Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Kaip užsidirbti mijoną? Vieno nolife'rio istorija

Linas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki! Turiu iškarto nuliūdinti, tačiau temos pavadinimas yra melagingas, tačiau manau, jog perskaitę šį blog'ą praturtėsite morališkai. Tikiuosi forumo ir serverio administracija nesupyks apie tai ką kalbėsiu, nors manau tai irgi jų moralės reikalas. Pirmiausia, noriu prisistatyti: esu Linas iš Vilniaus, dabar jau Karoliniškių m.r., man 21-eri, esu studentas, antrame kurse studijuoju transporto inžinerija, turiu mergina, gyvenu normalų gyvenimą, tačiau ne taip ir senai viskas buvo visiškai kitaip... Čia atėjau pasipasakoti kokiu žmogumu mane pavertė kompiuteris, bei būtent San Andras Multiplayer žaidimas ir "realaus" gyvenimo serveriai. Prieš maždaug 6 metus, kai dar buvau moksleivis, mano laisvalaikis būdavo paprastas: kompiuteris, skype'as su "draugų" pokalbiais ir sa-mp'as kurį tiesiog patikdavo žaisti, kiti žaidimai netraukė ir atrodė visiška nesąmonė, čia juk verda "gyvenimas" gali daryti "karjerą"... Kuo toliau viskas darėsi "smagiau", todėl eidavau miegoti labai vėlai, knygas visada susimesdavau paryčiais, mokykloje galvojau, kaip greičiau grįšiu namo ir galėsiu įsijungti... (Atpažinai save? Žmogau, stop tu turi susiimti dabar!)  Dar vėliau, į mokyklą visai nebesikeldavau, krito mokslų vidurkis, tėvai nebesuprato kas darosi, sužinojo, jog nelankau pamokų, o viso to priežastis kompiuteris... Na tada, man viskas atrodė normalu, jau turėjau "karjerą" žaidime, buvau darbų direktorius, moderatorius to serverio forume. Dabar tai kelia juoką, bet.. bet viskas darėsi dar blogiau, pradėjau pyktis su tėvais, jie slėpdavo mano kompiuterio laidus, atjungė internetą, todėl kurį laiką negalėjau ten žaisti, praradau beveik viską, pikau ant visų, laisvu metu sedėjau ir vėl auginau lašinius už ekrano, turėjau vos kelis realius draugus, manęs nedomino realūs dalykai, kaip ir jūs (atsipašau) norėjau būti kuo "kietesnis" žaidime, norėjau, kad mano forumo avataras išsiskirtų iš visų, mano modifikacijos būtų pačios geriausios... vėl įlindau į tą pačią nesąmonę. Visa tai virto realia priklausomybe, nusilpo regėjimas, užsiauginau viršsvorį, kilo problemos visur, kad nusipirkčiau administratoriaus ir kitas privilegijas net pardavinėjau savo daiktus, vieną kartą apvogiau senyvą kaimynę, kaip koks *cenzūra* narkomanas nebežinojau ką darau... Vieną dieną mama mane rado nualpusį prie kompiuterio... tada viskas ir pasikeitė. Aplinkiniu pagalba (visiška prievarta) pradėjau lankytis pas psichiatrą, gėriau vaistus, save kaltinau, jog esu beprotis, *cenzūra*, kuris nebežinojo ką daro... atsiribojau nuo interneto, pradėjau mokytis, tapau stipresnis psichiškai, nors dar buvau gydimo periode, lankiausi tik facebooke ir tik 2 kart per dieną, nutariau keistis. Pakeičiau mokyklą, susiradau tikrų draugų, mane pradėjo kalbinti merginos (nors prieš tai aš galėjau apie tai pasvajoti) išbandžiau daug ką... supratau kas yra "tūsai", pokalbiai draugų rate, naktinės linksmybės, žinoma ir alkoholis bei seksas (sorry, bet turiu būt atviras), galbūt sakysit, jog ir tai yra blogybės, tačiau tikrai ne tokios kaip... kaip kompiuteris. Nieko nejaučiau geriau nei tadai, kai manęs neatpažindavo seni draugai, jie tiesiog nesuprasdavo kad tai sėdi tas pats, Linas (spaudi ranka žmogui ranką, o šis nežino, jog su juo prieš 4 metus tu sedėjai tame pačiame suole... )Pasportavęs, ir dar su merginomis prie ežero? Supratau, jog tapau kitu žmogumi, galiausiai neblogais rezultatais baigiau mokyklą, išvikau uždarbiauti svetur, kad galėčiau be tėvų pagalbos tęsti savo tikrą asmeninį gyvenimą. Kodėl aš čia? Visai netikėtai, prieš kelias dienas užėjau pas savo seną psichologą (ne, nelikau *cenzūra*, tiesiog reikėjo pažymos dėl motociklo teisų) ir pamačiau kraupų vaizdą: mama su savo sūnumi,jam gal kokių 14-15 metų, šis visas užtinęs, na.. .galvoju šiaip turbūt problemos šeimoje... Eilė pas gydytoją nemaža, pasiklausiau apie ką jis šneka (tiksliau isterikuoja) tai galiu pasakyti, jog pamačiau save, pamačiau senąjį save... jis visas priekaištavo, keikėsi ir neramiu žvilgsiu norėjo sunaikinti visą pasaulį, tuo metu, jo motina vos tramdė ašaras... Ok, pasakysiu, šitas "narkomanas" sedėjo su plančiate (sorry, jei skaitai ir čia apie tave, keiskis bachuriuk, kol dar gali...)  ir buvo atsivertęs būtent, būtent greenside.lt puslapį... iškarto supratau kame reikalas. Taigi, tie kurie perskaitėt (manau tie kurie dar perskaitė turit vilčių savo gyvenime) noriu jums pasakyti, jog tai nėra nekaltas žaidimas, sustokite jei šiame tekste atradote save, sustokite, nes vėliau tikrai bus per vėlu... Gyvenimas mums duotas vienas ir ne tam, jog sedėtume ir darytume "karjerą" žaidime.. Išeikite, pamatykite žmones, supraskite ko norite, nesvarbu jums 13 ar 23, darykite tai kas jums patinka ir būkite laimingi,  žaidimas yra gerai tol, kol jis netampa jūsų gyvenimu. Sėkmes! Administratorių prašau nesupykti, tačiau kaip ir minėjau tai jūsų moralės reikalas (patys suprantate kodėl) Viso!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai kaip ta milijona uzsidirbti? niekaip iki siol nesuprantu.

