt turėsi kad suprasčiau apie ką tu čia

 

Tiesa tai yra dominuosi apie astrala ir apie lucid, tai dar po kolkas neiseina :D

 

Reikia tam laiko jei nemesi to dalyko tikrai išeis , man būdavo irgi oi čia nesigauna nervai imt pradedi nori mest bet negali nes jau esi užsibrėžęs savo tikslą ir nemti kelio dėl takelio..  Bandyk ir pavyks seni !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.