Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Sistema, pakeisianti radikaliai darbus[0.1.6.5.]

Madd_Dogg

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Madd_Dogg

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Žemiau.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Ir vėl žemiau.

 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Kur žiūri? Juk sakiau, kad viskas žemiau.

 

 

Turbūt visiems pabodo standartinis darbų modelis: gausybė nudrengtų darbinių transporto priemonių, nudėvėtos darbinės uniformos. Atrodo, nieko daugiau neprigalvosi, juk tai įprastas samp darbo modelis, bet aš turiu vieną idėją, galinčią pakeisti visą šią banalybę.

 

DARBUS PAVERSTI ĮMONĖMIS.

Įsivaizduokime darbus, kurie funkcionuotų lyg įmonės: pirktų sau darbo transportą, užsisakinėtų darbo aprangas ir kt. Direktoriai valdytų įmonės finansus(ką jie dabar ir daro, bet čia būtų platesniu mastu), kurie supirkinėtų/pardavinėtų aukščiau išvardintus dalykus. Tai būtų jo asmeninis reikalas, kur tikslingai paskirstyti lėšas: ar tai pataupyti darbuotojams didesnėms algoms, ar papildyti įmonės parką dar vienu automobiliu. Ir tai leidžia srateguoti, lavinti mąstyseną ir sulaukti netikėtų pasekmių. Tik įsivaizduokite, ko tik negalėtų atsitikti dėl netinkamai parinktos vadovo strategijos: biudžeto karpymas, darbuotojų retėjimas dėl mažo atlyginimo, gal net ir įmonės bankrotas! O patys darbuotojai būtų lyg įmonės istorijos dalis, kuriantys ateities gerbūvį. Taigi, argi nesmagu būtų po truputėlį lipti į viršų, o ne iškart turėti viską, kaip šiuo metu ir yra?

 

D.U.K.

-Ateina naujai išrinktas vadovas, darbo fonde 0€, ką jam daryti?

Ats. DP paliktų porą vienos rūšies transporto priemonių(visa kita jie išparduotų) pradiniam įnašui. Visa kita priklausys tik nuo vadovo, ar jis rinksis investuoti iš savo kišenės į įmonę ar jis iš lėto, darbuotojų pagalba kels finansų lygį?

 

 

 

Darbo buhalteriją būtų galima tvarkyti per /dpultas >> Buhalterija. Joje išmestų kažką panašaus į tai:

 

f81d7285d449e938fe2f92eb8df33542369.png

 

33c6653ae18f7cc881197dbadcfaef3e457.png

 

d0236575e2f50447a39a7a140c95ca0d698.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū už reklamą visų pirma :) O dėl idėjos, tai šaunu ir originalu išties. Būtų ir direktoriams smagiau serveryje ir veiklos daugiau, rūpesčių ir pnš :) Galėtų tai būt netolimoje ateityje.

 

Edit: Kažkada planavau rašyti idėją, kad firmos mokėtų pinigus kažkokius už sudaužytą transportą, kad jas labiau saugotu. [ Tai čia pas tave beveik pilnai išbaigtas variantas] 

 

EDIT: Editinsiu postą vis, Žygi, gal matysi, ką rašau, nenoriu teršt tavo gražios temos. Manau pats faktas, kad žaidėjas turėtų stengtis dirbti, kad jam gyvenimas lengvesnis būtų ir direktorius greičiau pasirūpintų darbo galimybėm ir kokybe. Plius tai tikrai pridėtų papildomos motyvacijos ir aktyvumo serveryje. Nes galėtum matyti, kaip kiekvienos firmos darbuotojas stengiasi dirbti ir uždirbti pinigus, kad tik ateityje jam pačiam lengviau būtų. Pvz, policijai susipirkti ginklų arsenalą kuo greičiau, kad galėtų gaujoms priešintis. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Doggai galim sakyti viena iš geriausių mano matytu idėjų aš visiškai už.


