Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apie launcherį,

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Viskas su tuo launcheriu zajabys, bet blogai tai, jog negali naudoti savo nuosavo ENB, tai mane labai papiktino. Taip negalima kelti modifikacijų per sparką, nes tai yra žymiai patogiau nei koks modloader. O jeigu nuo čyterių tai tikrai nieko prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tas launcheris pagal mane nereikalingas, nes daugumo moka apieti jį. Ir beto kam administratoriau statusą pirkti, jeigu nei čyterių nebebus ir kt. Tiesiog tas launcheri daug žaidėjų sumažino ir būtų mažiau kas bepirkęs Administratoriaus statusą. Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nevaidinkit tik prašau. Garantuoju kad nuvokėte, jog žaidėjų skaičius kris, tai yra logiška. Sutinku su tais kurie sakė kad geriau 50 tvarkingų žaidėjų nei 100 su čytais. Esmė tame, kad tie čyteriai savininkams neša didelius pinigus - perka vipus, unbanus, adminus. Ką aš jums siūlau daryti su launcheriu? Daryti launcherį ne visiems privalomą. Launcheris būtų privalomas nuo 5000xp ir tik policininkams bei gaujos nariams. Taip pat nebūtų galima dalyvauti eventuose be launcherio. Įsigyjus administratorių žaidėjas turėtų jungtis tik per launcherį. Taip pat reikėtų padaryti žaidėjų black list, kurie už čytinimą būtų įtraukti į launcherio naudojimą visam laikui. Štai ir viskas problema išspręsta, naujokai neprivalės naudoti launcherio, dėl to manau liks nemažas žaidėjų skaičius, o jeigu ir nukris, nesijaudinkit, nes ateis kitų žmonių kurie norės žaisti bendruomenėje be čytų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau reikia palikti tą launcheri, aš irgi galvojau nesamone, neįdomu bus žaist, bet kažkaip dar įdomiau pasirode + žaidimas be čyteriu tikrai geras dalykas, o kurie verkia, kad nesamone tai tegul ir toliau verkit....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

čia pasakei misija neiimanoma žinai kiek čia darbo reikia lengva pasakyti sunku padaryti yra adminai jie prižiūri žaidėjus ir gaudo o del 5k xp dar gali galvoti bet ir tai daugelis paliko servery su visam dėl to luoncherio išjungė padarė klaida bet man atrodo nebepadarys tokios klaidos nes pavizdžui man modifikacijos daug ką reiškia žaidime ir nenoriu palikti nei modifikacijų nei serverio bet tokių serveriu pilna tai aš nelabai noriu to louncherio...

 

JAI TĖVAS NORI SAVO PELNĄ SUMAŽINTI 50% TEGUL IJUNGIA LUONCHERI 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modifikacijas įmanoma legalizuoti, tiesiog reikia užpildyti anketą ir surinkti 10 rep. Verkiat dėl tų modų, bet nevienas iš tų "verksnių" nepildot, kad jūsų modifikacijos būtų legalizuotos. Kai kuriems proto neįkrėsi ir jie nesupras kam tas launcheris reikalingas, tiesiog sakys, kad jo nereikia. Dauguma bando gąsdinti savininkus, kad leavinsit, bet čj leavinę neištversit net mėnesio ir grįšit. Tikri greenside žaidėjai prisitaiko prie serverio ir neverkia ir jame pasilieka žaisti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galvojau, kiek ilgai laikysis serveris turėdamas launcherį. Neilgai, kaip ir tikėjausi... Buvo sakyta daugelio žaidėjų jums, kad žmonės paliks tą serverį, nes dedat dalykus kurių nereikia visiškai, reikia be jų mokėt susitvarkyti su čyteriais... T.y. tobulinti anti-cheat sistemą (ji net bugova šiuo metu), administracija turi pati daugiau darbo įdėti su čyterių tvarkymųsi... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"BEIEŠKANT ŽVAIGŽDĖS AŠ PAMEČIAU MĖNULĮ..."

 

Štai tokios antraštės vedini pasiektumėte šį mano straipsnį iš kokio lietuviško dienraščio. Ir kodėl aš čia prabilau.. Ir ką toji antraštė simbolizuoja..

Projekte esu asmuo visuomenės ir savininkų tarpininkas, todėl jaučiu pareigą jog čia ir mano žodis reikalingas, atstovauti savo publiką.

