Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

mGarage | Bmw e30

Luizas_Sanchez

Rekomenduojamas pranešimas

Išreikšiu savo nuomonę , neįsižeisk .
Ratai , visuose BMW moduose vien BBS tipo ratai , kodėl negalima padaryti kitų ?
Ratai išlinkę į šonus , nu kas per mašina ,
Mašina labai nužeminta , nuo žemės vos keli cm , važiuosi per duobę , bamt ir nebėra tavo buferių .

Čia tik mano tokie pastebėjimai , daug kas daro tokius modus , tune ir t.t , manyčiau reikėtų daryti modifikacijas atitinkančias tikrovę , ar tikrovei su tokia mašiną pavažiuotu, ? Turbūt ne . Ir tie "rūko žibintai" manau per ryškiai šviečia už tikras lempas

 

Čia mano nuomonę , neįsižeisk .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išreikšiu savo nuomonę , neįsižeisk .

Ratai , visuose BMW moduose vien BBS tipo ratai , kodėl negalima padaryti kitų ?

Ratai išlinkę į šonus , nu kas per mašina ,

Mašina labai nužeminta , nuo žemės vos keli cm , važiuosi per duobę , bamt ir nebėra tavo buferių .

Čia tik mano tokie pastebėjimai , daug kas daro tokius modus , tune ir t.t , manyčiau reikėtų daryti modifikacijas atitinkančias tikrovę , ar tikrovei su tokia mašiną pavažiuotu, ? Turbūt ne . Ir tie "rūko žibintai" manau per ryškiai šviečia už tikras lempas

 

Čia mano nuomonę , neįsižeisk .

Neįsižeidžiau, už kritiką niekada nepykstu. na, ant šio bmw modelio man bent jau žiūrosi tik su palange ratai, plius bbs ir enkei man geriausios firmos ratų o enkui nieko neradau su palange gražia. Tai va, čia ne išlinkę, pasižiūrėk kaip atrodo driftui skirtos mašinos, atkreipk dėmesį į e30, pamatysi ratų išvirtimas būdingas dalykas, nužeminta nes neskirta važinėjimui, skirta meet'as nuotraukos šita, kaip vadinama "parodai". Dar vienas dalykas kad dar tik pradėta, ji padėta į šoną, kai norėsiu grįšiu ir baigsiu iki galutinio rezultato. Ačiū už kritiką!

 

Visai neblogas, gražu. Sekmės.

Dėkui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baisu , bent jau diffuse galejai padaryt ant lempu o ne tiesiog užmest dummy . Ratus tempk iš po arku , spalva keisk ir pakelk biški ta mašina .

Jau skaičiau tai. Čia ne final rezultatas. ;]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baisu , bent jau diffuse galejai padaryt ant lempu o ne tiesiog užmest dummy . Ratus tempk iš po arku , spalva keisk ir pakelk biški ta mašina .

Atsiprašau,kad komentuoju,bet pasidalink,savo editintomis,kurtomis mašinomis,rasime ir mes prie ko pakritikuoti :PP

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus darbas, bet manau labiau būtų tikusi tamsiai žalia spalva negu mėlyna :)

Ačiū, su spalvų skoniu nesiginčysiu, bet tamsiai žalia ant petakų labiau tinka. :)

 

Enb Nėrą dalinamas nes jis yra privatus kaip ir modas,atsakau už Luizą.

Ačiū, kad atsakei už mane.:D

 

 

Lempas sureguliavus būtu labai šaunus e30 M3, pakoreguok  lempas ir šauni modifikacija bus!

 

Dėkoju už nuomonę. Radęs laisvo laiko taisysiu.

 

Ką galiu iškart pasakyti, nerealaus skonio darbas, šaunuolis. Be to kiek laiko prie visko dirbi?

Ačiū! Na nesėdžiu išvien, dariau gal 3/2 dienas, į dieną po 1-2h. Aš po dviejų metų pertraukos bandau atgaminti viską galvoje ką mokėjau, bet sunkiai gaunasi dar.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbas išties aukšto lygio, sėkmės tobulėjant, bei laukiame kitų darbų!

Dėkoju už nuomonę!

 

Neblogas šiaip modas,nereikėjo tų ratų taip palenkti.

Dėkui, na persistengiau truputį, bet kai prisėsiu tęsti darbus tai taisysiu.

 

Labai gražu, gal dėl modo kaip nors susitart galima, jei taip A.Ž

Dėkui, modas bent šiai dienai nedalinamas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.