Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Senu geru verslu sugrazinimas

Jack_Western

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeJack_Western


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymątai mano pasiūlymas tikrai sudomins visus verslininkus ir ne tik pradedam,buvo  verslai po 20 galėjai parduoti į servery buvo gerai uždirbdavai dar biški be susidėvėjimo sutvarkymo + susidėvėjimas tai gauni į diena biški o dabar turi verslą tai dabar ką čia niekas neperka toks produkcijos po 20eur nei po 15eur ką čia gali pasakyti kad neperka po 15eur,o i servery parduoti nenoriu po 5eur už vnt tai siūliau sugražinti pardavimą i servery po 20 jūs sakysit kad ekonomika t,t prieš ta atnaujinimą buvo gerai uždirbai biški sakysit kad ir dabar uždirbi ne sakau tikrai ne neuždirbi nieko kad nors po 15eur leistu i srw parduoti tada dar dar o čia po 5 nesamonė ekonomika visai krito su verslais buvo gerai sugadino nu būna kaip nori gerai tik sugadini


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?tikroji ekonomika sugryš ir nebus krizės iš verslų seniau buvo sunkiai rasti nupirkti verslą o dabar parašai kas parduoda verslą iš karto keli parašo aš aš,seniau buvo po 1 srw i pardavimą imesta o dabar po 8-10 parduodama


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)nu nežinau ar taip leidžiama bet jai jūs už,pakomentuokit t,t


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

uz manau tikrai butu labai gerai

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš, esama verslu idėja yra ištikro unikali ir įdomi, nors dar neteko turėti verslo, bent manau, kad tai yra žymiai įdomiau nei iš oro atsirandantis pinigai.

žmogus norėjo pasakyti kad neapsimoka turėti verslu dabar nes reikia ir produckija pirkti ir susidevejima tvarkyti labai  gerai kad zmogus nori kad sugrazintu verslu sistema sena o jai tu nesi turejas verslo ir nezinai kas kaip yra tiesiog saibos is oro nejo o turejai pirkti produkcija ir moketi uz susidevejima o dabar ka? turi sumoketi 2x daugiau uz susidevejima negu uzdirbi tai kam tie versla reikalingi kad pinigai eitu o ne prarastum dabar verslas serveryja kas neturi kur deti pinigu gali zaisti bet neuzdirbsi aš uz tokius sugrazinimus 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonės, prisiminkim, ką stengiamasi atkurti - realų gyvenimą. Dabar pasamprotaukim - žmogus įsiteigia savo verslą (aš apie realų gyvenimą) ir jam, nieko neveikiant, po 2-3 dienų pelnas būna milžiniškas, bet taip nėra. Žmogus metus, dvejus vargsta tol, kol jam grįžta pajamos jau su kaupu. Tas pats principas ir čia - ankščiau, tau tereikdavo daugiausiai palaukti savaitę ar mažiau ir turi jau milžinišką pliusą, ir ką - tai stabili ir puikiai ekonomika ? NE. Šiuo metu yra taip, kaip šitam žmogui, apie kurį kalbėjau - tenka ilgai laukti, mokėti daug pinigų, bet po to vis tiek, nors ir ne daug, bet pliusas jums būna. Taip, dauguma sakyk - ką čia nusišneki, neapsimoka kišti pinigų, bet kaip sakoma: "Prie gero greit priprantama", tad šiuo metu teks įprasti, taip kaip yra. Galbūt vėliau kažkas bus keičiama, bent mano nuomone, bet mano atžvilgiu dabar teks visiems priprasti prie tokių, labiau realistiškesnių, verslų. Ir turbūt kaip supratot - esu prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonės, prisiminkim, ką stengiamasi atkurti - realų gyvenimą. Dabar pasamprotaukim - žmogus įsiteigia savo verslą (aš apie realų gyvenimą) ir jam, nieko neveikiant, po 2-3 dienų pelnas būna milžiniškas, bet taip nėra. Žmogus metus, dvejus vargsta tol, kol jam grįžta pajamos jau su kaupu. Tas pats principas ir čia - ankščiau, tau tereikdavo daugiausiai palaukti savaitę ar mažiau ir turi jau milžinišką pliusą, ir ką - tai stabili ir puikiai ekonomika ? NE. Šiuo metu yra taip, kaip šitam žmogui, apie kurį kalbėjau - tenka ilgai laukti, mokėti daug pinigų, bet po to vis tiek, nors ir ne daug, bet pliusas jums būna. Taip, dauguma sakyk - ką čia nusišneki, neapsimoka kišti pinigų, bet kaip sakoma: "Prie gero greit priprantama", tad šiuo metu teks įprasti, taip kaip yra. Galbūt vėliau kažkas bus keičiama, bent mano nuomone, bet mano atžvilgiu dabar teks visiems priprasti prie tokių, labiau realistiškesnių, verslų. Ir turbūt kaip supratot - esu prieš.

