Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Luka_Lukute

Lukute ♥

Rekomenduojamas pranešimas

malonu susipazinti . sorry uz vakar :D neturejom ka veikt xdd lievi is musu snaiperiai xdd ka jau padarysi :) neskriausim taves :)))))

Labas, malonu ir man .. Nu gerai, tikiuosi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveika. Labai malonu susipazinti :) Sekmes tau gyvenime bei serveryje.

Sveikas ir man malonu ir ačiū ♥

Narė baudžiama forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (Dvigubas pranešimas) (Naudok daugybinį citavimą ;) )

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

labuka zuika , nors tarp musu ir amziaus skirtumas didelis ,  bet amzius tik skaicius , laiksiu kol parasysi per sampa :*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

gražuu :wub:  :wub:

 

malonu, sėkmės servery bei realiame gyvenime  ^_^

Ačiūks ♥ Man taipogi malonu, tau irgi sėkmės.

 

Hey Luka. Gražus tavo vardas, bei kaip ir pati tu :P Malonu susipažinti, tikiuosi bendrausim :P P.s Sėkmes čia bei realiam gyvenime :P

 

 Labas Tazz, ačiū ačiū :wub: Žinoma bendrausim, tik parašyk.. Ir dar kartelį ačiūūū ♥

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

labuka zuika , nors tarp musu ir amziaus skirtumas didelis ,  bet amzius tik skaicius , laiksiu kol parasysi per sampa :*

 

 Labas zuiki :D Skaičius, tai skaičius, bet merginos berniukams pirmos nerašo :D

Laba Luka smagu matyti naujus veidus serveryje buvau paprašęs paslaugos padėjai tai smagu tikiuosi sutarsim. :)

Labas, na man irgi smagu matyti malonius žmones :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žavi mergaitė ♥ , malonu artimiau tave pažinti. Linkiu visokeriopos sėkmės. Jei reiks pagalbos - kreipkis ;) Padėsiu kas mano galiai  ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas. Uh nice, esi tikrai simpatiska.Reiks pagalbos kreipkis. Sekmes ;) Beje kada irstva platinsim?

 Labas, ačiūkss ♥ Kreipsiuos, tik dabar iš visos puses ją siūlo, o serveryje tenka begti iki picerininkių :D Bet parašysiu jei ką, ačiū ♥

Žavi mergaitė ♥ , malonu artimiau tave pažinti. Linkiu visokeriopos sėkmės. Jei reiks pagalbos - kreipkis ;) Padėsiu kas mano galiai  ^_^

Ačiū, ačiū ♥ Man taip pat malonu, galim susipažinti, tik parašyk.. Sėkmės ir tau :rolleyes:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Luką malonu su tavim susipažinti. Sėkmės tau šiame serveryje bei malonu matyti serveryje bent viena žaidžiančia merginą.

 

Labas, man irgi malonu. Ir mačiau ne vieną mergina čia, neesu vienintelė ;3

Sveika, Luka, malonu, kad prisistatai. Sekmes tau begime ir visur kitur. Gal turi jau medali koki? :D

Sveikas, man irgi malonu. Ačiūks ir taip turiu mokyklos ir pora olimpiados ir šeip daug kur dalyvavus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.