Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

gaisrininkai

Jack_Elyga

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Jack_Elyga

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: labas tau labas man tai krč manau serveryje ne aš vienas su tai susiduriu tai yra gaisrininkų darbas. Dažniausiai nebūna tų mašinų. Tad mano pasiūlymas yra toks jog reikia praplatinti tą gaisrinių darbą ir pridėti daugiau transporto

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: manau jis visiems serverio žaidėjams praverstų nes dažniausia laukia net keli žmonės transporto

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Didelis prieš.

Jau ir taip tų dūc*ų gaisrininkų pakanka kurie trankosi miestuose, kam dar jiems mašinų. Prašyk kad rr darbines darytų adminai ir bus mašinų, nes daug mieste palieka, gi naujokai pagrinde ten, nesugeba /sunaikinti parašyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūs ir taip neišmanot savo darbo , sedėdami prie gaisrinės vairo , jūs jaučiatės kaip būlių kautynių trasoje . Užtenka kiek yra 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Kiek važinėjau tiek visur išmėtytos mašinos, o sutikus gaisrininką 1 iš 4 pravažiuos ramiai, o kiti 3 likę tave " nuskins " nuo kelio.
Mašinų užtektinai daryti chaosą, nematau tikslo jų kiekio didinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.