Turbūt dėl to, jog irgi turi problemų... Linkiu tau stiprybės žmogau! (vien dėl to, jog nesugebėjai perskaityti net pirmųjų sakinių)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu neįsivaizduoju kas tu toks turi būti, kad taip kabliuotų žaidimas ir ypač samp :D Istorija mano manymu išgalvota, ko gero, naudojama visuose forumuose, kadangi serverio pavadinimas paryškintas, kad greičiau būtų galima pakeisti. Žodžiu, esi *cenzūra*, jeigu jau tokie šūdai prasideda tau nuo sampo ir tikrai tos pora valandų per dieną sampe nieko nepakeičia, ypač, kai žaidi jau dėl to, kad neturi ką veikt vėlai vakare ar anksti ryte.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ta prasme milijoną? :D arba tu rašyt nemoki arba nžn :D p.s jeigu buvai moderatorius tai kokiam šūdservį p.s.s manau tokių gs serve  nėra :D o tau matau tikrai turėjai rimtą ligą ir čj ačkarikas esi :D (su akiniais)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal ir atrodo išgalvota, gal ir yra tik dalis jos išgalvota, tačiau ji pagrindžia realybe.  Žaidimai, sampas ir kiti tiesiog turi būti tavo gero laiko praleidimas, kuomet už lango nūriu, ar tiesiog žiaurinis „kmr“, bet niekuo daugiau. Kiti tai supranta per vėlai, kuomet jau yra „pagrobti“ jo gėriu. Tam ir yra kuriami žaidimai, jog į juos įsitrauktum ir nenustotum „plėkti“ (žaisti) kurį laiką, Sampas - ne išimtis. Tu gali panirti per giliai ir ilgai nerti į paviršių (ten kur ir pradėjai) arba gali plaukioti paviršiumi visą laiką. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ko jūs čia stumiat ant jo? Čiūju čia apie pačius papasakojo šitoj istorijoj ir negalit pripažint to. Žmogus nori padėti kitiems "išsigydyti", nesuprantu, kam čia reikia užsipult jį ir nesąmones rašyti? Gera istorija, nors ir man asmeniškai atrodo išgalvota tačiau whaterver, manau yra tokių žmonių kuriuos aprašiai, p. s. įdomu kas tas čiūvakas su planšete :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supratau, jog turbūt niekam nepadėsiu.. kaip ir man niekas nepadėjo, kažkam taip pat reiks dugno, kad galėtų pakilti. Nežinau nei tavo amžiaus, nei kaip tu atrodai.. istorija neišgalvota (jei būtų tokia turbūt būčiau dabar dar laimingesnis savo gyvenime). Ar čia rašo tas, ką aš ir pamačiau. Iškarto patinka užpulti visiškai nepažįstamą? Patikdavo ir man... Taip, tavo laimei turiu prastesnį regėjimą ir nešioju linzes, tačiau ir šių reikia tik vairuojant, o akinių niekada nemėgau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

