Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Naujas etapas MEDICINOS istorijoje!

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Per visą laikotarpį kiek esu DP įtakojau žaidėjų kasdienybę, visuomenės mąstymą, direktoriaus pareigų įvaizdį ir kelią link jų. Kiekvienuose rinkimuose visus daugiau mažiau peikiu visus, vardinu klaidą ant klaidos ir t.t. Tačiau tikrai didžiulis mano pasiekimas - jog žmonės žino, kad visi turi lygias galimybes, nepriklausomai nuo patirties, xp, amžiaus. To pasekoje šiandien, pavyzdžiui - medikų atrankoje, nors matau tik du konkrečius kandidatus į direktoriaus pareigas, nors ir tai šie neatitinka mano lūkesčių, tačiau bendras vaizdas - matau jog visi stengiasi pildyti.  Tokios apimties kandidatūrų siekiant pareigų nematau nei viename kitame konkurencingame projekte. Esu visiems dėkingas už jūsų laiką siekiant pareigų, jūsų noras tobulėti - visad buvo mano 'variliukas'.

 

Steve_Stanley iš tų prastesnių kandidatų buvo arčiausiai tikslo. Na, skaityti galima, tačiau mintys vaikiškos, neatsakot klausimų, dar kas nors... Žodžiu, tos pačios priežąstys kaip ir kiekvienoje analizėje tenka rašyti, o kitų anketos - net nedarysiu jums gėdos, tiesiog neminėsiu.

 

Pagrindiniu galvos skausmu buvo Jack_Gta ir Terry_Snow. Vienas gerai žinomas visuomenės narys, kitas itin paslaptingas. Jack gal nepatinka man tavo impulsyvumas, tai jog dar tebesi kitų projektų dažnas forumo svečias, tačiau tavo kandidatūra man paliko mažiausiai abejonių. Terry_Snow kandidatūra buvo visiškai kitokia, labiau sudomino kaip asmuo, tačiau tavo veikla projekte, tavo sugebėjimai, charakteris - per daug paslaptinga. Norėčiau jog būtum matomas visuomenėje dėl kokios savo veiklos dar prieš tampant direktoriumi.

 

Kaip jau visi suprato, iš dviejų 'tipų' renkuosi tą, kuris šiame projekte praleido daugiau laiko, kuris kažkiek pagerino savo kandidatūrą, lyginant su praeita. Taigi, Jack_Gta - 'raudonojo kryžiaus' ligoninės vadžios tavo rankose. Sėkmės!

 

 

biIxpGdAwRMadCOgOti.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wow, antra vieta pirmą kartą pildžius į direktoriaus pareigas GreenSide :o Ačiū, Marko, kad įvertinai ! Anketą rašiau 50/50, taip, pastangų dėjau, bet to maksiumumo tikrai nebuvo, tačiau tikrai nesitikėjau būti tas, kurio slapyvardis bus paminėtas prie finalistų. 

 

Sveikinu Jack su pergale, linkiu sėkmės.

Redaguota Marko_Escobar
todėl ir paminėjau, kad sudominai ne su anketa, bet kaip asmuo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blemba, norit kažką siekti projekte - ateikit į Surenas, jau kelintas būtų palikęs mano komandą dėl Direktoriaus pareigų, kažkokią įtaką darau matyt. Šaunuolis Terry, siek savo tikslų :) Ir sėkmės direktoriavime Jack.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu Jacką. Tai supratau, kad man nevertą pildyti į direktorius... :/ Bet pasakysiu tai, kad aš net neisistengiau ir tą cv užpipdžiau per kokį pusvalandi xD

Redaguota David_Winship
tai jei nesistengi tai aš daugiau ir neskaitysiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu Jacką. Tai supratau, kad man nevertą pildyti į direktorius... :/ Bet pasakysiu tai, kad aš net neisistengiau ir tą cv užpipdžiau per kokį pusvalandi xD

 

Tame esmė, kad aš kaip ir pripratęs buvau (iš kito serverio) nesistengti pildyti, nes ir su tokiomis anketomis kaip sakant 'prasmugdavau'. Na o čia atrodą taip nepaeis ir teks pildyti nrml  cv xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.