Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu medikų direktorių.

Madd_Lion

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Madd_Lion


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje Arvydas_Torres


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Medikų


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Įtraukimą į b-list pačiam privertus atsistatydinti. Marko, esu mediniam stulpe, tu Arvydui atskaitei moralą dėl manęs, o jis savo postą saugo kaip patį save ir gali dėl jo kalnus nuvers, mane pasikvietė į TS ir pasiūlė susimokėt tau išpirkimą, kadangi neturėjau tuo metu laisvų pinigų, mane privertė palikti firmą. Arvydai, tai garbės reikalas, bet čia tu pasišiukšlinai.


Atėjus į darbą  išvardyjai, kaip tu nori pasikelt prieš Marių, kad neterškit medikų vardo, bet pats jį gadini, bėgi nuo policijos (nors pats mums skiepyjai mintį, jokiu būdu nuo jos nebėgti), šaudai į žmonęs, gaila neįrašinėjau TS pokalbių kai per gaujų karus atiminėjai gaujiniams ginklus ir mums sakei: "nei žodžio Mark`ui ir kitiems". Moralas toks, kad esi "dvipusis" žmogus. 


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:  1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt.


Na ir tiesiog, pasielgiai negerai ir neatsakingai daugelyje situacijų.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : Marko, tu žinai šią mano situaciją, aš tik įdėsiu b-list foto.


http://imgur.com/ZLMbsmk


 


Peace.


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, visų pirmą siūlyčiau tau visuomet turėti įrodymus, o ne nepagrįstai kalbėti. Man pats Marko pasakė, jog tu esi gėdos stulpe, todėl turėjau susisiekti su tavimi, ir kuomet susisiekiau tu atsisakei susimokėti Markui, todėl privalėjau tave išmesti, bet kadangi tuo metu buvau nepelnytai užblokuotas - išmesti tavęs iš darbo neturėjau galimybės, todėl pasiūliau palikti darbą pačiam, o kadangi tu bet kokiu atveju neišdirbai reikiamą laiką - automatiškai keliavai į medikų juodąją knygą. Beje matosi, jog čia yra bandoma mane nepagrįstai nuversti, todėl apie vertimus galėsime pakalbėti prie puodelio juodos arbatos, o dabar siūlyčiau tau susimokėti ir išsikapanoti iš gėdos stulpo į kurį patekai tikrai ne be priežasties. 

 

Beje kur aš išvardinau kad noriu pasikelti prieš Marių? Aš tik dirbu savo darbą, ir man daugiau niekas aplink nerūpi serveryje apart tai kas liečią medikų darbą, todėl gal nustokime meluoti ir pradėkime visgi kalbėti tiesą.

 

Pastaba: Visuomet turėk įrodymus, o ne kalbėk netiesos, kadangi dabartinė tavo tema prilygsta melavimui, todėl vien už tai turėtum būti perkeltas į akmeninį gėdos stulpą!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, visų pirmą siūlyčiau tau visuomet turėti įrodymus, o ne nepagrįstai kalbėti. Man pats Marko pasakė, jog tu esi gėdos stulpe, todėl turėjau susisiekti su tavimi, ir kuomet susisiekiau tu atsisakei susimokėti Markui, todėl privalėjau tave išmesti, bet kadangi tuo metu buvau nepelnytai užblokuotas - išmesti tavęs iš darbo neturėjau galimybės, todėl pasiūliau palikti darbą pačiam, o kadangi tu bet kokiu atveju neišdirbai reikiamą laiką - automatiškai keliavai į medikų juodąją knygą. Beje matosi, jog čia yra bandoma mane nepagrįstai nuversti, todėl apie vertimus galėsime pakalbėti prie puodelio juodos arbatos, o dabar siūlyčiau tau susimokėti ir išsikapanoti iš gėdos stulpo į kurį patekai tikrai ne be priežasties. 

 

Beje kur aš išvardinau kad noriu pasikelti prieš Marių? Aš tik dirbu savo darbą, ir man daugiau niekas aplink nerūpi serveryje apart tai kas liečią medikų darbą, todėl gal nustokime meluoti ir pradėkime visgi kalbėti tiesą.

 

Pastaba: Visuomet turėk įrodymus, o ne kalbėk netiesos, kadangi dabartinė tavo tema prilygsta melavimui, todėl vien už tai turėtum būti perkeltas į akmeninį gėdos stulpą!

Suprantu mano žodžiai atrodo nepagrįsti, pasitikėjau tavimi, galvojau nereikės papeikimo rašyti. Atsisakiau susimokėti dėl svarios priežasties, dabar tai jau būtu įmanoma. Nuversti nenoriu, tegul šis papeikimas tau tik parodo, kad rimčiau žiūrėtum į savo postą, tiksliau rodytum pavyzdį darbuotojams ir pats nelaužytum savo taisykliu. Tai to tau ir linkiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nematau nieko, ką šis direktorius blogo tau padarė , pats kaltas, beje, turėk kitą kartą įrodymus. Manau, jis turi būti nenubaustas, ir beje, sorry, kad komentuoju... :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprantu mano žodžiai atrodo nepagrįsti, pasitikėjau tavimi, galvojau nereikės papeikimo rašyti. Atsisakiau susimokėti dėl svarios priežasties, dabar tai jau būtu įmanoma. Nuversti nenoriu, tegul šis papeikimas tau tik parodo, kad rimčiau žiūrėtum į savo postą, tiksliau rodytum pavyzdį darbuotojams ir pats nelaužytum savo taisykliu. Tai to tau ir linkiu.

 

Nuo pirmo papeikimo kuomet jis buvo parašytas dėl ginklų naudojimo aš daugiau ginklo nebenaudojau, kadangi žinau, jog direktorius negali taip elgtis. Savo taisyklių aš tikrai nelaužau, o jei tau atrodo kitaip - kitą kartą turėk įrodymus su kuriais galėtum pagrįsti savo papeikimą bei uždirbti man įspėjimą. Geros dienos ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esant medinėje gėdos stulpo dalyje - dirbti darbe su pakvietimu leidžiama. Šis mano atnaujinimas atliktas prieš porą dienų. Tad gal ant to laiko pataikėt, kad to nežinojot, nežinau. Esmė tokia - čia tema ne kaip papeikimo, bet moralo, kuris yra priimtas. Iš mano situacijos - čia šioks toks nesusipratimas, galima buvo išvengti to išmetimo iš darbo. Bet kaip už kadro ten jum gavosi - neįlysiu, tad kaip išsivaizduoju taip remiuosi. Direktorius jau ne kartą pastebėtas šaudant, kuomet direktorius darbuotojus skatina to nedaryti. Tas pats ir su necenzūrine leksika teamspeake. Direktoriui duotas neoficialus įspėjimas, kad padarytų išvadas. Pasikartojantys tokie atvejai gali reikšti šalinimą, mat direktorius brandus, supratingas, turėtų suprast kas yra kas, tad nežaisim čia lego "surink tris įspėjimus".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.