didziule dalis serverio net nesupras ką čia prirašei qr ka norejai prirasyt.. Bet jeigu as speju ir prie pc pasedet, ir pasimokyt ir su draugais "patusavot", kas tada, vistiek mes virtualu gyvenima? :D

Tada viskas su tavimi tvarkoj. Manau esi tas, kuris tikrai gyvena laiminga gyvenimą :) Mokslus tai pažiūrėt, rly, nes kai užtūsina dabar chebra tai irgi nekažką :D

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus; (double post)

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neužsipuolu aš :D aš tik ką pastebėjau tą rašiau ir jeigu manai kad ir man yra ta problema t.y su tuo nolaifinimu tai klysti :/ nesu aktyvus serve išvis seniai bebuvau prisijunges vasarą lauke budavau, o žiema... žiema kiek ilgiau pažaidžiu nes nėra labai noro eiti į lauką. P.S (NE TAU)  JEIGU NEATSAKIAU Į TA KITĄ KOMENTARĄ SRR NES PASIBUGINO NETAS :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supratau, jog turbūt niekam nepadėsiu.. kaip ir man niekas nepadėjo, kažkam taip pat reiks dugno, kad galėtų pakilti. Nežinau nei tavo amžiaus, nei kaip tu atrodai.. istorija neišgalvota (jei būtų tokia turbūt būčiau dabar dar laimingesnis savo gyvenime). Ar čia rašo tas, ką aš ir pamačiau. Iškarto patinka užpulti visiškai nepažįstamą? Patikdavo ir man... Taip, tavo laimei turiu prastesnį regėjimą ir nešioju linzes, tačiau ir šių reikia tik vairuojant, o akinių niekada nemėgau.

Nei čia kažkas puola tave, nei ką, tiesiog ateina čiūvelis, bando kažką pamokyti savo istorijom, kai čia tikrai dauguma sėdi tik iš neturėjimo ką veikti bei taip praleidžia tą laiką. Pats kažkaip spėju ir 10 keltis, pavalgyt, nueit į salę, tik 15 h grįžtu, tada su draugais einam ant turniko porai valandų, po to jau jei nebėra ką veikti, eini porą valandų sampą pažaisti. Ilgiau ten net nėra ką veikti, tad net neįsivaizduoju, kaip tavo atveju tai galėjo tapti priklausomybė ir vpš, kas dėl admino pradėtų apvaginėt senutes ? :D Jei kaip sakai, kad tikrai istorija, tai tikrai ko gero vienas iš kelių atvejų pasaulyje..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

rimti kentai neskaito tokių šudų, jie iškarto perka verslas nuo nulio ir gyvena bagotai 

