Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Tommy_Salvatrucha Banned Cornall_Worden

Tommy_Salvatrucha

Rekomenduojamas pranešimas

UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS,


(2015.01.24)


 


•••


 


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tommy_Salvatrucha


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Cornall_Worden


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:  Čytinimas ( RAPID + AIMAS )


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=u-X7Q3Bh2cU&feature=youtu.be

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia su tokiu lagu nori įrodyt? Susitaisyk pc tada kažką filmuok ir įrodinėk.

įRODYT BANDAU JOG TU ČYTINAI , NEBEGRYBAUK , PC OK YRA , TIK GAL KAIP TIK TOJ VIETOJ SULAGINO , KAIP FILMUOJU.. AKYVAIZDŽIAI RAPIDAS , IR KULKOS NEBESIGIRDĖJO.. RAGAI SENIUK NEBEFREEPOSTINK NEĮDOMUS.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

įRODYT BANDAU JOG TU ČYTINAI , NEBEGRYBAUK , PC OK YRA , TIK GAL KAIP TIK TOJ VIETOJ SULAGINO , KAIP FILMUOJU.. AKYVAIZDŽIAI RAPIDAS , IR KULKOS NEBESIGIRDĖJO.. RAGAI SENIUK NEBEFREEPOSTINK NEĮDOMUS.

Su 1 video, kurio trukmė 5 sec. ir su tokiu lagu tu manau nieko nebeįrodysi, nusiperki adminą tik tam, kad free banintum? PEACE ir dar + arti buvau kai su cbug kapojau, todėl labai lengva pataikyti :)

P.S. Galiu pateikti įrodymus kaip aš šaudau iš savo vaizdo filmuodamas (ne šitame serve) ir vienas adminas filmavo kitą čiūvą, todėl ir jo video pateiksiu, jaigu jis man jį duos - "ten matosi biškį, kaip aš aiminu ir rapidinu"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.