 

Dar visai nesenai atsirado vilties projekte žaisti visai kitaip nei ligi šiol - visi lygūs, vienodų galimybių.  Ir užsidegus tai launcherio gyvybei - ši iškart užgeso. O dar tas absurdiškas praeitos dienos straipsnis jog "esame per silpni" ir tralala taip toliau. Akivaizdu jog kažkas įvyko savininkų virtuvėje ir dėl to iškilo balta vėliava karo lauke prieš projekto nevertus asmenis. Rankoje turėti kozerį pakilti laipteliu aukščiau ir tuom nesinaudoti dėl vienokių ar kitokių baimių, kuomet visa tai jau senai pereita ir ne pirmas, ne paskutinis kartas jog vis kažkas kenks, atsiras apeinančių launcherį - tiesiog man truputį nesuvokiama.

 

Šiandieną projekto vardas, populiarumas, konkurencingumas yra toks apie kokį dar prieš metus net nedrįsome svajoti. Visą projekto egistavimo laikotarpį lydėjo gilus savininkų įsitikinimas, pirminė idėja, pacituosiu: "mes nesivaikysime skaičių online. Mes lauksime savo žaidėjo, kuris ieškos būtent tokio projekto kaip GreenSide, ir jeigu bus kam žaisti... o jeigu dar ir tai atpirks sugaištą laiką - bus nuostabu", ir tik dėl to pasiekti šiandieniniai rezultatai. Šią dieną esame stiprūs: savininkai aktyvūs, komanda profesionali, kokybę radusių - pakankamai jog tapome konkurentais betkokiam žymiam projekto vardui.

 

Šio projekto žaidėjai verti kokybiškesnio žaidimo, nes šie būtent dėl to ir pasirinko mus, todėl turime išlikti vientisai ištikimi savo pirmykštei idėjai: už kokybę, ne skaičius. Tie, kurie paliko projektą dėl launcherio - vienaip ar kitaip parodė savo trapią egzistenciją šiame projekte, greičiausiai tai ir yra masofkės ieškotojai, žmonės, kurie  tik jaučia malonumą eit per servus kenkti. Ir iš tų 10% dingusių gal tik porą dėl informacijos stygiaus prapal. Tačiau... Ar tie 10proc tikrai yra toks sunkus vienetas, jog dėl šių reikėtų tapti abėjingam kitems 90%, kurie ir yra tapę pagrindiniais paslaugų pirkėjais, GreenSide projekto pamatu?

 

3osxYrgM8gi9CDjcPu.gif

 

Taip, suprantama jog dėl launcherio - yra rizika netekti dalies naujų žmonių, ateinančių čia be niekieno rekomendacijų. Taipogi smūgis projekto income dėl unban perkamumo, smūgis projekto ekonomikai (išsipirkinėjimai už čytinimus, ironiška, ane?). Viskame reikia balanso, vietoje unban deficito - naujos paslaugos, vietoje prarastų žaidėjų, kurie iš esmės nėra verti šio projekto - skirti daugiau dėmesio projekto reklamai, pradedant nuo naujo aprašymo, o kiek dar ir taip neišmėgintų nišų...

 

Kam tiek laiko kalbėti, fantazuoti, norėti visų tų launcherių nuo projekto atsidarymo.. Na, nebuvo - nereikėjo. Tačiau dabar - visos kortos ant stalo - neteikiame savo lankytojams nieko išskirtino ko negalėtų pasiūlyti dabartiniai ar būsimi konkurentai. Sistemos...? O kam jų reikia, jeigu sąžiningai žaidžiant tuom negali mėgautis.

 

Du sprendimai - du poliai. Taip arba ne. Renkuosi geresnį blogį vietoje didesnio blogio. Neparduokime pirminės idėjos, galimybės būti kitokiems, geriausiems. Launcheris? Tai reikia daryti kuo greičiau, šiandien, nes esame stiprūs kokie niekada nebuvome, priimti sprendimą reikia kuo greičiau, kol projektas neįsisenėjo ir su naujomis idėjomis vis nesikaupia visa vilktinė kitų iš paskos sekančių problemų liūno. Jeigu ne dabar - tai niekada. O jei niekada - tai žadėtos kokybės nelieka, tik laiko klausimas kada projektas užges. Lietuvos samp auditorija nėra begalinė, tačiau manau jog launcheris būtų ir puiki savireklama projektui. Manau jog žmonės jau senai pavargo kariauti prieš žaidimo malonumą kasdien gadinančius neužaugas ir betkas norintis dorai žaisti - rinktusi mus. Kodėl? Nes nėra iš ko rinktis daugiau, tai būtų laiptelis next lvl, nepasiekiamas mūsų konkurentams. Tačiau pasiduoti su kozeriais rankose... Tuomet i'm out, negalėsiu padėti projektui kuris pardavė savo idėją, čia atėjusius kokybės ieškoti ir kurti.