Oj, kaip žaidimas pasikeistu, tik už drabužius ne 100k mokėt žinoma.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū už reklamą visų pirma :) O dėl idėjos, tai šaunu ir originalu išties. Būtų ir direktoriams smagiau serveryje ir veiklos daugiau, rūpesčių ir pnš :) Galėtų tai būt netolimoje ateityje.

 

Ačiū, tai kaip ir žadėjai, 100,000€ ;) O dar ką norėčiau pridurti, išvengiant piktų liežuvių tauškalų, kad man sugalvojant tai, pasirodo tapatį buvo sugalvojęs Marius anksčiau. Tačiau įdomu ką Jūs manote apie tokią idėją, ar to patys norėtumėte?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai labai unikali idėja! Jeigu firma galėtų įsigyti savo transportą dar pagal kiekį iš fondo tai išvis zjbs būtų :D Tik vienas kėblumas - jeigu sakykim direktorius atsisakytų, kas tada būtų su tuo turtu? Jeigu jis nedingtų, tai nebebūtų po to prasmės viską firmai pirkti. Jeigu dingtų, tai būtų nesąmonė, nes įmonė savo transporto neturėtų. Tai kaip tada gaunasi? Manau reiktų apšlifuoti šitą deimančiuką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki nežinau ar mano nuomonė kažka čia reikš nes aš dar naujokas bet šita sistema kaip Gerb Madd_Dogg pasakė tikrai unikali ir idomi netik direktui ir Patiems darbininkams Tas jausmas kaip į Darba ateina Nauja mašina naujos aprangos tai gi smagu paivairinti žaidima tas jausmas kad nusipirksi mašina ir ji stovės ir matys kaip direktorius kyla karjėros laiptais galėtu taip būti ne tik ant taxi bet ir Ant kitų darbų su Pakvietimais aš už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai labai unikali idėja! Jeigu firma galėtų įsigyti savo transportą dar pagal kiekį iš fondo tai išvis zjbs būtų :D Tik vienas kėblumas - jeigu sakykim direktorius atsisakytų, kas tada būtų su tuo turtu? Jeigu jis nedingtų, tai nebebūtų po to prasmės viską firmai pirkti. Jeigu dingtų, tai būtų nesąmonė, nes įmonė savo transporto neturėtų. Tai kaip tada gaunasi? Manau reiktų apšlifuoti šitą deimančiuką.

Gal Jai Paliktų Direktorius pareigas išsiparduodu savo mašinas ir paliktų pradini kapitala kelis transporto priemones o pinigus išsidalintu su gerai darbščiai Darbininkais

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (double post, viską reikia sutalpinti į vieną)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai labai unikali idėja! Jeigu firma galėtų įsigyti savo transportą dar pagal kiekį iš fondo tai išvis zjbs būtų :D Tik vienas kėblumas - jeigu sakykim direktorius atsisakytų, kas tada būtų su tuo turtu? Jeigu jis nedingtų, tai nebebūtų po to prasmės viską firmai pirkti. Jeigu dingtų, tai būtų nesąmonė, nes įmonė savo transporto neturėtų. Tai kaip tada gaunasi? Manau reiktų apšlifuoti šitą deimančiuką.

 

Tai iš fondo tik ir būtų perkamas darbinis asortimentas. Direktoriui atsisakius, oficialiai įvardinkime - bankrutavos jo įmonei, turtas būtų išparduodamas. Ir manau toks variantas yra priimtiniausias ir realistiškiausias.

 

 

 

Sveiki nežinau ar mano nuomonė kažka čia reikš nes aš dar naujokas bet šita sistema kaip Gerb Madd_Dogg pasakė tikrai unikali ir idomi netik direktui ir Patiems darbininkams Tas jausmas kaip į Darba ateina Nauja mašina naujos aprangos tai gi smagu paivairinti žaidima tas jausmas kad nusipirksi mašina ir ji stovės ir matys kaip direktorius kyla karjėros laiptais galėtu taip būti ne tik ant taxi bet ir Ant kitų darbų su Pakvietimais aš už.