čia pliuso nebuna neupranti kad ir ka darytum nieka neperka nei po 15eur matai raso kad jau vargsta visi tikrai reikia keisti cia nera labai toks kaip realybiai bet uz 5eur uz vnt parduoti cia samone? tai pagalvok kiek produ suvartoja kad pagamintu cia pasakiai gerai per tikra gyvenyma kad uzdirba po kiek laiko o cia neuzdirbsi visada tik i minusa ir i minusa tai ka tu dar nori padaryti kaip realiu? jai kaip relu tada turetu buti visiskai kita sistema nei dabar aš už visas ir tikrai manau daugumai patinka šitas pasiulymas PATINKA <3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu už vien dėl to, kad dabar iš verslo neina daug užsidirbti, bet tavo idėja biskį pakeisčiau gal nebūtinai po 20 į serveryje sakyčiau jeigu taip administracija nenori, kad mes užsidirbtumėme tegul tada bent leidžia už 15 parduoti į serverį, nes dabar aš sėdžiu su 20k maisto produkcijos idėjas į pardavimą, bet niekas neperka ir ką daryti parduoti po 5 ar 10 ir uždirbti nieko?..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, aš esu visiškai už, nes senesnė verslų sistema skatindavau žaidėjus daugiau ir aktyviau būti serveryje, buvo įmanoma užsidirbti, o dabar viskas pasikeite, man įdomu koks verslas jeigu, net ir būnant gerai įsitaisius eini tik centus į pliusą.
Padaryk balsavimą, manau žmonių dauguma gali lemti įdėja, o paprasta įdėjos tema nepakeis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

neina tu lemu surinkti is tu verslu ir cia ne ryzinynas bet manau po biski virta ekonomika ane tai tie verslai nereikalingi tada geriau dirbti arba istrinti tus verslus kad neliktu ir viskas eco grysta

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Gera ir dabartinė verslų sistema ;]} iš oro pinigų nepasidarysit, pamastykit bškk

 

gal tu neturi verslo kai reikia fixo ir niekas neperka produkcijos zjbs yra :) O pats png neturi tai kam  verslas td ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už aišku, dabar dažniausiai 100žmonių on būna, tai po 10 pardavinėt produkciją, kai kyla susidevėjimas ir dar po 20 perki produkciją iš kitų? Ankščiau buvo ta sistema ir viskas buvo ok, dabar su 50m2 verslu praktiškai tik po kokių 3-5mėnesių išeisi į pliusą + jeigu dar supirks kažkas produkciją, kurios beveik nieks neperka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D nemokat tiesiog valdyti verslo, nes reikia ne aktyvumo, o šiek tiek masės galvoje. Truputį pagalvojat, paskaičiuojat, susirandat sąjungininkų ir verslas sėkmingas. Įpartot kaip į dieną gauni 100k ir dabar verkiat. Produkcija mainykitės ir bus jum pliusas net parduodant į serverį po 10€.

Kam reikėjo - tas senai eina į pliusą, nes turi funkciuonuojančią galvą. Kodėl niekas nekelia į forumą, kad parduoda produkciją po 15eurų ? Prisiminkit, kaip produkciją parduodavo po 75-100 eurų. Čia lygiai tas pats, tik atvirkščiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš.Jei jus esat protingi,susirasit žmonių kurie pardavinės po 15/vnt,tuo pačiu jus savo produkcija galėsit pardavinėt po 15/vnt ar net daugiau,taigi minuso aš nematau su verslais tik,kad mažiau į dieną uždirbi truputi.O susidevėjimas nieko nereiškia,juk jus dar važinėjat su darbinėm ir gaunat tuos pinigus ir jums viskas atsiperka.O dar didžiausias pliusas yra,kad verslų kainos labai žymiai krito :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu tau Jackai. Seniau kai turejau versla ir dabar kai turiu tai skritumu pilna. Produkcijos isvis neimanoma parduot i metus gal koki 50 parduosi. Sugrazint senuosius verslus!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ši verslų sistema man asmeniškai patinka ir yra gan puiki, tačiau ankstesnė verslų sistema, kaip iš DPD darbuotojų pusės suteikdavo daugiau darbo jiems t.y tekdavo vežti pinigus kas keletą dienų iš verslo į banką, galėtu kažką panašaus sugrąžinti. Anyways, bus matyt kaip čia bus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.