Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[PAGALBOS]Net nespėju paspausti samp mygtuko connect jau crash

Mega_Pumas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki,man atsitiko toks dalykas jog vos į samp spaudžiu connect iškart gaunu crash samp perašytas ir yr be modų.Va video https://www.youtube.com/watch?v=owiv6GwKwns

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama kurti naujas bereikšmes temas (visos kuriamos temos turi atitikti forumų taisykles); (tema sukurta ne toje skiltyje)

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bandyk ištrinti visą GTA ,ir vėl įrašyk ,ištrink modus (Jei turi) ,tada bandyk ,bent jau man taip buvo ,kai mod'ų kažkokių prisirašiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bandyk ištrinti visą GTA ,ir vėl įrašyk ,ištrink modus (Jei turi) ,tada bandyk ,bent jau man taip buvo ,kai mod'ų kažkokių prisirašiau.

Nu aš aiškiai sakiau buvo perašytas sampas per nauja,be modų leidžiu ir crash vistiek

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai *cenzūra*,lievinu sampa nes žiųriu če neina normaliai palošti naujas pc ir nepaveža grc nesamonė tas samp yra.

Kad nemoki isirašyt iškart sakai nesamone ?

 

tau aiškiai sako perašyk gta o tu tik samp perasiai man taip buvo viska ištryneau ir pernauja isirašeau ir viskas gerai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal kažkas video numest galėtų kaip viska absoliučiai ištrinti ?Nes kažkaip aš tik Folderi visa ištrinu kur įrašyta gta sa ir sampa

Pirmoje eilėje nueik į task managerį, jeigu pas tave 10win spausk alt+ctrl+del. Nueik ant startup managerįje ir susirask gta san andreas/samp. Jeigu yra, išjunk, jeigu nėra, tada gerai.

Jeigu turi win7, rašyk į search msconfig ir pakartok viską kaip per 10.

Galų gale, restartink pc, kada išnaujo pakraus, nepaleisk sampo ar gta ir tiesiu taikymu eik į program files, rockstar games folderį ir ten ištrink viską. Jeigu nerestartinsi pc, neis ištrint dviejų failų samp, kuriuose galimai yra tavo bėda.

Galiausiai kai tai ištrinsi į search parašyk gta san andreas user files ir ištrink visą tą failą.

Jeigu nepadės parašyk, gali būti, jog dar reiks į appdata eit, bet čia jau rimtesnis troubleshooting.

Jeigu tai nepadeda, atsinaujink directx bent iki 9 versijos.

Įsirašyk java ir microsoft redristutable.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmoje eilėje nueik į task managerį, jeigu pas tave 10win spausk alt+ctrl+del. Nueik ant startup managerįje ir susirask gta san andreas/samp. Jeigu yra, išjunk, jeigu nėra, tada gerai.

Jeigu turi win7, rašyk į search msconfig ir pakartok viską kaip per 10.

Galų gale, restartink pc, kada išnaujo pakraus, nepaleisk sampo ar gta ir tiesiu taikymu eik į program files, rockstar games folderį ir ten ištrink viską. Jeigu nerestartinsi pc, neis ištrint dviejų failų samp, kuriuose galimai yra tavo bėda.

Galiausiai kai tai ištrinsi į search parašyk gta san andreas user files ir ištrink visą tą failą.

Jeigu nepadės parašyk, gali būti, jog dar reiks į appdata eit, bet čia jau rimtesnis troubleshooting.

Jeigu tai nepadeda, atsinaujink directx bent iki 9 versijos.

Įsirašyk java ir microsoft redristutable.

Labai dėkui veikia sampas :) Pervesiu į banka 1k Tau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.