 

VPk1lHCpBrl9C.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geriausias variantas aš manau tai tobulinti anti-cheat sistemą. Kodėl šis serveris negali padaryt taip kaip ryžyne kad su čytu neitų jungtis net į serverį. Dar vienam serverį užmačiau kad neleidžia autocbug ir kitų įvairiausių nelegalių programų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geriausias variantas aš manau tai tobulinti anti-cheat sistemą. Kodėl šis serveris negali padaryt taip kaip ryžyne kad su čytu neitų jungtis net į serverį. Dar vienam serverį užmačiau kad neleidžia autocbug ir kitų įvairiausių nelegalių programų.

Paprastutė anti-cheat sistema niekada neatstos launcherio ir neblokuos cleo failų... O šiaip buvo visai smagu tas kelias dienas sėdėti kažkur už kampo ir matyti, kad pas mane niekas neateina, nes neturi neleistinų programų, kurių pagalba matytų mano buvimo vietą :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau, kad reikia sutvarkyti tą launcherį ir vėl jį pajungti, nes kažkokią daliį atbaidysime čyteriu. O tiek as leavina tai tegul ir leavina, pasirodys tikri žaidėjų veidai, kas ištikimas serveriui, o kas tik savo modams, vistiek pamatys, kad kituose serveriuose nieko gero, tai gryš ir žais čia be modų!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

mano manymu launcheris daug skriaudos savininku kisenem nepadarytu, nes pasirodzius jam manau iseina tie kurie nera investave savo pinigu i serveri, ir nesiruosia to daryti, nes jeigu butu investave tikrai nepaliktu serverio del kazkokio launcherio. Nesakau kad visi kas cia liko per launcheri donorai, taciau jiems nesvarbus  modai, jiems svarbi zaidimo kokybe, o sitie kur isejo tai geriau tegul ir nepareina. Ir visada atsiras ir nauju zmoniu kurie ieskos tokio serverio kaip sis, ir pasiliks cia ilgam, tik tam reikes siek tiek laiko.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Perskaičius komentarus panorėjau kažką pakreiziavoti pats ir išsakyti, ką aš manau apie visa šita.

Dauguma matosi, jog nesupranta, kas tai yra žaidimo kokybė, kiek žmonės stengiasi įdėti pastangų, jog mums, serverio žaidėjams, kokybė būtų aukščiausiame lygmenyje. Labai sunku suvokti, kaip žmonės, ieškodami geresnės žaidimo kokybės, ir atėję čia išeina dėl kažkokių modifikacijų. Jugi žmonės dirba, pluša, ne tam, jog sugadintų žaidimą mums visiems, bet jie nori jį padaryti dar kokybiškesnį negu yra dabar. Toks žmonių požiūris man tik parodo, jog jiems svarbiau yra jie patys, o ne koks yra žaidimas. Tai kam tada bėgti iš ten, kur vyksta pastovūs kenkimai serveriui, žaidimas, kuriame negali ramiai pasisukti, nes tuoj kažkas atsitiks. O atėjus čia, kur visi stengiasi spausti iš savęs maksimumą - žmonės pasako: "Ate, leavinu, negaliu žaisti čia, jog negalėsiu naudoti savo modifikacijų", tai kam tada žaisti šį žaidimą, jei jūs randant prie ko prikibti ir ieškoti problemų ir minusų ten kur jų nėra ? Rašot, jog išeinat, o dar prie viso šito jūsų "leavo" prasideda verkimai forume ir gaišinat visų mūsų laiką, kuris kažkada turės pabaigą mums visiems, kad įdėjot kažkokį launcher'į, be kurio buvo gerai. NE, nebuvo ir nebus, o dabar puse man sakyk - "tai tegul tobulina anti-cheat sistemą". Jau kad esat tokie protingi, man pasakykit - ar bent įmanoma, jūsų galva, padaryti, jog anti-cheat sistema tikrintų jūsų cleo ir neleistų prisijungti su neleistinais ? Geras klausimas, ane ? Jei jau prakalbom apie anti-cheat, tai lygiai tas pats, kaip ir launcher'is. Jei jūs manot, kad užtenka tik tobulinti jį, anti-cheat'as vis tiek tikrintų jūsų katalogą, jei tai bent įmanoma, ir neleistų prisijungti su neleistinais failais, o čia - launcher'is, kažkas naujo, unikalaus ir nematyto visoje Lietuvoje. Ir jūs tiesiog imat ir liaudiškai tariant - pasiunčiat launcher'į ant trijų raidžių, nes jums geriau kažkokios nelemtos modifikacijos ... Tiesiog neina suprasti jūsų mąstymo ...