Ačiū už nuomonę, tavo balsas labai svarbus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turtas išparduodamas - kur pinigai? Jei į seifą, tai neįdomu, nes firmos vadovas (sekantis) jau turės VISKĄ, ką turėjo praeitas direktorius, tai manau nebūtų taip įdomu. Jeigu pinigai išvis nekeliautų į seifą, tai darbinių išvis nebūtų. Nu nežinau, mano nuomonė tokia. Nebent reiktų padaryti taip, kad pradžiai būtų nupirktas mninimalus darbinio tr. skaičius ir jog darbuotojai galėtų dirbti. Jei ką, reikšk savo nuomonę dėl mano šio pasisakymo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turtas išparduodamas - kur pinigai? Jei į seifą, tai neįdomu, nes firmos vadovas (sekantis) jau turės VISKĄ, ką turėjo praeitas direktorius, tai manau nebūtų taip įdomu. Jeigu pinigai išvis nekeliautų į seifą, tai darbinių išvis nebūtų. Nu nežinau, mano nuomonė tokia. Nebent reiktų padaryti taip, kad pradžiai būtų nupirktas mninimalus darbinio tr. skaičius ir jog darbuotojai galėtų dirbti. Jei ką, reikšk savo nuomonę dėl mano šio pasisakymo.

 

Beveik visą darbinį transportą išparduotų DP, pinigai būtų perimami į mūsų kišenę(t.y. sunaikinami).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jo gi buvo toks servas kuriam galejai kurt savas imones (jei kas pamena kanio srw miesteliuose) buvp problema kad niekas nejo i tas firmas, arba suaidavo i viena, aisku galima saugiklius sumest bet faktiskai atrodo spalvinga sistema, praktiskai tai shudo kruva ir makalyne dar didesne

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Nevok mano idėjos

2. Komandos nariams idėjas pildyti skirta tam tikra erdvė, o ne viešoji.

 

HkCz3pfDNusNO.gif

Jei ji būtų tik tavo, būčiau prirašęs autorinės teisės kam priklauso. Bet šiuo atveju idėja buvo sukurta remiantis mano mastysena tik kad susikirto mūs idėjos. :D

Redaguota Marko_Escobar
mano pristatymas išlindo gerokai prieš tavąjį, prašyčiau, nešokt viršiau bambos, nes liksite sutryptas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Net neįsivaizduoju, kiek atrodančių potencialių direktorių (dabar) sužlugdytų firmų. :D Rimtai, nedaugelis moka verslauti, ypač tokiu mastu, kuomet gavus direktorių tau bus įteikiamos vos dvi ar daugiau transporto priemonės. Tokiu atveju direktorius PATS turės sukišti krūvą pinigų ir laiko į pačios firmos vidų, tik tada pradėti rinkti komandą ir užvesti firmą darbui. Jeigu dabar, tik gavęs direktorių žmogus iškart gali eiti kurti savo svajonių vizijų, tai šios idėjos egzistavimo atveju pirmiausiai direktorius turėtų galvoti iš kur gauti pinigų (jeigu jų neturi). O net jei ir turi, nedaugelis gali suvaldyti šiuo atveju ĮMONĘ, todėl mano nuomonė ties tuo dviprasmiška. Tačiau kas be ko, nieko daug ir neprarastumėme jeigu tai ir būtų įgyvendinta. Bet, vistiek aš už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Sistemos palauks .. Kituose serveriuose direktoriai neturi tokių komandų, kokias turi mūsų projekte, bet problemų turime daugiau (kalbant apie direktorių kaitą). Tad išvada būtų tokia, jog reikėtų galbūt kitu kampu pažiūrėti į direktorių rinkimus ir truputi atleisti vadeles, nes šiuo metu direktorių kaita yra truputi per didelė, trūksta pastovumo.

 

​O idėja taip, gera, bet jau aptarta SOC'o projekto laikais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.