Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Best_Puffy

Russo

Rekomenduojamas pranešimas

Jei Jumis apgavo, naudokite šį šabloną:


 


1) Jūsų Vardas_Pavardė: S,Russo


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Best_Puffy 


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 05:02:20 28/09/2016


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga)Žaidem kauliuka, salygos buvo tokios : Jeigu laimiu jis man 2m, jeigu pralaimiu aš jam 100 tdežiu. Nu ir jis pralaimejo savaime. Nenoredamas atiduot pralaimetu pinigu pradejo mazint kad aš neturiu 100 tdežiu, veliau kai pasiuliau jam nuotrauka kurioje matosi kad turiu 100 tdežiu, pradejo vel mazint kad ant prikolo žaide ir t.t. Aišku suprantu kad mano "laimetu" pinigu niekas man negražins kadangi yra limitas niekam tikes, bet bent jus sužinosit apie ši aferista, nepasitkekit šiuo žaideju ir tiek. Prie viso šito norečiau pasiulyt kad nuimtumete kauliuko limita tiems kas yra ivykdes pasiekima "tureti 1.000.000 pinigu" ir žaist jie galetu iš didesniu sumu nei 25k su tais žaidejais kurie yra taip pat ivykde ta pasiekima. P.S Ta atmazke ejom iš 500 nes iš 2m neina žaisti :rolleyes: http://imgur.com/a/A7UKV


 


Visos kitos nuotraukos čia : http://imgur.com/a/c8BTj


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDDDDD Sveikas, pradėsim nuo to kad man įdomū kodėl tu nenumėtėi foto kur pirma karta ėjom kaulą? ir prieš tai tau buvau parašės sumesk foto iš tavo dežiu, tu sakai nenumesiu. Tai vėliau per 10 min. rašai irvėl, Krč. Rimtas bahūras esi. Gaila kad aš nedariau įrodymū.. Apsiverktum 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nenustebkit, kad paskui bus ištrinta šita sistema, dėl apgaudinėjimo, ir nesusitarimo normaliai..Bent jau mano nuomonė tokia..

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDDDDD Sveikas, pradėsim nuo to kad man įdomū kodėl tu nenumėtėi foto kur pirma karta ėjom kaulą? ir prieš tai tau buvau parašės sumesk foto iš tavo dežiu, tu sakai nenumesiu. Tai vėliau per 10 min. rašai irvėl, Krč. Rimtas bahūras esi. Gaila kad aš nedariau įrodymū.. Apsiverktum 

,, įdomū " ,, parašės " ,, dežiu " ,, bahūras " ,, įrodymū "

Žodžiu pirmiausiai tai siūlyčiau apsilankyti pas lietuvių kalbos mokytoja, išmokti kažkiek gramatikos taisyklių ir tik tada bandyti kažką parašyti, nes klaidų milijonai. Toliau, tavo sakinių dėliojimas ir minčių dėstymas neprilygsta penkiamečiam vaikui nes tiesiog, toks retardiškas tavo rašymas kad kraupų, nors aš ne į temą siūlyčiau niekam nepasitikėti šiuo žmogum, mažas amžiaus kiekis ir intelekto lygis taip pat nedidesnis.

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

,, įdomū " ,, parašės " ,, dežiu " ,, bahūras " ,, įrodymū "

Žodžiu pirmiausiai tai siūlyčiau apsilankyti pas lietuvių kalbos mokytoja, išmokti kažkiek gramatikos taisyklių ir tik tada bandyti kažką parašyti, nes klaidų milijonai. Toliau, tavo sakinių dėliojimas ir minčių dėstymas neprilygsta penkiamečiam vaikui nes tiesiog, toks retardiškas tavo rašymas kad kraupų, nors aš ne į temą siūlyčiau niekam nepasitikėti šiuo žmogum, mažas amžiaus kiekis ir intelekto lygis taip pat nedidesnis.

toks retardiškas tavo rašymas kad kraupų, nors aš ne į temą. Prieš ,kad nepadėjei kablelio :D

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

toks retardiškas tavo rašymas kad kraupų, nors aš ne į temą. Prieš ,kad nepadėjei kablelio :D

,, nepadėjei " vėl gi klaidą, jezus jezus.

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nieko nuostabaus, atsiprašau ne į tema, bet galėjot aiti per patikima tarpininka ir viskas, o jeigu pasitikit laisvais žodžiais pasakyta, tai čia jau jūsų bėdos.

 

Narys baudžiamas įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neblogas čiūvas tas Best_Puffy, kitus apgaudinėja, bet kai patį apgauną tai rašo skundus, visų pirmą pritariu Antoškei, apsilankyk pas lietuvių k. mokytoja, visų antrą už tokius dalykus, be to Antoške, tu irgi rašyt nemoki.

 

Anyway, čia sunkiai sulauksi atsakymo, - rašyk į skype; greensidelt.pagalba

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.