Apie ką dar norėčiau užsiminti, tai jūsų taip kalbamą pelno sumažėjimą, administratoriaus ne naudą, jog jis nebebus reikalingas ir t.t. Visų pirma - pelno sumažėjimą savininkams. Taip, galbūt jūs kažkiek esate ir teisūs, nes tuomet sumažės pastovūs atsiblokavimo pirkimai, savininkams mažės pelnas, bet ... Vietoj viso šito, pritarsiu Mariui, ateitį tuomet galbūt atsirastų visai kitos paslaugos, kurios bus įdomios ir kažkiek naudingos tiek tau, tiek tiems paties savininkams. Nereikia rašyti bereikšmių nesąmonių, neapgalvojus kitų galimų to sprendimo variantų..
Administratorius nebeturės naudos ?? Hmmm ... Iš dalies tiesos yra, bet neužmirškim, jog tai nėra vienintelė priežasties dėl ko reikia pirkti administratorių. Visgi administratorius turi ir kitų privalumų, ne tik blokuoti už čytininmą, bet yra dar kitos priežastys blokavimo, užtildymas, renginių (event) rengimas, pagalba ir t.t. ... O jog blokuosit pastoviai „čyterius“, galvojat, kad jums jau atviros durys į komandą ? Per gerai mąstot, nes to vien neužtenka, tad nereikia iškart perdėti, jog nebebus veiklos administratoriams. Galbūt atsiras tuomet kažkas naujo, ką galės daryti administratoriai, kur kituose projektuose to nebus įmanoma net pagalvoti.

Teko pamatyti iš vienų, kitų komentarų, jog patys savininkai jau nori kelti baltą vėliavą, bet čia jų būtų didžiausia klaida. Visgi, launcher‘is yra nuostabus sumanymas, tik prie jo reikia dirbti ilgai, apgalvoti visus įmanomus „apėjimo“/nulaužimo atvejus. Ar šis projektas nesistengia išsiskirti iš didelės minios kiekio ir pasirodyti visiems savo unikalumu ? Ar toliau norime, jog būtume tokie patys, kaip kiti projektai ? Ne, ir manau, jog šituo atsakymu sutiktų didžioji dalis. Mes norime išsiskirti iš „pilkos masės“ ir būti išskirtiniai ir sulaukti išskirtinio dėmesio. Tad manau nereikia sustoti kryžkelėje, nesižvalgyti kas buvo, o keliauti pirmyn ir tobulėti, nes launcher‘is gali mumis iškelti į aukštumas. Ir dėl to pelno mažėjimo – jugi čia yra stengiamasi dėl žaidimo kokybės, o ne kiekybės, nes vien dėl to, bent jau aš, čia pradėjau žaisti.

 

Linkiu nepasiduodi Pagr. Administracijai ir launcher‘io kūrėjui - tobulėti, nežiūrėti atgal ir nenuleisti rankų.

Redaguota Tadas_Nba

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymų launcheris geras dalykas, nes apsaugo nuo kenkėjų(čyterių) ir pagerina žaidimo kokybę, kas yra serveryje svarbiausias dalykas. Kas kuria launcherį aš sakau nepasiduokit ir kurkit tokį, kad neitų apeiti taip lengvai ir beto nedėkite kaip dabar buvo beta laucherį nes daugiau gadinate serverio ir pačių reputaciją. Geriau užtrukite 3-4 mėnesius, bet sukurkite, kad būtų įpatingai sunkiai apieti. Mačiau kai įdėjote launcherį labai krito žaidėjų skaičius, o tas yra antras kaip svarbiausias dalykas serveryje. Visi žinojo, kad nebus tokio launcherio, kad neitų apeitį, geriau nieko negu 'šudas'. Linkiu sėkmės, nepasiduokite ir tobulinkite jį ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patariu tikrai ideti louncheri, nes dauguma iseina be chytu. Jei iseina chyteriai serveris pagarsetu be chytu. Gal kazkaip eitu ideti kanors kad neeitu apeiti. Jei eina apeiti tebunie. Vistiek ant kiek maziau chyteriu buti. Kas neapeina louncher reiskia netikri chyteriai. O kas apeina tikri cheetai. Turiu omeny kas neapeina tie megejai :) Tai patarciau buti visgi su louncher