Jo, "Shishkino" gyvenimo mokykla nebloga, Šimkaus kalboj yra tiesios, bet visi žino, jog jis aferistas :D

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nei čia kažkas puola tave, nei ką, tiesiog ateina čiūvelis, bando kažką pamokyti savo istorijom, kai čia tikrai dauguma sėdi tik iš neturėjimo ką veikti bei taip praleidžia tą laiką. Pats kažkaip spėju ir 10 keltis, pavalgyt, nueit į salę, tik 15 h grįžtu, tada su draugais einam ant turniko porai valandų, po to jau jei nebėra ką veikti, eini porą valandų sampą pažaisti. Ilgiau ten net nėra ką veikti, tad net neįsivaizduoju, kaip tavo atveju tai galėjo tapti priklausomybė ir vpš, kas dėl admino pradėtų apvaginėt senutes ? :D Jei kaip sakai, kad tikrai istorija, tai tikrai ko gero vienas iš kelių atvejų pasaulyje..

Tuo metu kai žaidžiau sa-mp'ą nebuvo nei tokių serverių... viskas kas buvo PHP Fusion variklio forumas, nesakysiu apie kokį serverį kalbu, bet jis dar gyvuoja (oj kaip gyvuoja...Ir jei norėčiau kažkokią istoriją sukurt, why kurt ir gadint laiką, tai turbūt ten ir sukurčiau, bet sakau, jog pamačiau...

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus; (double post)

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas,

 

 Nežinau, man čia išpūstas burbulas. Tačiau kad ir kaip bebūtų, samp ištikrųjų gali tapti kaip narkotikas(taspats galioja ir kt. žaidimams). Problema būna tada, kai tai elgiasi žmogus iki 18m., kada dar formuojasi mąstymas. Vėliau, tai asmeninis žmogaus reikalas, ką jis daro. Manau, kiekvienas turi savo "narkotiką", kurį pastoviai "vartoja". Vieniems gali būti narkotikas seksas, kitiems mokslai, tretiems grojimas instrumentu ir pnš. Tačiau viskas reiškiasi skirtinga forma ir skirtingais padariniais. Samp "narkotikas" gali turėti ir pliusų, pvz. Išmokstama taisyklingai rašyti(bent jau mane pastoviai lavina, nes daug rašyti reikia). Arba, samp galima pavadinti pažinčių svetainės prototipu. Teoriškai(ir praktiškai), galima susipažinti per samp, o draugystę tęsti ir realiame gyvenime. Būtent samp dėka, man teko susipažinti su tokiais žmonėmis, kurie planuoja studijuoti mano norimą mokslą. Ir ką tu galvoji? Jų žinios, man padėjo susidaryti aiškesnę nuomonę apie specialybę. Bet visgi, negalėčiau sakyti, kad čia "labai geras" žaidimas. Aplamai, viskas turi turėti savo ribas ir būti su saiku. Jeigu žmogus žaidžia samp 8h ir nori grįžti į normalų gyvenimą, jam nereikėtų paimti ir ištrinti samp iš kompiuterio, paprasčiausiai reikėtų apmažinti žaidimo krūvius. Aš asmeniškai esu už tai, kad žmogus žaistų su saiku, negu visiškai nežaistų. Psichologiškai stipresnis bus tas, kuris pajėgs žaisti toliau, bet mažesniu krūviu, negu tas, kuris iškart viską mesiantis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas,

 

