Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Kaip užsidirbti mijoną? Vieno nolife'rio istorija

Linas

Rekomenduojamas pranešimas

Bliamba pasistengiau perskaityti visą pastraipą, teisingi ir stipri žodžiai. Tikrai verta susimastyti, apie savo gyvenimą, kuo norėsite būti, kokia profesija jums patinka, kur norėsi studijuoti. Šaunuolis Linai, +rep.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerbiu uz tokius zodzius tave. Tiesa sakant pries 2 metus mano istorija lygiai tokia pat. Neidavau i mokykla del su*cenzūra*o zaidimo, susipykinejau su tevais, draugais, dabar ka dariau mane taip pat juokina. Pries mazdaug metus, kai susiemiau ismokau suskirstyti laika tiek draugams, seimai, laisvalaikiui prie kompiuterio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pažiūrėjau ir pamačiau, kad dauguma čia per parą tikrai nemažai laiko praleidžia, tačiau čia jau jų reikalas, su kaikuriais pabendruoji tai tikrai matosi, jog žmogus normalus turi gyvenimą, bet paskaitai asmenų prisistatymus, tai dauguma irgi siekia "karjeros"... Kur žaidime? Kaip jūs ją įsivaizduojat? Lygtais viskas materializuosis? Ne, galiu jums pasakyt, kad jūs patys nebejaučiat malonumo žaisdami, o visa ta padaryta "karjera" prisideda kaip našta, nebelieko kaifo, neišsiplėsiu nes dar būtų gerai jei likčiau neužblokuotas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai kartais ir aš save pagaunu kad per daug įsijaučiu į žaidimą ir ankščiau tikrai buvo tokių momentų kad turėdamas kokį direktorių nedarydavau nd ar kažkas panašaus bet tikrai nebuvo taip kad nevaikščiočiau į mokyklą ir prasėdėčiau 24/7 prie kompo, visgi visada į lauką išeiti būdavo svarbiau su draugais. tai tiek ;) Linku sėkmės kitiems anonimiškų greenside-narkomanų klubo nariams sveikatos ;(

 

P.S jeigu nori daugiau žmonių "išgydyt" eik į sarg ten daugiau lošia :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Graži istorija išties vertą susimastyti apie savo ateiti buvo ir man taspats prieš porą metu kad begdavau iš pamoku pareidavau namo ir apsimesdavau kad pilvą skaudą ar koki danti paskui eidavau prie kompo nolaifinti ir taip kiekvieną dieną darydavau bet prieš metus susijemiau ir viskas pasikeite

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jau jo nebloga įstorija, bet vistiek aš irgi nesupratau tai kaip tą milijoną užsidirbti? :D

Turbūt irgi neperskaitei net pirmo sakinio :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats tikrai neneigsiu, kabliuoja mane tas SAMP, bet žaidžiu tik vasarą, mokslo metais įsijungiu retkarčiais, bet tada nėra kada ir žaisti, mokslas, traniruotės ir viskas. Tikrai pamokanti istorija ir iš pamokų nemanau, kad reikia bėgioti. Viskas atsilieps ateityje, nebūsi vienoj pamokoj, kitoj, paskui pradėsi kasdien bėgt iš kokios 1 pamokos ir paskui galėsi dirbt maximum koks šiukšlių valytojas. Šaunuolis, kad susiprotėjai :)

P.S. Aš tik eisiu į 8 klasę, bet manau kuo toliau, tuo mažiau automatiškai bus to laiko prie kompiuterio, nes bus daugiau rimtų draugų, mokslai ir kiti svarbūs dalykai, be kompiuterio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats tikrai neneigsiu, kabliuoja mane tas SAMP, bet žaidžiu tik vasarą, mokslo metais įsijungiu retkarčiais, bet tada nėra kada ir žaisti, mokslas, traniruotės ir viskas. Tikrai pamokanti istorija ir iš pamokų nemanau, kad reikia bėgioti. Viskas atsilieps ateityje, nebūsi vienoj pamokoj, kitoj, paskui pradėsi kasdien bėgt iš kokios 1 pamokos ir paskui galėsi dirbt maximum koks šiukšlių valytojas. Šaunuolis, kad susiprotėjai :)

Vasarą kaip tik nemanyčiau, jog reikia kirmyt prie kompiuterio (nu ok, pas mus vasaros nėra kaip Los Angel'e) šiaip apie mokyklą sukurčiau atskirą temą ką jį duodą ir ko ne, bet dabar nenoriu pats sau prieštaraut. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na manau tai yra išgalvota istorija. Ten rašomi faktai nėra realus. O taip užsidirbti Milijonus nelabai naujovišką.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesą pasakius grynai toks buvau iki 14m. Aišku nebūdavo tokių dalykų kaip bėgimai iš pamokų ir pnš., kadangi tėvai atimdavo kompą jeigu gaudavau neigiamą ar kažką panašaus. Bet dabar suprantu tai, kad tą laiką galėjau praleisti linksmai su draugais, klasiokais, o galbūt ir lankyti kažkokį būrėlį ar kažką. Tiesiog gailiuosi kad nolaifinau tiek daug, bet nesakau kad ir dabar vasarą taip nebuvo kad neužsinolaifinčiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O zmogaus nenuzudei del admino? Pievas rasai arba buvai tikrai psichinis ligonis ;)

Ne, iki to dar nebuvau nusiritęs. Taip, buvau psichinis, nors aš taip ir parašiau, nereikia kartoti. Dažniausiai su tokia realybe nesutinka tie, kurie patys dabar gyvena tokį gyvenimą. Peace. :)

P.S: pasaulyje yra nemažai atveju, kada dėl kompiuterinių žaidimų įtakos buvo nužudyti žmonės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai puiki istorija Linai , o jeigu jinai iš tikro tikra tuomet išvis respect tau. Pats nesu nulaiferis ar kažka , o ir seip sampas nebe taip traukia labiau CS:GO , bet ir tas labai itraukiantis. Tačiau perdaug laiko prie kompo nepraleidžiu , sveikata neleidzia , kazkas su kraujagisl negerai. Tačiau pats jau senai supratau , jog geriau su chebra į lauka islyst , į oza nuvažiuot ir geriau panu pagaudyt negu imerkus akis i kompa sedet. Taip pats stengiuos ir ko daugiau sportuotu. Sportavau fule 7 metus tačiau mečiau. Todel dabar begioju krosus, sportuoju namuose taip pat pradejau dometis Street Workoutu. Vienu žodžiu stengiuosi kuo mažiau laiko praleisti prie kompo ir daugiau laiko skirti panai, sportui, draugam, seimai. O tave sveikinu , jog viskas baigėsi gerai tavo gyvenime , linkiu sėkmės tau real life. Peace.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Blogai bus užrakinti tada, kai to paprašys blogo savininkas, kada internetiniame dienoraštyje dvi savaites nevyks jokios diskusijos ar blogas bus ilgai neatnaujintas. Dėl atrakinimo kreiptis į PM.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.