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tie kurie pasisakė prieš launcherį jau galima traktuot kaip į žmonės mėgstančius nelegalias programas... Šnekat jūs čia apie žmonių pamažėjimą ir pnš... Nu ir *cenzūra*j, galvojat jie vėliau negrįš atgal? Parašys atsisveikinimą forume, žiūrėkit jau po 3 dienų naują paskyrą susikūręs nolife'ina. Aišku reikia toliau taisyti spragas ir padaryti tvarkingai veikiantį launcherį, nes visuomet kokybė yra geriau nei su*cenzūra*a kiekybė. Matau visiems patinka verkt visur po tam tikrų grobimų, GW ir pnš jog tie ir tie cheat'ina, adminams pareina spam'ai su visokiais vaikų verksmais ir jų verkimas jog banintų tą ir aną. Geriau 10% mažiau žaidėjų iš kuriu 7% grįš garantuoju, nei toleruot amžinus verksmus, blame ir pnš. 

 

Serveryje pats nelošiu, nes ieškau kokybiško serverio, jeigu būtų įgyvendintas pilnai veikiantis launcheris į greenside grįžčiau ir su mielu noru žaisčiau žinodamas, jog manęs su aim'ų nenušaus, troll'eriai nesusprogdins mano nuosavos tr. priemonės, bei kokybišku GW po kurio nebūtų verkimų dėl cheat'ų.

 

Dėl modų - asilai jūs *cenzūra* su savo tais modais, neprisimodinę vaikai. Nueikit į lauką, pamatysit ir ENB ir dar bbž ko tik norit arba *cenzūra*inkit ir loškit GTA 5, o jei nepatempia ir nepatinka servas vien dėl to, kad jums nepatinka žaidimas be modų - *cenzūra*inkit *cenzūra* ir duodu 100% grįšit ir lošit be modų. 

 

Sy'a

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"Launcheris" Unikalus dalykas kuri turi šis serveris ir jį tikrai reikia tobulinti, kodėl neužbaigti darbo kurio jau 80 procentų yra padaryta?


Dabar įsivaizduokite, jūs esate kito serverio žaidėjas, jumis amžinai atakuoja čyteriai, kenkėjai kurie naudoja nelegalias programas ir niekada nėra lygybės ir staiga sužinote apie projektą kuris turi "Louncherį" 100 procentine apsaugą nuo čyterių, tame serveryje žaidžia 90 žaidėjų, kurie žaidžia sažininga žaidimą.


Ar jus nepereitumėt į ta projektą? Žinoma, kad pereitumėt.


Todėl tikrai aš sakau, kad "Louncherį" reikia tobulinti, tai gali užtrukti ir metus laiko, tačiau ištobuline "Louncherį" jus galėsite jį saugiai paleisti.


Taigi dabar įdėjos kurios padės prieš paleidžiant "Louncherį".


1. Kada "Louncheris" bus sutvarkytas, serverio žaidėjams pranešinėti apie artėjanti atnaujinimą, žinutės eitu iš pačio serverio raudonu tekstų, kurios užimtu 3 Eilutęs, tai galėtu kartotis kas 30 minučių ir taip palikti koki mėnesi laiko.


2. Modifikacijos - Sukurti 3 atskyras temas.


"Ultra PC modifikacijų pack"


"Medium PC modifikacijų pack"


"Low PC modifikacijų pack"


Ką tai reiškia?


Tai reiškia jog kokius 2 mėnesius serverio žaidėjai galės siūlyti įvairiausias savo midifikacijas į tam tikras temas, tai priklausys nuo jų kompiuterių, kadangi dauguma turi tikrai skirtingus kompiuterius, taigi žaidėjas galės pasiūlyti įvarių modifikacijų, daug rūšių, tačiau negalima keltis tos pačios rūšies modifikacijos 2 ar 3 skirtingus pasirinkimus, turi būti tikslus ir aiškus modifikacijos pasirinkimas, serverio žaidėjai galės balsuoti už jiems patinkančias modifikacijas, o jūs serverio pagrindinė administracija galėsite sudaryti serverio žaidėjams patinkančius "Pack'us" ir juos legalizuoti "Louncher" programoje.


Po kiekvieno pasiūlymo turi būti "Download" link'as nurodantys adresą iš kur atsisiųsti modifikaciją.


Tačiau tai yra tik mano pasiūlymas kuri tikrai galima tobulinti. :)


Tačiau "Louncherio" tikrai negalima apleisti, o jį reikia tobulinti. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na nežinau kaip aš niekada nieko nenaudojau ir kažin ar naudosiu žaisdamas GTA sa, tai manes neliečia tas launcheris, visiškai nesvarbu ar jis būtų, ar ne. Aš manau, šauniau būtų sukurti VVP. Va to tai tikrai reikėtų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.