 Nežinau, man čia išpūstas burbulas. Tačiau kad ir kaip bebūtų, samp ištikrųjų gali tapti kaip narkotikas(taspats galioja ir kt. žaidimams). Problema būna tada, kai tai elgiasi žmogus iki 18m., kada dar formuojasi mąstymas. Vėliau, tai asmeninis žmogaus reikalas, ką jis daro. Manau, kiekvienas turi savo "narkotiką", kurį pastoviai "vartoja". Vieniems gali būti narkotikas seksas, kitiems mokslai, tretiems grojimas instrumentu ir pnš. Tačiau viskas reiškiasi skirtinga forma ir skirtingais padariniais. Samp "narkotikas" gali turėti ir pliusų, pvz. Išmokstama taisyklingai rašyti(bent jau mane pastoviai lavina, nes daug rašyti reikia). Arba, samp galima pavadinti pažinčių svetainės prototipu. Teoriškai(ir praktiškai), galima susipažinti per samp, o draugystę tęsti ir realiame gyvenime. Būtent samp dėka, man teko susipažinti su tokiais žmonėmis, kurie planuoja studijuoti mano norimą mokslą. Ir ką tu galvoji? Jų žinios, man padėjo susidaryti aiškesnę nuomonę apie specialybę. Bet visgi, negalėčiau sakyti, kad čia "labai geras" žaidimas. Aplamai, viskas turi turėti savo ribas ir būti su saiku. Jeigu žmogus žaidžia samp 8h ir nori grįžti į normalų gyvenimą, jam nereikėtų paimti ir ištrinti samp iš kompiuterio, paprasčiausiai reikėtų apmažinti žaidimo krūvius. Aš asmeniškai esu už tai, kad žmogus žaistų su saiku, negu visiškai nežaistų. Psichologiškai stipresnis bus tas, kuris pajėgs žaisti toliau, bet mažesniu krūviu, negu tas, kuris iškart viską mesiantis.

Tai čia tiesia, viskas gerai, kai žaidi, daug žmonių taip praleidžia laisvalaikį, koks skirtumas ar laiką tirpinsi prie tv ar pvz žaisdamas, aš pats kartais xbox'ą įsijungiu, bet su internetiniais žaidimas nieko neturiu bendro jau seniai, bet supranti kame esmė, tas jaunas žmogus kurio galva dar tik fomuojasi 15 -16 metų gali pakliūt į rimtesnį dalyką, čia tas pats kas žolės parūkyt (debilai kurie rly, vistiek kažkada pereisit ant stipresnių) vienam nieko nebus, o kitas užsikabins ir tai taps laisvalaikio praleidimu kiekvieną savaitgalį. Tokie dalykai jaunesnius išmuša iš vėžių, kad ir tavo reputacija forume užvardinta taip, kad nebrandžiam intelektui sukels pasitenkinimą, na, nenoriu aš čia gilintis, kadangi gausiu ban'ą, nes esu potencialus žaidėjų atbaidytojas :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

galbūt priežastis,kodėl nebelošiu sampo kaip ankščiau, (man taip tikrai nebuvo ;d) bet gera istorija,nesvarbu išgalvota ar ne

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

galbūt priežastis,kodėl nebelošiu sampo kaip ankščiau, (man taip tikrai nebuvo ;d) bet gera istorija,nesvarbu išgalvota ar ne

Šaunu, jog jauti ribas, sėkmės tau!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Linai.


 


Na, taip kiekvienas turim savo narkotiką, kaip ir rašė Madd_Dogg'as ir manau maniškis yra sportas, ir tuo didžiuojuosi.


Smagu Linai, kad sugebėjai išplaukti iš gylių vandenynų, kuriuose skendai. 


Sėkmės tavo gyvenime :)


tumblr_nrmbpgs8NL1uy399ao1_500.gif


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aciu,nuo siol as nebezaidziu samp. tu man atverei akis,ir savo pinigine

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                          Perku sultan greiceu,turiu saskaitos dar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aciu,nuo siol as nebezaidziu samp. tu man atverei akis,ir savo pinigine

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                          Perku sultan greiceu,turiu saskaitos dar

Šmaikštu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.